Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

FREE-SUB Golden Horn Camo

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• FREE-SUB Golden Horn Camo

İleri seviye kullanıcılar için tasarlanmış bir modeldir.
    Farklı meralarda av yapmaya olanak sağlayan özel kamuflaj deseni şiş lastiklerin haricindeki tüm yüzeylere uygulanmıştır.
    Kanallı Alüminyum borusu sayesinde zamanla düz borularda oluşan çarpılma engellenmiş ve yine bu kanal sayesinde uzun mesafelerde isabetli atış performansı maksimuma ulaşmıştır.
    Kullanıcının kendi istekleri ve av stili doğrultusunda her türlü modifiyeyi yapabileceği bir bileşime sahiptir.
    Çevirme lastik de takılabilen üstü açık kafası sayesinde güldikeni şiş ile kullanılmaya hazırdır.

Teknik Özellikler:
    • Cam elyafıyla güçlendirilmiş 6,6 Naylondan Kabza
    • Kaymaz özel hammaddeden elcik
    • Cam elyafıyla güçlendirilmiş 6,6 Naylondan Açık Kafa
    • Sertleştirilmiş metal alaşımdan imal iki parçalı sessiz tetik mekanizması
    • Sandvik paslanmaz çelikten imal 6,30 mm çapında Tahitien şiş
    • Sertleştirilmiş Alüminyumdan imal 28 mm çapında kanallı boru
    • Kauçuktan imal 5 kademeli O’ringe sahip sızdırmazlık tapaları
    • Çift komponentli 20 mm çapında lastik
    • Kromdan imal mafsallı palamut

BOYLAR:
    • 82 cm.
    • 90 cm.
    • 100 cm.
    • 110 cm.
    • 120 cm.

FREESUB GOLDEN HORN 90 ZIPKIN IN FIYATI... 198,50 YTL CIVARI.

Yorum yap

arkadaşlar bu zıpkını daha bugün sordum makara ip ve 90lık freesub golden horn 225 ytl ye fiyatı iyimi kullanan varmı.cevap baklıyorum :P

Yorum yap

Bununla normal Golden Horn arasındaki fark nedir?

Yorum yap

Ben mecburiyetten birkaçgünlüğüne bir arkadaşımın golden horn'unu kullanmıştım ne yalan söyliyeyim hiç beğenmedim.
          1-Kabzesi çok ufaktı elime oturmadı.
          2-şişin oturma yuvası çok ufaktı şişi yerine oturtmak zor oluyordu.
          3- Zıpkın makaralı değildi ve ipi tutan mandal sürekli ipi bırakıyordu.
          4- En büyük sorunsa çıkan şişi açık kafadan geri sokmak ok zor oluyordu.
          Bu şikayetlerimi istoçtaki free sub'a uğradığımda teker teker söyledim bana herkes böyle istiyor falan dedi, gerçekten hepiniz böyle mi istediniz

Yorum yap

merhaba ömer
            bende geçen hafta freesub golden horn 100 makaralı modeli aldım ve haftasonu deneme
            fırsatım oldu
            ipi tutan ip bırakma pimi konusunda haklısın evet kolay salıyor ipi
            ama diğer konularda pek haklısın diyemiyecem
            aksine şişi çok rahat oturtabiliyorsun (mekanizmaya itirirken tektiğe dokun)
            şiş bence tam oturuyor yuvasına dipden çıkarken yada dalarken agasonda iken en ufak bir salanma yapmadı.
            şişi açık kafadan sokmak konusunda bence çok rahat açık kafa olması aksine
            mükemel bir görüş sağlıyor.
            kabze evet cok az daha dolgun olabilrmiş
            makarası ise bence tatminkar düzeyde (bence sende makaralı denemelisin)
            ama bana apnea pp 90'dan sonra lastikleri biraz zayıf geldi; sanki şiş çok yavaş (2. centikde bile 3 galama bırakmama ragmen)
            bende orjinal 20x26 olana lastiklerini apnea 20x28 ile değiştirmeyi düşünüyorum dersiniz arkadaşlar?
            sizce de ii sonuc alırmıyım.?

Yorum yap

Lastiklerin yiv kısımları farklı.Dişleri tutmaz.Mecburen orijinal parça kullanman gerekir.Değişikliği ancak orijinali ile yapabilirsin.

Yorum yap

arkadaşlar 25.10.2007 tarih itibari ile bu tüfeği makara dahil 90 lık 290 ytl ye bıraktılar fiyatı performansı hakkında düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim birde elbiseyi anladım ama tüfeğin kamuflaj olmasının avantajı varmıdır?yok ise daha fazla para vermeninde anlamı yoktur!!!...........................saygılar

Yorum yap

Asl? ATTİLLA taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Lastiklerin yiv kısımları farklı.Dişleri tutmaz.Mecburen orijinal parça kullanman gerekir.Değişikliği ancak orijinali ile yapabilirsin.
                  atilla abi yalnız hakan abi açık kafa kullanıyomuş. o yüzden çevirme lastik kullanıyor. kapalı kafa da olsa diş tutmama problemi yok. ben freesub kapalı kafada apnea düz lastik kullanıyorum. öyle bi problem yaşamadım.

Yorum yap

Cevap: FREE-SUB Golden Horn Camo

free subın butun tufeklerını kullandım hepsındende memnun kaldım şiddetle tavsıye ederım

Yorum yap

golden horn camo nun 100lüğünde bel verme gibi bir problemle karşılaşırmıyız.yoksa pathos pro kadar sağlam değilmi diyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum

Yorum yap

ben bu yaz makaralı 75 lik aldım gayet memnunum 200 tl mak çanta içinde tavsiye ederim
                        Ceyhun Ak?n

Yorum yap

bende freesub golden horn 90 lık kullanıyorum çok sağlam bir zıpkın değil değiştirmeyi düşünüyorum. Çok meraklısı varsa freesub şiş makara 50m ip yedek makara 20 lik lastikleriyle 160 tl ye vereyim isteyene. Herhangi bir arızası şiş kaçırma falan yok sadece yetmiyor.

Yorum yap

:s:s ?????

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X