Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

FREE-SUB Bosphorus

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• FREE-SUB Bosphorus

Klasik tüfek kullanmaktan hoşlananlar ve zıpkınla balık avına yeni başlayanlar için tasarlanmış bir modeldir.
    Kullanıcının kendi istekleri ve av stili doğrultusunda her türlü modifiyeyi yapabileceği bir bileşime sahiptir.
    Çevirme lastik de takılabilen üstü açık kafası sayesinde güldikeni şiş ile kullanılmaya hazırdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER:
    • 28 mm çapında Alüminyum siyah boru.
    • Boru içinde 5 kademeli conta sistemine sahip sızdırmazlık tapaları.
    • 6,6 naylondan imal cam elyafıyla sertleştirilmiş ergonomik kabza.
    • Kaymayı önleyici özel hammaddeden imal edilmiş elcik.
    • 6,6 naylondan imal cam elyafıyla sertleştirilmiş açık kafa.
    • 16 mm çapında çift komponentli lastik.
    • şiş, mekanizma ve kafanın ekseninde çalışacak şekilde dizayn edilmiş kromdan imal mafsallı palamut.
    • Free-sub’ın patentli iki parçadan oluşan sessiz, farklı kalınlıklarda lastik kullanılsa bile aynı hassasiyette çalışan tetik mekanizması.
    • 6,30 mm paslanmaz çelikten mamul, mekanizmaya girdiği yerde misina veya ipin yıpranmaması için özel dizayn arka kısma sahip şiş.
    • 1,2 mm misina ve sıkıştırma klipsleri.
    • Misina ve tüfek bağlantısı için şok giderici lastik.
    BOYLAR: 45 cm. 60 cm. 75 cm. 82 cm. 90 cm. 100 cm. 110 cm. 120 cm.

Taş altı avcılığında kullandığım bu zıpkın(75) çok iyi bir performansa sahip.Ancak orjinal lastikleri zıpkının tam performans göstermesini engelleyecek uzunlukta gibi geldi bana.
    Taş altının yanı sığ suda da oldukça iyi bir verim sağlıyor.Ancak daha performanslı bir şeyler istiyorum diyorsanız golden horn modelinin 75cm üstü olçülerindeki zıpkınlarına yönelmeniz daha yerinde bir karar olacaktır...

Yorum yap

fiyatini ogrenebilirmiyiz 75 lik ve 90 ligin?

Yorum yap

dün sordum 75 lik 110 a bırakırım dedi peşinde
        90 lık 120 ye bırakırım dedi!!
        Bende çok kararsızım ama apnea ya göre bunu kat kat daha çok övdü satıcısı!!!

Yorum yap

kararsız kaldım yine
          forumlarda konu ismi belli tüfek farklı çıkıyor
          herkesin gönlünde bir tüfek var, nedir bunun iyisi ?

Yorum yap

arkadaşlar bende 82 lik ikinci el az kullanılmış makaralı free sub buldum 100 ytl ama daha önce free sub kullanmadım yardımcı olurmusunuz saygılar..

Yorum yap

golden horn(kanallı olan) ise makarasıda varmış bence fiyat uygun bende 82lik kullanıyorum memnunum tavsiye ederim
              ÖNDER MAHMUT KARAKOÇ
              VETER?NER HEK?M?
              1978/?STANBUL-BEYL?KDÜZÜ

Yorum yap

ip bırakma yeri biraz kısa gibi ufa bir müdahale lazım Hayati GÜVEN abi el yapımı kısmında bu soruna güzel bir çözüm bulmuş incelemeni öneririm
                ÖNDER MAHMUT KARAKOÇ
                VETER?NER HEK?M?
                1978/?STANBUL-BEYL?KDÜZÜ

Yorum yap

Selam ben bu modelin 110 luğunu almayı düşünüyordum iyi denk geldi, bana biraz bilgi verecek varsa okumak isterim açık suda dalıyorum ve güçlü bir zıpkın ihtiyacım var ayrıca bu markaya her makara olmuyor galiba tavsiye edebileceğiniz makara varmı?teşekkürler.
                  efe sar?y?ld?z

Yorum yap

ARKADA;LAR GOLDEN HORN SATIYORUM KANALLI 75 LIK 80 YTL YE BIRAKIRIM KARGO ALICIYA AIT

Yorum yap

Cevap: FREE-SUB Bosphorus

güzel bir zıpkın.75liğini kullanıyorum.üzerinde 24mm*20cm free-sub lastik var.kabzesi kaldırıyor

Yorum yap

Merhaba Arkadaşlar,

Zıpkın avcılığında yeniyim. 90'lık zıpkını denedim kurabiliyorum ama su içerisinde yönlendirmesi, dalması ve tekrar tekrar kurması bana zor geldiği için 75'lik bir zıpkın alacağım. Benim için önemli iki kriter var,

1) Uygun fiyatlı olması (bu durumda doğal olarak yerli olacak)
                        2) Lastiği kolay kurulabilir olacak.

İnternetten gördüğüm kadarı ile Free Sub Bosphorus 16 mm çaplı lastiği ile kolay kurulabilir gibi gözüküyor (Golden Horn 20 mm). Deneyimi olan arkadaşlar tüfeğin gerçekten kolay kurulabilir olup olmadığını paylaşabilir mi?

Lastik değişimine gerek kalmadan kolay kurulabilir 75'lik başka bir zıpkın (yerli) tavsiyeniz varsa bunu da duymak isterim.

Saygılar.

Yorum yap

Free Sub Golden Horn aldım. Üzerinde ki lastiği fiyat farkı vermeden apnea'nın 16 mm-24 cm lik lastiği ile değiştirdim. Çıplak karınla bile kurabiliyorum, iyice alışana kadar bir süre böyle devam edelim bakalım.

Yorum yap

Merhaba arkadaslar free-sub bosphorus 100cm zipkin kullaniyorum tetige bastigimda cit die bir ses geliyor ve yavas ta gidiyor balik kaciyor vuramiyorum daha performansli ve sessiz olmasi icin ne yapmaliyim

Yorum yap

Asl? reymor taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Selam ben bu modelin 110 luğunu almayı düşünüyordum iyi denk geldi, bana biraz bilgi verecek varsa okumak isterim açık suda dalıyorum ve güçlü bir zıpkın ihtiyacım var ayrıca bu markaya her makara olmuyor galiba tavsiye edebileceğiniz makara varmı?teşekkürler.
                              free sub makara hem ucuz diger markalara göre hem saglam kendi makarasını kullan derim palamut uzun daha güçlü atışlar için ben apnea palamut ve lastigini monte ettim iyi işler çıkarıyor
                              Ceyhun Ak?n

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X