Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Century Pacific

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: PİCASSO Century Pacific

arkadaslar çift lastik kullanmak istersek, iki lastiğinde boy ve kalınlık ne olmalıdır. teşekkürler....
    besim ünal
    1978
    ka?

Yorum yap

Asl? rabione taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      arkadaslar çift lastik kullanmak istersek, iki lastiğinde boy ve kalınlık ne olmalıdır. teşekkürler....
      zıpkın boyu önemlı kaç cm kullanıyorsunuz.

Yorum yap

özür dilerim zıpkın 100 lük yazmayı unutmuşum......
        besim ünal
        1978
        ka?

Yorum yap

bende alıcam bu zıpkından yogunluk pozıtıf olduguna gore kullanılabılır bır urun sanırım.
          yorum yapan herkeze tşk ler

Yorum yap

palamutu ilk çekişte çatladı onun için tel bağlama palamut yaptım çok güzel oldu. ayrıca ağır bir zıpkın bende 110 luk var.body'ci olmama rağmen bir süre sonra kolumu yoruyor.ayrıca ip bırakma dili çol küçük çift kalama sığmıyor.fakat görüş ve isabet oranı mükemmel.şu anda üstünde 20 lik lastik var.ama çift 18 yapacağım.

Yorum yap

Abi body'ci olduğun hiç belli olmuyor maşallah
              DARL?NG THE SEA...

OKTAY /?STANBUL

Yorum yap

body sporu ıle zıpkın sporu arasında benzerlık yok aksıne zıtlık var.cok kaslı olursan cok oksıjene ıhtıyac duyarsın buda derın yapmanıza engel olur.zıpkın sporunda dogru kasları kullanmak onemlı ıstenıldıgı kadar kaslı olunsun 120 cm bır zıpkında teknık bilınmesse husran olur kurmak.tartısma ıcın yazmadım bunları sadece sporların bırbırlerıne olan zıtlıgını soyledım.butun ıı zıpkıncılar ve derın yapan ınsanlar dıkkat edılırse zayıf ve cita gıbı adamlar.tabı suda ınceltıyor adamızıpkın dogru tasınırsa suda kolu yoracak bır durum olmaz.tabı dalınan derınlık ve avlanılan meraya uygun bır zıpkın secılırse.ıı dalıslar herkese.

Yorum yap

Selamlar, ben genelde bu zıpkının resimlerinde kabzasının beyaz olduğunu görmeme rağmen bir yerde sarı kabzalısını (yanlarda ki yazılarda sarı idi) gördüm. fark nedir acaba üretim yılı mıdır kalınlık incelik vb herşey aynı mıdır?
                  Bir de 400 TL ye Picasso Pasific 100 ü mü tercih edilmeli yoksa Ömer Cayman HF ve neden?
                  şimdiden teşekkürler...

Yorum yap

Asl? Tan_Juan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Selamlar, ben genelde bu zıpkının resimlerinde kabzasının beyaz olduğunu görmeme rağmen bir yerde sarı kabzalısını (yanlarda ki yazılarda sarı idi) gördüm. fark nedir acaba üretim yılı mıdır kalınlık incelik vb herşey aynı mıdır?
                    Bir de 400 TL ye Picasso Pasific 100 ü mü tercih edilmeli yoksa Ömer Cayman HF ve neden?
                    şimdiden teşekkürler...
                    Selam, ayrı olarak başlık açarsanız daha hızlı cevap gelebilir, başka tüfekler de tavsiye edilebilir.
                    1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X