Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Power Point

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Power Point

baslangıc için iyi secim diyebilirim fakat hemen şişinin free sub 6.25 ve lastiğininde 18 likle degiştirilmesini onerirrim performansı bayagı olumlu etkiler fakat zaman gectikçe ve tecrube kazandıkca size yetmemeye baslıyo daha ince ozellikleri olan tufekler bakıyorsunuz ama yanınızdada eskiden kullandığınız ama her zaman guvendiğiniz bir tufek olarak rahatlıkla tasıyabilirsiniz :arrow:
    Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
    http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

tek kelime ile mükkemmel bir tüfek

Yorum yap

Abartısız farklı zamanlarda ve toplamda yirmiye yakın tüfeğim oldu.. :shock:
        Ahşabından karbonuna ,aliminyumdan havalısına ...110luktan 75.cm ...ama açık yüreklilikle söyleyebilirim ki her zaman ava giderken yanıma iki tüfek alırım 90 lık powerpoint hiç bir zaman yanımdan eksik olmadı .Tahminen tüfeğin bu dördüncü senesi borusu hariç herşeyini zaman içinde aşınma ve yıpranmadan dolayı değiştirdim hala süper bir şekilde av yapıyorum ve işin kötüsü elime başka tüfek alamıyorum ....
        Diğer tüfeklerimin arasında sea bass,omer,totem,beuchat carbon elite .te var ..
        Vaz geçemediğim tek tüfeğim (Lastiklerini picasso kullanıyorum ..)
        Dal?n sagl?cakla,kazas?z avlar
        METIN TOPAL 0 542 226 01 69

Yorum yap

bendede power point 90 lık var.2 yıldır amatörce avlanıyorum, serbest dalış hakkında birçok terimi buradaki ustalardan yada yazılarından öğreniyorum.şimdiye kadar birçok av yaptım kaçırdığımda çok az,söylemek istediğim şu, benim tüfeğimle en pahalı tüfek arasında mutlaka fark vardır ama ben çokda fark olcağını sanmıyorum.o kadar fark içinde 2 misli yada 3 misli fiat ödemek pek mantıklı gelmiyor.gerçi ustalar daha iyi bilir ama benim görüşüm bu.

Yorum yap

ben apnea power point almak istiyorum... ama sizce 75 lik mi yoksa 90 lik mi daha kullanisli?... genelde tas alti icinde cok dalarim ayrica´..... bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum yap

90 lık tavsiye ederim

Yorum yap

ama tas altinda zorlamaz mi beni? kontrolu zor degilmi?

Yorum yap

90 lık her türlü kullanabilirsiniz

Yorum yap

power point 100lük aldım. ilk dalışta hevesim kursağımda kaldı. çünkü zıpkını kuramıyorum.lastikleri 18likle değiştirmeme rağmen mümkün olmadı. kollarım çok güçsüz kalıyor.
                    benim sormak istediğim zıpkını 90lıkla değiştirmektense şiş üzerinde bir çentik daha açmak daha mantıklı olmaz mı? kollarım alışana kadar bu şekilde idare etmem konusunda deneyimli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Yorum yap

dostum 100 lük zıpkını kurmak için alışman lazım...sana tafsiyem 75 lik bir tüfek almak olacak...power point ilk başlangıç için iyi bir tüfek...benimde ilk tüfeğimdi...

Yorum yap

simdi ne kullaniyorsun?

Yorum yap

pekı ya sıze power poınt mı golden horn mu desem hangısı dersınız?

Yorum yap

bende hangisi olursa derim.bu durumda fiyat cazipliğine bakarım...

Yorum yap

Asl? ziyacanbayar taraf?ndan gönderilmi?
                              baslangıc için iyi secim diyebilirim fakat hemen şişinin free sub 6.25 ve lastiğininde 18 likle degiştirilmesini onerirrim performansı bayagı olumlu etkiler fakat zaman gectikçe ve tecrube kazandıkca size yetmemeye baslıyo daha ince ozellikleri olan tufekler bakıyorsunuz ama yanınızdada eskiden kullandığınız ama her zaman guvendiğiniz bir tufek olarak rahatlıkla tasıyabilirsiniz :arrow:
                              Ziya şiş ve lastik için bir bilgi vermişsin ama bu bilgileri kaçlık zıpkın için verdiğini yazmamışsın.

Apnea powerpoint 90'lık dalış arkadaşım kullanıyor. Çok kuvvetli bir zıpkın.
                              sigpic
                              Alper SARAÇO?LU/TEK?RDA?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X