Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Seabass

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: APNEA Seabass

Nisan 15 ten beri 90 lık seabass bulamadım.Çağlar ın stoklarında da yok .Bi yardım ltf

Yorum yap

Bu seabass'lara başka bir kabza takmak mümkün olur mu?

Yorum yap

belirli bir zamandan sonra lastikler yetersiz gelmeye başladı yada makara kasıyor.hafta sonu beni üzdü.110 luk nasıl bir lastik kombinasyonu deyelim yardım hocalar

Yorum yap

110 luk ahşap için sana tavsiyem, 2 x 15.5 Bleu (eğer tetik mekanizmana güveniyorsan 2 x 17.5 Bleu da deneyebilirsin). Ancak kullandığın şiş de önemli. 150 cm üzerinde şiş kullanmamaya dikkat et. Farkında olmadan kuvvetli lastiklerle vibrasyon yaptırır tüfeğin hedefini şaşırtırsın. Mümkünse 7mmmm ve 140cm kullan. Veya 7mm 150cm.

Yorum yap

herkezın mubarek ramazan bayamını kutlar saygılarımı gondermeden saglık mutluluk dolu bır hayat dılerım EGE BARAKUDA PATHOS ,TECHİNİSUB ,APNEA ,PROBLUE ,CRESSI SUB, OMER

Yorum yap

bende yeni aldım 3 ay oldu gayet pusuda güzel

Yorum yap

Bu zıpkını 2.5 yıldır kullanıyorum. Sadece denge ayarıyla ilgili sorun yaşamıştım alt kısmına ağırlık yuvasına ilave biraz ağırlıkla bu çözülmüştü. çok temiz bakmama ve itina göstermeme ramen geçen süre içinde zıpkında çizikler, aşınmalar oluştu. siteden yaptığım araştırmalar sonucu ahşabın üzerini zımparalamak ve yeniden cila veya epoksi sürülmesi gibi bakımlarının yapıması gerekli ben ne epoksi bulabildim nede bunları yapabileceğime gözüm kesti APNEA'nın manisada fabrikasına mail attım saolsunlar geri döndüler bakımını yapacaklarmış zıpkını onlara göndereceğim sadece 45 gün kadar uzayabilir dediler. bunuda anlayışla karsılamak gerekli, zaten su dönemde denize girmiyorum. Yerli bir firma olarak sattıkları ürünün arkasında durmaları satış sonrasıda hizmet vermeleri ayrıca memnun etti beni.
                En son düzenleyen funleo; 11.Kasım.2009, 17:04.

Yorum yap

Asl? funleo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Bu zıpkını 2.5 yıldır kullanıyorum. Sadece denge ayarıyla ilgili sorun yaşamıştım alt kısmına ağırlık yuvasına ilave biraz ağırlıkla bu çözülmüştü. çok temiz bakmama ve itina göstermeme ramen geçen süre içinde zıpkında çizikler, aşınmalar oluştu. siteden yaptığım araştırmalar sonucu ahşabın üzerini zımparalamak ve yeniden cila veya epoksi sürülmesi gibi bakımlarının yapıması gerekli ben ne epoksi bulabildim nede bunları yapabileceğime gözüm kesti APNEA'nın manisada fabrikasına mail attım saolsunlar geri döndüler bakımını yapacaklarmış zıpkını onlara göndereceğim sadece 45 gün kadar uzayabilir dediler. bunuda anlayışla karsılamak gerekli, zaten su dönemde denize girmiyorum. Yerli bir firma olarak sattıkları ürünün arkasında durmaları satış sonrasıda hizmet vermeleri ayrıca memnun etti beni.
                  yaşadıgınız sehırde yada yakın bır yerde bulabılecegınız ahşap zıpkın ureten yerlerde problemınızi çozer bence 45 gun beklemek zorunda kalmassınız saygılar

Yorum yap

Sağol Utku, aslında araştırdım ama bir marangoz arkadaşdan başka birini bulamadım, o da daha önce yapmamış bu işi, zıpkınıda ona verip yanlışlıkla bizim zıpkından masa ayağı falan yapmasını istemem en iyisi aldığım yer diye düşünüyorum.

Yorum yap

Asl? funleo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Sağol Utku, aslında araştırdım ama bir marangoz arkadaşdan başka birini bulamadım, o da daha önce yapmamış bu işi, zıpkınıda ona verip yanlışlıkla bizim zıpkından masa ayağı falan yapmasını istemem en iyisi aldığım yer diye düşünüyorum.
                      hayırlısı olsun

Yorum yap

canavardır benim 110 luk seebass ım, atsan kırılmaz, tepesine çıksan eğrilmez öyle bir canavar işte. tek sorun arabanın bagajına sığmaması

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X