Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Carbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: APNEA Carbon

merhaba konuyu kaba tabirle hortlatmak istemem ama 3 yili askin bir suredir apnea carbon kapali kafa 75 lik kullaniyorum. ancak lastiklerim ömrünu tamamladi ve yeni lastik alacagim. şiş uzunlugu 115. cift lastik icin onerilerinizi ogrenmek istiyorum. boy-kaclik ne onerirsiniz?
    SERKAN BEKTA?O?LU
    Sinop
    Milas
    1984-..

Yorum yap

Asl? drserk taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      merhaba konuyu kaba tabirle hortlatmak istemem ama 3 yili askin bir suredir apnea carbon kapali kafa 75 lik kullaniyorum. ancak lastiklerim ömrünu tamamladi ve yeni lastik alacagim. şiş uzunlugu 115. cift lastik icin onerilerinizi ogrenmek istiyorum. boy-kaclik ne onerirsiniz?
      75 lik tüfeğe 3 tanede lastik taksanız menzil değişmez o yüzden 24 cm yada 26 cm 18mm tek kaplinli lastik işinizi gayet güzel görecektir

Yorum yap

menzil sorun değil ama aslında önemli olan şişi saptırmayacak kuvvette çıkarması.18*20 cm cift lastik uygun olur mu?

bu zıpkını da seneye degistirmeyi planliyorum. carbon 75likle yakalamadığım tek tük büyük balık var onlara da hic rastlamadim.
        SERKAN BEKTA?O?LU
        Sinop
        Milas
        1984-..

Yorum yap

apnea carbon 100 lül almaya karar verdim şiş kanallı makaralı 250 tl sizce fiyatı nasıl?

Yorum yap

Asl? Mertcan44 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            apnea carbon 100 lül almaya karar verdim şiş kanallı makaralı 250 tl sizce fiyatı nasıl?
            normal

Yorum yap

APNEA CARBON 100 ZIPKIN DALI MALZEMELER - Zpknlar - Apne zpknlar AVmarketi.com
              Apnea Carbon 100 cm : Zpknlar : Yap Marketiniz : Alveri Siteniz

bu 2 zıpkın arasında bir fark var mı birinde 2mm şiş kanalı yazıyor diğerinde 2mm emsalsiz gövde ?

Mertcan Ersoy
              ersoymertcan@hotmail.com

Yorum yap

Asl? Mertcan44 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                APNEA CARBON 100 ZIPKIN DALI MALZEMELER - Zpknlar - Apne zpknlar AVmarketi.com
                Apnea Carbon 100 cm : Zpknlar : Yap Marketiniz : Alveri Siteniz

bu 2 zıpkın arasında bir fark var mı birinde 2mm şiş kanalı yazıyor diğerinde 2mm emsalsiz gövde ?

Mertcan Ersoy
                ersoymertcan@hotmail.com
                Aynısı..

Yorum yap

yani ikisindede şiş kanalı var... karaköyde sordum şiş kanallı 120 ligini hıyarın biri 750 dieri 400 dedi acaba bi hile fln mı var anlamadım gitti.

Yorum yap

bende aldım kullanmaya başladım ama alışamadım hep tras yani şu aralar.
                    MUSTAFA TOPUZ1981 SEFERIHISAR / ?ZM?R

Yorum yap

Arkadaslar merhaba.
                      İlk zıpkınımı almak istiyorum ancak apnea carbon 90'lıkmı olsun 100'luk mu olsun diye karar veremedim. Yunanistan Kavalada dalıs yapıcaz. Ustatlar olarak deneyimlerinizi ve onerilerinizi alabilir miyim? Boy 1.80

Yorum yap

90 lığını kullanıyorum her dalişimda borunun içine su alıyor ve zıpkın çok ağırlaşıyor .Neresinden su alıyor bulamadım da anlamadım da.Böyle bir sorun ile karşılaşan varmı ?
                        AVUKAT DURAL? SERTBA?
                        1983
                        ANTALYA/DEMRE
                        PAD? : discover,scuba diver,open water.emergency first response,rescue diver
                        CMAS:1 y?ld?z dal?c?
                        05323084386
                        En iyi AVCI eve sa? salim dönen AVCIDIR. Dal?n SA?LICAKLA
                        sertbas007@hotmail.com

Yorum yap

Merhaba,

90 lık Apnea Carbon tüfeğime şiş alacağım. üzerinde gelen şiş güven vermedi. önerisi olan var mı?

teşekkürler.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X