Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

IMERSION Concept Triax Carbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• IMERSION Concept Triax Carbon

Bir sanat şaheseri. Triax carbon dizaynı, hafifliği ve kullandığınızda performansıyla benzer ürünler arasında fark yaratacak bir tüfek.

- Karbon malzeme ve parçalı şaft dizaynı ile süper hafif.
    - Boydan boya uzanan kanal sayesinde şişi yerleştirmek kolaydır. Bu kanal aynı zamanda şişin tüfekten daha stabil bir şekilde çıkmasını sağlar.
    - Ayarlanabilir kabzasıyla kendiniz için en iyi tutuş şeklini bulabilirsiniz.
    - Üç parçalı şaft hafiflik yanında su içindeki hareketinizide kolaylaştırır.
    - Opsiyonel olarak makara ile kullanılabilir.

İmersion carbon triax

Bu marka zipkini dusunuyorum arkadaslar, kullanıcıları var ise yorum bekliyorum..x

Tesekkurler..

Yorum yap

imerson Esclapez 90 kullanıcısıyım.
      Çok memnunum. 6 yıldır hiç sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
      19 mm/24cm Picasso lastiklerle mükemmel kombine oluyor ( içi kauçuk olan)
      gövde neopren kaplı olduğundan atışlarda ve teşaltına bakarken sessizlik sağlıyor en önemlisi şiş üstündeyken dahi batmıyor kolu yormuyor.

NoT: Katalogunda gövde için carbon veya aluminyum demiyor, PROGRİP diye bir maddeden bahsediyor nedir bu progrip? öğrendiğim kadarıyla uçak yapımında kullanılan bir aluminyum çeşidi imiş.

Saygılar

Yorum yap

Tesekkur ederim Özkan Bey..

Tek sıkıntı o zaman lastikler ve PROGRİP diyorsunuz.. Ancak CARBON TRIAX olarak geçiyor modelin ismi..

Katalogunu inceleyemedim henüz ama saftin karbon olmadıgı hakkındakı uyarinizi dikkate alacağım.

Saygılar..

Yorum yap

Alper Bey;

PROGRİP konusunu İyi bir özellik olarak belirtmeye çalışmıştım , neticede uçak kaportası olarak düşünüldüğüne göre sağlam ve hafif olması gerekir diye düşünüyorum, karbon kadar iyi değil belki ama aluminyumdan iyidir.

Ayrıca kullanmış olduğum malzeme 90 lık ESKLAPEZ, sizin bakmış olduğunuz benimkinden çok daha iyi olmakla birlikte gövdesi carbondur. Alırsanız memnun kalırsınız, gerçi firma her nekadar Türkiye piyasasına yönelik reklam konusunda ağır kalsada dış piyasada kendini kanıtlamış bir marka.

NOT: Serbes Dalış Malzemeleri / Çift lastik kulanımına uygun kabze Başlığıl altındakı Bora Beyin yazısına bir göz at oldukça tecrübeli bir arkadaşımızdır.

Yorum yap

Tekrar Tekrar tesekkur ederim Özkan Bey.. Sizin aydinlatmanizdan sonra ben de katalogu inceledigimde tekrar tekrar karbon oldugunu teyit ettim.

zipkinlarda ahsap ve carbon hususundaki iyi elestirileri duydugumdan ve tabi bu konuya henuz EGILIM vermis oldugumdan, emin olun PROGRIP malzemesinin iyi bir malzeme oldugunu dusunmemistim. Tekrar vermis oldugunuz bilgiler icin tessekkür ederim.

Saygilarimla...

Yorum yap

prd arkadaslar ımerson u kım satıyor bılgı verırsenız sevırım selamlar
              Okan CAN Bodrum 1971

Yorum yap

Asl? okancan taraf?ndan gönderilmi?
                prd arkadaslar ımerson u kım satıyor bılgı verırsenız sevırım selamlar
                marintek.
                Halit Uçar-1969

Yorum yap

tesekkurler halıt bey selamlar
                  Okan CAN Bodrum 1971

Yorum yap

değerli arkadaşlar. ilk zıpkınım tahmininiz üzre yılmaz dı. sahiplerini saygıyla anıyorum. ikinci zıpkınım da imersion du
                    aldığım sene 92 oldu. o zaman soner denizde satılıyordu. ve o zamandan bu yana hiç tadilat gerektirmeden. lastik ve şiş takviyesiyle kullandım. jb exlopez_imersion. ikinci zıpkınımda yukarda ki resmin sade bi modeliydi . onuda 96 aldım hala benim favorim çok deperlim. deneyin seviceksiniz. bol ve başarılı avlar arkadaşlar

tecrübeli ecemiden saygılar

Yorum yap

fiyatı ne kdar acaba

Yorum yap

Cevap: IMERSION Concept Triax Carbon

triaxx 75 lik var bende nasıl güçlendirebilirim teşekkürler

Yorum yap

abilerim merhaba ben bu zıpkını kullanıyorum ve çok memnunumm kurulumu çok basit 30 sn yi geçmiyor kurmam herkeze tavsiye ederimm çok güzel bir zıpkın saygılarımla

VOLKAN GÜMÜş

Yorum yap

5 dk önce elimden 90'lık patronun bagaja girdi. Gerçekten çok güzel bir tüfek.
                            Parçalı şaft oluşu ve dizaynı gerçekten çok hoşuma gitti. Çokta hafif bir tüfek.
                            Ayarlanabilir kabzası sayesinde size uygun en iyi pozisyona getirebilirsiniz.
                            3 Parçalı oluşundan suyun altında tüfeği çok rahat döndürebileceğinize eminim.
                            Fiyatı şuan için 350 TL yakın zamanda bir tane almak isterim.

Yorum yap

bu zıpkınla ilgili güncel yorum var mı? bu yaz kullanan arkadaşların yorumları önemli, ben de çok beğendim ve cressi geronimo pro - bu zıpkın - pathos lazer ve birde bunların muadili bir omer den birini almak istiyorum...
                              Selim Kubat
                              ?stanbul ve Bodrum
                              selimkubat@hotmail.com
                              (Kilyos taraflar?nda dalacak partner ar?yorum)

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X