Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ROB ALLEN Sparid

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ROB ALLEN Sparid

90 cm 18 mm lastik 6,6 şiş dyneema ip palamut

Arkadaşlar bu tüfeği kullanan varsa yorumlarını alabilirmiyiz. Ve fiyatınıda çok merak ediyorum bu tüfeğin.

Yorum yap

4-5 aydır elimden düşürmediğim biricik tüfeğim. Çok kararsız kaldığım bir zamanda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım, iyi ki de almışım. Kesinlikle müthiş atışları olmasının yanı sıra bazı dejavantajlara sahip olduğunu söylemek isterim. İlk önce bildiğim kadarıyla bu markayı artık ülkemize getiren bir distribütör yok. Benim zorlandığım bir başka konu ise tüfekle verilen dünyalar güzeli şişin üzerinde tek çentik olması nedeniyle kullanamamam. şahsen tüfeği ikinci çentikte kullanmama rağmen ilk öce birinci çentiğe takıp daha sora göğsümde yukarı bir bölegede ikinci çentiğe takıyorum. Bu nedenle şişim ikinci bir çentik açılana kadat evde yatıyor. Fakat bildiğim kadarıyla piyasadaki bütün şişlerle uyumu, ben şahsen demka şiş ile kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayrıca özel kafa yapısı sayesinde 90lık bir tüfek kullanmanıza rağmen lastiklerin kazandığı gerilme payı fazla olduğundan performansları artıyor. Fiyat konusunda indirimde olduğu bir zamanda aldığım için ne kadara aldığımın bir önemi olmadığını düşünüyorum.
      Güray Güleç (1981) ?ZM?R/KAR?IYAKA

Yorum yap

tam fiyatı olmasa da en azından yaklaşık fiyat aralığını bilen var mı?
        Ali Pa?ao?lu
        K.Çekmece ?stanbul / 18.02.1985
        Çevre Mühendisi

Yorum yap

ben biraz araştırdım nette ve yunanistanda 180 euro ya satıldığını öğrendim bu zıpkının,burda çok daha yüksektir fiyatı 250-300 euro aralığında olabilir herhalde.
          Ali Pa?ao?lu
          K.Çekmece ?stanbul / 18.02.1985
          Çevre Mühendisi

Yorum yap

Abi egesub da 175 E diyo.

Yorum yap

250-350 euro??? yapmayın arkadaşlar alt tarafı aliminyum bir zıpkın bu ben 170 euro civarından almıştım ama dediğim gibi zıpkını getiren yok artık
              Güray Güleç (1981) ?ZM?R/KAR?IYAKA

Yorum yap

guray bey sizin tufek kaçlık acaba?bide çevrenizde bu tufeğin karbon olanından kullanan varmı acaba?varsa kaça aldığını yazarsanız çok memnun olucam.bende arıyorum ancak karbon bulamadım ondan soruyorum.şimdiden alakanıza teşekkurl ederim.

Yorum yap

tufegın 120cm veya 130 cm de olabılır levent gozen ın elınde bırkac tane oldugunu gordum bılgınıze
                  Okan CAN Bodrum 1971

Yorum yap

egesub satar bu tüfeği 182 avro

Yorum yap

Egesub kapandı diye düzelteyim.
                      "Totally Addicted To Bass"
                      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

sayın levent gozende 2adet rob var zannederim 120likti ancak bunlar alımınyum ,karbon yok herkesin bilgisine. not:egesub distribitorlugu sayın levent gozene devretmiş.ancak onlarda rob allen getiriceklermi orası meçhul.elinde karbon olup satan olursa haberim olsun

Yorum yap

Cevap: ROB ALLEN Sparid

2 seneden biraz fazla oldu bu zıpkını alalı. 90lık kullanıyorum. yanılmıyorsam 250 euro ya almıştım.
                          AHMET TEZCAN 1983

Yorum yap

rob allen marka tüfekleri zannedersen izmirde çağlar av bayiinde mevcut. Mağazadaki görevli apnea'nın rob allen tüfeklerinin distribitörü olduklarını söylediler.

Yorum yap

Ben bir tane Caranx Aldım 110luk aluminyum(kendinden şiş kanallı) Karaköy'de Çağlar avda mevcut. Fiyatıda sizlerin söylediği kadar yüksek değil. Gidip Nazım'a sorarsanız fiyatının 90 lıktan dahada ucuz olduğunu göreceksiniz. Kaçırmayın

Not: Daha kullanma fırsatım olmadı. İnşallah önümüzdeki hafta...
                              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                              sigpic
                              " Dive4Life "
                              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X