Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Competition

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Competition

başlangıç için gayet iyi ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek bir tüfek

Yorum yap

75lik olarak 3 yıl önce ilk aldığım tüfeğimdir ... ihtiyacı olan bir arkadaşıma hediye ettim ve hala kullanılıyor ... sadece şişi bir iki kez yenilendi ve lastikleri bir kez değişti ... av yapmaya devam ediyor ...

başlangıç olarak fiyat açısından tercih edilebilecek bir tüfektir ...

Yorum yap

Bu zıpkına makara önerirmisiniz?60 lığını mı yoksa 75 lıgını mı tercih edersiniz?

Yorum yap

Apnea Powerpoint deilmi bu yaw

Yorum yap

Cevap: APNEA Competıtıon

arkadaşlar bunların fiyatlarını nerden bulabilriz bu forumda ?

Yorum yap

130YTL civaro olması gerekiyor.

Yorum yap

Bende bugün aldım bu zıpkından inşallah haftaya cuma sınavlardan sonra bodruma gideceğiz.. Orda ilk test dalışımı yaparım inşallah.. Saygılar

Yorum yap

abi bendede bu zıpkından var ama ben emniyetini düşürdüm bi sorun çıkartırmı? bide şiş bazen mekanizmaya oturmuyo o sorunu nası giderebilirim yardımcı olursanız sevinirim. saygılar...

Yorum yap

Cevap: APNEA Competition

gokhan kardesim eger sisteki celtikte bi sorun yoksa yani sorun mekanizmadaysa bence emniyetli deyil sen o zipkini kullanma abi yanlis anlama senin guvenligin icin

Yorum yap

Ben aranıza yeni katılan arkadaşınızım. Bu zıpkını 100 ytl ye yeni aldım ancak kullanmak nasip olmadı. 18 inde kısmetse Çandarlı da olacağım. Orada kullanmayı düşünüyorum..

Yorum yap

Selcuk bey Hayırlı ugurlu olsun, aldığınız zıpkın kaçlık ?

Yorum yap

abi şişin 1. kademesinde yaklaşık 10 atış yaptım şiş kaçırma gibi bi sorun yapmadı apnea nın bayisine sordum tetik mekanizmasını değiştirmen gerekebilir dedi bide öğrenci bütçesiyle aldığım için bu zıpkını bu zamanlarda değiştiremem 2. kademede sizce şiş kaçırma yapabilirmi?

Yorum yap

Asl? setr74 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            Selcuk bey Hayırlı ugurlu olsun, aldığınız zıpkın kaçlık ?

75'lik. fiyatına göre oldukça iyi zannediyorum. Ele oturuşu süper. Arabanın bagajına bu ebat ideal

Yorum yap

Arkadaşlar imzanızı doldurursanız sizlere hitap etmekte sıkıntı çekmeyiz.

Ben bir yılı aşkındır kullanıyorum bu zıpkını, şuan yedek tüfeğim. dsigokhan8 emniyet konusunda bir fikrim yok pek bir sorun çıkarıcağını düşünmüyorum ama şişin oturmamasıyla ilgili problemi ben ve powerpoint kullanan bir arkadaşım yaşadık. Sana tavsiyem aldığın bayiye götürüp durumu anlatman. tetik mekanizması eski olduğundan içindeki küçük bir parçada kırılma oluyormuş, bir kaç dakika içinde değiştiriyorlar ve tabiki herhangi bir ücrette almıyorlar. O zıpkınla dalışa gitmeni tavsiye etmem. Bazen özellikle evdeyken denersen çentiğe oturuyor ama sudaki ilk atışının ardındadan yine aynı problem başlıyor ve uzun süre yerine oturmayınca bütün keyfini kaçırıyor.
                              Oytun ORMAN
                              http://zipkinci.com/uyeler/9990-albu...resim59614.jpg

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X