Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Excalibur 3000

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R Excalibur 3000

O.M.E.R Excalıbur serisinin son temsilcisi 3000.. Tamamen görüş ve net atış için dizayn edilmiş bir zıpkın.En büyük farkı yekpare şiş yatağı.

O.M.E.R Excalıbur 3000 de elcik nylon ile birlikte fiber glass kullanılmıştır.Kafa T-20 mimetic modeliyle aynı olup elcik gibi o da nylon ile birlikte fiber glass tan yapılmıştır.Kafa tamamen nişan amaçlı ve çevirme lastik ile kullanım için dizayn edilmiştir.28 mm çapında carbon fiber gövdeye sahip olup gövdenin et kalınlığı 1.5 mm dir.Gövde üzerinde yekpare şiş kanalı bulunmaktadır. şiş AISI630 paslanmaz çelik malzemeden imal olup 6.5 mm çapındadır.Makara standart ve 50 mt ip kapasitelidir.Lastik POWER 18 kullanılmıştır.Sadece siyah rengi olup 75-90-100-110 modelleri bulunmaktadır.Avrupada 148€ dan başlıyan fiyatlarla satılmakta.

Oktay bey bu zıpkın hakkında sizin şahsi görüşünüz nedir,tecrübelerinizden faydalanmak isterim

Yorum yap

BENDE 90 LIK VAR ÇOK MEMNUNUM 110 LUK BULAMIYORUM ALMAK İSTİYORUM FAKAT ÜRETİMDEN KALKMIş SANIYORUM

Yorum yap

Fiyattan haberi olan varmi?

Yorum yap

75 lik € 143

90 lık € 149

100 lük € 157

110luk € 164

sitede böyle yazıyor.. 8)

Yorum yap

Bu zıpkından iki tane aldık. İkisinde de şiş kafa kısmına oturmuyordu.Oraya abimin icadı küçük çaplı bir dübeli ikiye bölerek ve biraz da incelterek tatlı bir oluk yaptık. Nokta atışlar yapmaya başladık... Güzel tüfek tavsiye ederim...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X