Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Power Point

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: APNEA Power Point

100 lük zıpkında 20/26 rose lastik için yorum görüşlerinizi rica ediyorum.zıpkını kuramıyorum.

Yorum yap

Asl? erkanaslan21 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      100 lük zıpkında 20/26 rose lastik için yorum görüşlerinizi rica ediyorum.zıpkını kuramıyorum.
      Arkadaşlar
      yorum rica ediyorum. Lastikleri iade mi etmeliyim acaba.

Yorum yap

Erkan kardeşim ben 90'lık p.p. için 18 mm 22-24 cm kullanıyorum. 100 lük için belirttiğin lastik uygun gibi geldi bana. Ama eğer kuramıyorsan ve kullanmadıysan ya 2 mm incesini yada 2 cm uzununu alabilirsin.
        Aytaç ERTAN
        1983 Band?rma

Yorum yap

Mesajları okudum. Sanırım lastiği suya sokmuşsun. Forumda lastiği satabilir yada takas yapabilirsin saygılar
          Aytaç ERTAN
          1983 Band?rma

Yorum yap

arkadaşlar selam 90lık p.p kullanıyorum şiş ve lastiği değiştirmem lazım en iyi kombinasyon nedir yardımcı olursanız sevinirim saygılar

Yorum yap

Asl? ercuezel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              iyigünler-
              1-2 ay önce aldığım pp75 zıpkının şişi ipten ayrılıp gidiyor
              kanaldan çıkarken klips takılıyor
              dolayısıyla da ip kırılıp şiş ayrılıp dewam ediyor yola,
              ne yapmalıyım?
              şimdiden teşekkürler
              hocam mrb..sorununa cevap bulabildinmi..bende 75lik pp aldım aynı sıkıntıyı yasayacağımı düşünüyorum..çözüm varsa bilmek isterim saygılar..

Yorum yap

Arkadaşlar bu misina kesme sorununa belki bi çare olabilir diye 30mm lik ipek misina bağlasak tabi klips olayıda (otomatikmen ortadan kalkıyo)..nasıl olur acaba ?deneyen varmıdır?

Yorum yap

merhaba

apnea power poınt 75 lık zıpkını 3 sene kullandım. atısları gayet guzel . 1 sene sonunda yapıstırma kanal kopuyor tekrar japon ıle yapıstırıp kullanıyorsun . tekrar kopuyor yıne yapıstırıyorsun bu boyle devam edıp gıdıyor. apneanın sıtesıne bu konu ıle ılgılı maıl attım fakat ; herhangı bır donus olmadı. su anda kanalsız olarak kullanmaya calısıyorum. eger sabıt kanallı boru bulursam onunla degısıklık yapacagım. onerısı olan veya bu konuyu cozebılmıs arkadaslar varmı ? bılgı verırlerse memnun olurum.
                  Ergun Kele?
                  ekeles@cengizmakina.com.tr

Yorum yap

power point 100 cm kapalı kafa tavsiye edermisiniz

Yorum yap

ip kopma sorunu yaşayanlar google powepoint ip kopma yazsın yeterince çözüm çıkacaktır benim tavsiyem şişin kıç kısmını V şeklinde traşlamak powerpoint almak isteyen arkadaşlara tavsiyem ip kopma sorunu dışında güzel bir tüfektir ama yeni modellere bakmanızı tavsiye ederim
                      Serkan Ayd?n - 1983 - ?stanbul

Yorum yap

Asl? METIN taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Abartısız farklı zamanlarda ve toplamda yirmiye yakın tüfeğim oldu.. :shock:
                        Ahşabından karbonuna ,aliminyumdan havalısına ...110luktan 75.cm ...ama açık yüreklilikle söyleyebilirim ki her zaman ava giderken yanıma iki tüfek alırım 90 lık powerpoint hiç bir zaman yanımdan eksik olmadı .Tahminen tüfeğin bu dördüncü senesi borusu hariç herşeyini zaman içinde aşınma ve yıpranmadan dolayı değiştirdim hala süper bir şekilde av yapıyorum ve işin kötüsü elime başka tüfek alamıyorum ....
                        Diğer tüfeklerimin arasında sea bass,omer,totem,beuchat carbon elite .te var ..
                        Vaz geçemediğim tek tüfeğim (Lastiklerini picasso kullanıyorum ..)

kaçlık var sizde

Yorum yap

Asl? Turgay GÖÇMEN taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          bendede power point 90 lık var.2 yıldır amatörce avlanıyorum, serbest dalış hakkında birçok terimi buradaki ustalardan yada yazılarından öğreniyorum.şimdiye kadar birçok av yaptım kaçırdığımda çok az,söylemek istediğim şu, benim tüfeğimle en pahalı tüfek arasında mutlaka fark vardır ama ben çokda fark olcağını sanmıyorum.o kadar fark içinde 2 misli yada 3 misli fiat ödemek pek mantıklı gelmiyor.gerçi ustalar daha iyi bilir ama benim görüşüm bu.

tamam uygun apnealar guzel ama kesın modıfıye edılmesı gerekıyor bence kapalı kafa uretıyorlar ucuz modellerı dırek acık kafa alcaksın ve lastık alcaksın mınumum alcagın sey bu
                          apnea bullseye ı cok begendım 90 lıgı 160 lira

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X