Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Competition

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: APNEA Competition

Asl? akın17 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Bendede bu zıkpkından var yaklaşık 1 sene olucak alalı çift lastikli makara var birde şiş'e bağlı olan misinasını kaldırıp düğümcük ile makaranın ipini bağlasam şişe olurmu yoksa sorun çıkartırmı deneyen varmı
    Sorunu ve zıpkının kombınasyonu daha acık anlatabılır mısınız yardımcı olalım

Bu arada- 75lık ıcın orjınal kombınasyonu oldukca ıyı zaten

Yorum yap

tek lastik ile şiş kısa düşüyor kiloluk balık kaçırdığım oldu bu yüzden 2.lastiği takma ihtiyacı duydum
      makaranın ipini klipssiz bi şekilde şiş'e bağlasam kapalı kafa olduğu için takılırmı diye merak ettim herhangi bir sorunu yok Serhat abi
      Ancak 2 lastik ile deneme fırsatım olmadı.

Yorum yap

90lık comp kullanmıslıgımda var 75lıgınıde.

sanırım sendekıde 90lık bana 75lık demeyecegını dusunuyorum

Sanıyorum zıpkın 100+ cm.

bendeki 90lık 3 defa yanılmıyorsam sısı ıpten kurtardı.1ınıde derınlıge ınemedıgımız ıcın cıkartamadık. tek lastıkte tum bunlar.
        Kullandıgın mısına dandık bırsey olmasın mumkunse - klıpssız baglamanda sıkıntı cıkacagını sanmam duzgun bagladıktan sonra ve tetıge gırdıkten sonra kafaya takılacagını sanmıyorum ama neden bu rıske gırıyorsun bagla klıpsı

Ve cıft lastıgıde mumkunse kullanma, cok saglam bır tetıgı oldugunu sanmıyorum ,cıft lastık cok fazla guc demek, sıs uzaga hızlı gıtsın dıye ama gıtmezkı-ustelık tehlıkelı ya tetık kacırırsa beklemedıgın bır anda? tamamen anlamsız kardesım ,bosuna masraf bu kombınasyon borulu tufeklerde

Yorum yap

Teşekkür ederim Serhat abi iyi kandiller

Yorum yap

yeni başladım öğrenci bütcesiyle bi zıpkın arıyorum sizce ne alsam tavsiye edersiniz

Yorum yap

İnşallah bende edineceğim. Başlangıç için güzel diyor herkes

Yorum yap

75 liğini aldım çok memnunum - 90 lığını aldım pişmanım

Yorum yap

Ağustos 2014 de 75 lik aldım. 6 gün boyunca dalış yaptım. 1 kez benim hatadan dolayı şiş attı. Dikkat ettikten sonra başlangıç için çok iyi. Ilk avım yaklaşık 1 kg levrek oldu.. Aynı levrek 3. Kez denememde tabi (: sonraki denemelerimde kayaları çok Çaktım ve ucu korelttim ve 1. Centikte 1 kg lik Çipura vurdum fakat şişten çıktı.

Yorum yap

slm arkadaşlar, bende iki adet zıpkın var biri 90 lık diğeri 80 lik lastik alacam sizce hangisini kullanmalıyım 80 lik olan omer in ama bana biraz kısa geldi 80 ve 90 lık farkı varmıdır. hangisiyle daha iyi atış yapabilirim. samsunda dalıyorum.
                    emreakyol
                    SAMSUN

Yorum yap

başlangıç için iyidir 3 senedir kullanıyorum pek sorun yaşamadım güzel bi başlangıç oldu ve rebel 90 aldım. şimdilik 75 lik yedekte ayrıca karbon kapladım nasıl olmuş

Zekeriya y?lmaz
                      SSI: LEVEL 1
                      FATSA-ORDU
                      1982 / A+
                      0535 853 09 00

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X