Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

FREE-SUB Golden Horn

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• FREE-SUB Golden Horn

İleri seviye kullanıcılar için tasarlanmış bir modeldir.
    Kanallı Alüminyum borusu sayesinde uzun mesafelerde isabetli atış performansı maksimuma ulaşmıştır. Ayrıca bu kanal sayesinde zamanla düz borularda oluşan çarpılmayı engelleyecek rijit bir gövde elde edilmiştir.
    Kullanıcının kendi istekleri ve av stili doğrultusunda her türlü modifiyeyi yapabileceği bir bileşime sahiptir.
    Çevirme lastik de takılabilen üstü açık kafası sayesinde güldikeni şiş ile kullanılmaya hazırdır.
    TEKNİK ÖZELLİKLER:
    • 28 mm çapında kendinden Kanallı Alüminyum siyah boru.
    • Boru içinde 5 kademeli conta sistemine sahip sızdırmazlık tapaları.
    • 6,6 naylondan imal cam elyafıyla sertleştirilmiş ergonomik kabza.
    • Kaymayı önleyici özel hammaddeden imal edilmiş elcik.
    • 6,6 naylondan imal cam elyafıyla sertleştirilmiş açık kafa.
    • 20 mm çapında çift komponentli lastik.
    • şiş, mekanizma ve kafanın ekseninde çalışacak şekilde dizayn edilmiş kromdan imal mafsallı palamut.
    • Free-sub’ın patentli iki parçadan oluşan sessiz, farklı kalınlıklarda lastik kullanılsa bile aynı hassasiyette çalışan tetik mekanizması.
    • 6,30 mm paslanmaz çelikten mamul, mekanizmaya girdiği yerde misina veya ipin yıpranmaması için özel dizayn arka kısma sahip şiş.
    • 1,2 mm misina ve sıkıştırma klipsleri.
    • Misina ve tüfek bağlantısı için şok giderici lastik.

BOYLAR:
    • 45 cm.
    • 60 cm.
    • 75 cm.
    • 82 cm.
    • 90 cm.
    • 100 cm.
    • 110 cm.
    • 120 cm.

fiyatini ogrenebilirmiyiz 75 lik ve 90 ligin?

Yorum yap

90 lığını makara dahil 185 e aldım.Tavsiye ederim.Güzel isabetli bir zıpkın...

Yorum yap

ARKADAşLAR BENDE ALDIM KULLANDIM.ÇOK GÜZEL VE OLDUKÇA HAFİF,GİDİşİ GÜZEL,MEKANİZMASI ÇOK SESSİZ, VE İSTEDİĞİNİZ GİBİ NOKTA ATIşI YAPABİLİRSİNİZ.TAVSİYE EDERİM.

Yorum yap

Bende bu modelin 82lik olanı var. Kaliteli bir zıpkın tavsiye ederim. Nokta atışı çok güzel. şiş çok kaliteli. Lastikler değiştirme gereği duymadım 1 kademede dahi çok güçlü atışlar yapabiliyor.
          Tek dezavantajı tetik çok hassas kurarken dikkat etmekte fayda var. Eldivenle kurarken fark etmeden tetiğe dokunabilirsiniz ve istenmeyecek durumlar ortaya çıkabilir. Özellikle zıpkına alışma sürecinde buna dikkat etmekte fayda var.
          sigpic
          Alper SARAÇO?LU/TEK?RDA?

Yorum yap

Sevgili Deniz dostları, hepinize sevgi ve saygılar.. Ben 82'lik aldım 25 şubat'ta.. makarası ile beraber 207.-YTL. Henüz kullanmak nasip olmadı, ancak hakkında edindiğim bilgiler fevkalade olumluydu..
            Mustafa Klein

Sakarya - Kocaeli (1974)

Yorum yap

ömer kardes sana birsey sorcam free sub golden horn 82 lik makarasız zıpkın yakalsık 2 ay önce bir arkadasıma aldık fiyat 180 di.sen makarayla ve 90lık 180 e almıssın yerini ögrenebilirmiyim peki biliyormusun fiyatlar hala aynımı bende kendime 82 lik almayı dusunuyorumda.iıyi dalıslarrrrrr
              antalya/finike ali topçu

Yorum yap

arkadaşlar bendede 75 lik goldenhorn var tam anlamıyla süper diyorum.balık oldumu kesin vuruluyor. iş balığı görmeye kalsın bende geçen yaz 160 ytl ye 4 taksite almıştım şiddetle öneriyorum.saygılar.

Yorum yap

golden horn 90 lık mı yoksa power point 90 lık mı daha iyidir :?: ?
                  salih y?ld?r?m
                  ist/tuzla

Yorum yap

golden horn 90 lık var bendede üzerinde bulunan şiş kanalı sayesinde isabetli atışlar sağlıyor fiyat/performans olarak çok güzel bir zıpkın

Yorum yap

omerko zıpkını nereden aldın ıstanbuldan mı baska sehırmı dukkanın ısmı?
                      sevınırm valla apnea power poınt 90 lık mı yoksa bu mu
                      Denizler bugun bizimse yar?n ba?kalar?n?n DEnizlerimizi kirletmeyelim..

Yas:25 Yazlar? Ayval?k K??lar? Eskisehir- Fatih Özel-ESES EsEs Ki Ki Ki Eski Eski Es

Yorum yap

goldenhorn 100luk kullanıyordum sattım tufegı bazı negatıf tarafları vardı paylasmak ısterım;
                        1-100luk tufek orjınelınde 20mm lastıkle bel verıyor atıs yonunde sapma yapıyor 3 dalıs arkadasım daha aynı sorunu yasıyor su anda
                        2-tetık mekanızmamız hepımızde sorun yaptı yanı tufek suda bosalma yaptıneysekı aldıgımız bayıler bunu degıstırdı ama 3ay sonra yenı takılan mekanızmalarda sorun yaptı
                        3-belkı bu bosalmanın nedenı tufegı 2.kademede kurma ve mekanızmanın fazla zorlanmadan dolayı asınması olabılır ama bılmıyorum....
                        4-lastıklerı pek ıyı degıl cok fazla sert, daha 1.yıl sonunda palamutla bırlesme yerlerınde asınmalar olustu ve tabıkı lastıklar zayıflayıp performans dustu

Yorum yap

Asl? ali_topçu taraf?ndan gönderilmi?
                          ömer kardes sana birsey sorcam free sub golden horn 82 lik makarasız zıpkın yakalsık 2 ay önce bir arkadasıma aldık fiyat 180 di.sen makarayla ve 90lık 180 e almıssın yerini ögrenebilirmiyim peki biliyormusun fiyatlar hala aynımı bende kendime 82 lik almayı dusunuyorumda.iıyi dalıslarrrrrr
                          antalya/finike ali topçu
                          Kusura bakma biraz geç okudum yazını.Ben Antalyadaki armada mağazası,ndan aldım fiyat aynıdır...

Yorum yap

Asl? Esk_Faramir taraf?ndan gönderilmi?
                            omerko zıpkını nereden aldın ıstanbuldan mı baska sehırmı dukkanın ısmı?
                            sevınırm valla apnea power poınt 90 lık mı yoksa bu mu
                            Bence bu zıpkın pp den iyi.Antalyadan aldım armada mağazasından...

Yorum yap

Asl? serhatunalan taraf?ndan gönderilmi?
                              goldenhorn 100luk kullanıyordum sattım tufegı bazı negatıf tarafları vardı paylasmak ısterım;
                              1-100luk tufek orjınelınde 20mm lastıkle bel verıyor atıs yonunde sapma yapıyor 3 dalıs arkadasım daha aynı sorunu yasıyor su anda
                              2-tetık mekanızmamız hepımızde sorun yaptı yanı tufek suda bosalma yaptıneysekı aldıgımız bayıler bunu degıstırdı ama 3ay sonra yenı takılan mekanızmalarda sorun yaptı
                              3-belkı bu bosalmanın nedenı tufegı 2.kademede kurma ve mekanızmanın fazla zorlanmadan dolayı asınması olabılır ama bılmıyorum....
                              4-lastıklerı pek ıyı degıl cok fazla sert, daha 1.yıl sonunda palamutla bırlesme yerlerınde asınmalar olustu ve tabıkı lastıklar zayıflayıp performans dustu
                              Bende senin dediğin hiçbir sorun olmadı.Ama ilk çıkan modellerinde bu sorunları duymuştum .Onlarıda piyasadan topladılar zaten...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X