Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

FREE-SUB Golden Horn Camo

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: FREE-SUB Golden Horn Camo

Asl? EmRLanD taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    :s:s ?????
    nava elbise iyidir sizi üzmez,freesub guzel tufektır ama camo modelı gereksız pahalı kamuflaj ıcın o kadar fazla para vermeyin derım karar sızın,normal sıyah boru alın ıstersenız kamuflaj olayı cok basıt sız yaparsınız ama her kamuflaj soyulmaya mahkumdur,100 cm freesub tek 20mm lastık ile gelır bayagı etkılı ve kurma yönünden sizi hayal kırıklıgına ugratmasın alışıksanız sorun olmaz.saglıcakla hayırlı olsun.

Yorum yap

peki teşşekkur ederm nava alacağım yazın dalacağım ıcın 5mm freesub goldenhorn alacağım zaten fakat 2sınınde fıyatına bakıcm eğer arada ck fazla bı fıyat farkı yoksa camo alırım yoksa sıyah kabze gh alıcam saten 90 yada 100 luk

Yorum yap

Bendede 90'lık camo var.Aslında ben tüfeğimden memnunum ama atış yaptıktan sonra şişi kafadan içeri sokmak biraz zaman alıyor oda abartılacak kadar değil ama.

Yorum yap

güzel tüfek , 3yıldır aynı tüfekle av yapıyorum . atışları gayet isabetli ve kabzesi tam avuç içine göre . bu tüfeğe alışan başka tüfek kullanamaz ..tüfek alındıktan sonra diğer sıfır tüfekler gibi biraz modifiye istiyor tabiki . özellikle açıkkafa ...
          EMRE UÇKAN
          ADANA 1978
          AB +

Yorum yap

arkadaslar ben 82 lık acık kafa kullanıyorum
            facık kafanın bana gore en buyuk handıkapı zıpkını tekrar toplarken zaman harcanmasaıdır
            ama o da buyutulecek bı sorun degıl
            bu arada 20 lık lastık kurma esnasında bıraz kasabılır
            onun harıcınde baska hıcbır sıkıntı yasamadım su ana kadar
            ısabetlı sıs kacırmayan bı tetık tertıbatı var
            kanal sayesınde acık kafada bıle sıs yolunu bulup yuvasına oturuyo
            saygılar

Yorum yap

bende freesub golden horn 90 lık kullanıyorum 20 lik lastikle 2.çentikte attığını vurmak neredeyse imkansız 18 lik lastikle atışı isabetli birde kabze bileği yoruyor satıhta yüzerken zıpkın kendini aşağı çekiyor yüzerliği iyi ayarlanmamış bu yüzden bileğe çok yük biniyor ben kabzeye esnek bantlardan sarıp kalınlaştırdım tüfeğin ön kısmına neopren yapıştırdım bu sorunu hallettim ayrıca ip bırakma mekanizması ipi gergin yaparsanız şişi yukarıya kastırıyor .şişi ve palamutu sağlam atışı isabetli benim tecrübelerim bunlar.
              MEHMET DURMAZ
              1969
              GEBZE
              0535 723 47 23

Yorum yap

Herkese Selam,
                Bana bir zıpkın söyleyin 3-4 metreden 10 - 20 kg balığa atayım o balığı delip geçsin. Çok balık vurdum, ama iri bir balık vuramadım.
                1 kere vurdum onda da zıpkın balığı delip geçmediği için şişden çıktı ve balık kaçtı. Sonrasında da iri balık gördümmü ona yaklaşmaya çalışıyorum ki mesafeyi azaltıp şişin balığı delip geçmesini sağlamak ozamanda balık kaçıp gidiyo. Havalı cressi-sub 70 lik kullanıyorum. Tüfeği kurabileceğim max havayı basıyorum. Ama olmuyo kısa mesafede süper ama uzun mesafede kötü. Bana lastikli bu özellikleri sağlayacak güzel bir zıpkın söyleyebilirmisiniz. Fiyatı önemli değil ve nerede bulabileceğimi (İstanbul içinde)

Yorum yap

Herkese Selam,
                  Bana bir zıpkın söyleyin 3-4 metreden 10 - 20 kg balığa atayım o balığı delip geçsin. Çok balık vurdum, ama iri bir balık vuramadım.
                  1 kere vurdum onda da zıpkın balığı delip geçmediği için şişden çıktı ve balık kaçtı. Sonrasında da iri balık gördümmü ona yaklaşmaya çalışıyorum ki mesafeyi azaltıp şişin balığı delip geçmesini sağlamak ozamanda balık kaçıp gidiyo. Havalı cressi-sub 70 lik kullanıyorum. Tüfeği kurabileceğim max havayı basıyorum. Ama olmuyo kısa mesafede süper ama uzun mesafede kötü. Bana lastikli bu özellikleri sağlayacak güzel bir zıpkın söyleyebilirmisiniz. Fiyatı önemli değil ve nerede bulabileceğimi (İstanbul içinde)
                  freesub golden gorn 110
                  silaha hiçbir müdahale yapmayın
                  sadece çevirme lastik ekleyin ve krom palamut.
                  göğsünüzde değil kemerinizde kurmanız gerekecek.
                  4 metrede değil de 3 metre mesafede tam bir dikiş makinesi
                  eğer silahın boyunu da sayarsanız 4metrede işinizi görür. ancak 4 den sonrasına kefil olmam.

Yorum yap

Bilgiler için teşekkürler.

Yorum yap

Bende 100cm'lik var nokta atişi yapiyor videolarda görürsünüz çok güzel bir tüfektir. Tavsiye ederim

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X