Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ROB ALLEN Caranx, Caranx Carbon ve Carbon Camu

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: ROB ALLEN Caranx, Caranx Carbon ve Carbon Camu

Açık kafada lastiklerim eskimişti,ilk kullandığım Bleu lastik çok narin olduğunu düşündüm.Sonra Cressi S45 taktım 18lik yine aynı sorun olunca kalın lastikler kullandığımı düşündüm ve çift 18 lık kombınasyonu cıft 16 olarak değiştirdim.Kafayıda çok ince zımparayla pürüzsüz hale getirdim fakat lastikte yine yıpranma oldu.Bende yeni kafa arayışına girdim ama aynı çapta başka bir kafa bulmak gerçekten zor, şimdi kafanın kenarları traşladım bakalım boyle nasıl olacak böyle bir sorun yaşayan başka bir arkadaş varsa bu konu üzerinde konuşmak isterim.Bu zıpkından son derece memnunum böyle ufak bir sorun yüzünden elimden çıkarmak istemiyorum.

Eskittiğim lastikler.

Bu kafanın orjinal hali traşlamadan önceki...

AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

selamlar.zıpkınımda modifikasyon yapmak istiyorum ustalarımdan yardım bekliyorum.geçen yaz 110 luk freesub goldenhorn cabrio aldım.ilk etapta uzun ve ağır geldiği için boyunu kısalttım.75 le 60 arası olsun istedim 68lik yaptım, sandım meğer yanlış hesap yapmışız tornacıda acelemiz vardı benim tüfek tam 75lik olmuş şimdi üzerine 115cm 6.5 mm şiş ve cressi s45 20mm 22cm lastik takmak istiyorum. sizce nasıl bi kombinasyon olur randıman alabilirmiyim mesafe menzil kaç metre olur.

Yorum yap

Arkadaşlar 3 dalıştır yeni traşladığım kafayı kullanıyorum herhangi bir sorun olmadı aynı sorunu yaşayanlar bence kesinlikle kenarları traşlayıp ince bir zımparayla kafayı elden geçirsinler yaptıkları kafa inanılmaz kullanışlı toplaması kolay. 2 X 16 mm lastik ve 6,5 mm salvi şişle kullanıyorum gerçekten inanılmaz performanslı oldu tavsiye ederim.
        AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Arkadaşlar bu zıpkını nereden alabiliriz? Araştırdım ama bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
          Kadir Kocairi
          Gökova-Mu?la
          1982

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X