Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

APNEA Seabass

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• APNEA Seabass

lutfen bu zıpkın hakkında yorum ıstıyorum ..lastik ne olmali,şiş kanalı var mı?100 luk ıcın ne tavsiye edersınız tesekkurler..

Yorum yap

sea bass kullanan arkadaslar yorumlarınızı bekliyoruz.. siz yazmassanız nasıl tanıycaz ürünü??

Yorum yap

Seabass hakkında forumda çok sayıda yorum bulabilirsiniz. Yine de ben bir kullanıcı olarak bir iki şey yazayım:

Yaklaşık bir senedir kullanıyorum. Genel olarak oldukça memnunum. şiş yatağı gövdenin yaklaşık % 60-70'ini kaplıyor. Orijinalinin üzerinde 20lik çift komponent lastik geliyor. Ben alışamadığım için 18liğe çevirdim. 60 cm 18lik kullanıyorum, ama 58 biraz daha iyi performans verebilir kurmak sorun olmazsa. Tüfekte modifiye olarak yaptıklarım ise kafayı ip atlatma şekline çevirmek, sharkfin 6,25 şiş almak (Apnea) ve lastikleri boğma ip palamutlu hale getirmek oldu. Oldukça sessiz ve kullanışlı. Bazı arkadaşlar denge ayarı istiyor diyorlar, ama benim şansıma benim zıpkının ayarı gayet iyi. Bence fiyat-performans olarak alınabilir bir zıpkın. Ben 100lüğünü kullanıyorum...
        Mert Topoyan

?zmir - 1978

Navigare necesse est...

Yorum yap

verdiginiz bilgiler icin tesekkurler mert bey..hazır sızde bahsetmısken ip palamutu nasıl baglıyorsunuz? 100 luk sea bass artık bendede var henuz kullanmadım ama model bıras degısmıs gıbı eksıkler gıderılmıse benzıyor ama tabı kullanınca daha net bısıyler soyleyebılırm.. ip palamutu nesekılde bagladıgımısı orenebılırsem sevınırmm.. tesekkurler..

Yorum yap

Ben ipi kasa yaparken ceviz bağı kullanıyoyum, başka bir boncuk vs. eklemiyorum. Lastikleri boğmak için de kendini sıkan bağ var, ondan yararlanıyorum, oldukça iyi. Forumda daha önce verilmişti, oradan bulabilirsiniz.
            Mert Topoyan

?zmir - 1978

Navigare necesse est...

Yorum yap

APNEA Seabass yenilendi.En büyük eksikliği olan tek lastik yerine ,çift lastik kullanılmış.İp atlatma-güldiken ve ip palamut yeni özellikleri ben çok memnunum tavsiye ederim arkadaşlar
              Yasin DO?RUSOY

-MAN?SA-

Bir denizk?z? ile kar??la?mak için ne yapars?n biliyor musun? Denizin dibine kadar dalars?n. Suyun art?k mavi olmad??? yere. Gökyüzünün yanl?zca bir an? oldu?u yere. Ve orada sessizce yüzersin. Ve orada kal?rs?n. Ve orada karar?n? verirsin: onlar için ölebilirsin. Sadece o zaman ortaya ç?karlar. Gelirler ve seni kar??larlar ve seni, onlara olan a?k?nla yarg?larlar. E?er içtense, e?er safsa, onlarla olursun ve seni sonsuza kadar al?p götürürler...

Yorum yap

APNEA SEA BASS AHşAP ZIPKIN 110 : 299.00 ytl civari.

Yorum yap

2 yıldır kullanıyorun.tek sıkayetım her dalısta celık palamutun ıpı kesmesı bende bogma ıp yapmayı dusunuyorum

Yorum yap

Apnea palamutlarda sanki bu sorun hep var?

Yorum yap

bende 3 aydır bu zıpkını kullanıyorum ve iyi avlarda yaptım örnek olarak alttaki resim
                      ama benimde sorunum her seferinde palamut ipi sıyırıyor her avdan sora misinayı yeniletiyorum birde tüfek suda çok ağır geliyor en az 7 saat suda kaldığım için 2-3 gün kolum feci şekilde ağrıyor tabi buna bir etmende baskın yaptığım için tüm av boyunca zıpkını benden ilerde atış pozisyonun da taşıyor olmam...geçen hafta lastiklerin biri patladı nerdeyse sakatlıyordu beni,,şimdi lastikleri 1 e indirip 18lik 56cm yapmayı planlıyorum ,,yada 20 likleri ikisinide 56-57 cm yapıp yeniden zıpkına taktım performans nasıl olur merak ediyorum Mert abinin yarumunu bekliyorum...
                      ********serco********

Tüm Av Videolar?m için Facebook Sayfam? Ziyaret Edebilirsiniz:
                      http://www.facebook.com/SercanZenginZipkinaviVideolari

Yorum yap

Ben 2 senedir sea bass kullanıyorum tek lastikli modeli üzerinde 6.25 demka şiş ve 57 cm sarı apnea lastik var boğma tel palamut veya ip palamut kullanıyorum. Atışlrından memnunum ilk başlarda denge problemi vardı ama çağlar av işi çözdü.
                        Bahad?r TA?BO?A
                        1972

Yorum yap

Asl? serco taraf?ndan gönderilmi?
                          bende 3 aydır bu zıpkını kullanıyorum ve iyi avlarda yaptım örnek olarak alttaki resim
                          ama benimde sorunum her seferinde palamut ipi sıyırıyor her avdan sora misinayı yeniletiyorum birde tüfek suda çok ağır geliyor en az 7 saat suda kaldığım için 2-3 gün kolum feci şekilde ağrıyor tabi buna bir etmende baskın yaptığım için tüm av boyunca zıpkını benden ilerde atış pozisyonun da taşıyor olmam...geçen hafta lastiklerin biri patladı nerdeyse sakatlıyordu beni,,şimdi lastikleri 1 e indirip 18lik 56cm yapmayı planlıyorum ,,yada 20 likleri ikisinide 56-57 cm yapıp yeniden zıpkına taktım performans nasıl olur merak ediyorum Mert abinin yarumunu bekliyorum...
                          Sercan kusura bakma ben bu mesajı daha yeni gördüm . Muhtemelen sen modifiyeyi yapmışsındır zaten. Nasıl oldu? Bence iki 20lik lastik çok fazla olur. 2x18 kullanıyorum ben, çok rahat yetiyor. Palamutun ipi sıyırmasına gelince, bence acilen ip palamut ve güldikene geç, hem daha sessiz hem de tüfek çizilecek diye korkmuyorsun. Bir de lastikleri kısaltacaksan, yani gücü arttıracaksan daha kalın bir şiş kullanmanı tavsiye ederim. 6,75 veya 7 mm olabilir. 6,5 ve altı şişler hafif kalıyor. Rastgele...
                          Mert Topoyan

?zmir - 1978

Navigare necesse est...

Yorum yap

şuan tüfeğime baya alıştım iyide valar yaptım,mesafeside çok güzel..çift lastiğe devam ediyorum ,sadece lastiklerin boylarını kısalttım,,lastikler 20 lik ti sanırım..ama işte en büyük sorun baskın için tüfeğin biraz ağır olması suda ,kaya ardından ani balık çıkışlarında çevirmek epey zaman alıyor balığa doğru....
                            ********serco********

Tüm Av Videolar?m için Facebook Sayfam? Ziyaret Edebilirsiniz:
                            http://www.facebook.com/SercanZenginZipkinaviVideolari

Yorum yap

Çok özel tüfekler hariç uzun ahşap tüfeklerde o sorun biraz da normal aslında, sonuçta gövdenin hidrodinamik yapısı da bir yere kadar ...
                              Mert Topoyan

?zmir - 1978

Navigare necesse est...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X