Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Century Pacific

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Century Pacific

KABZA : 6.6 yoğunluklu naylondan yapılmış olup azami sağlamlık için cam elyafı ile güçlendirilmiştir. Değişik el büyüklükleri için değiştirilebilir iki kabzası vardır. Müstakil göğse yaslanan dipçik sistemi.
    Inoks paslanmaz çelikten monofilament ip salıvermeli tetik mekanizması. Monofilament ip ve kauçuk şok giderici ile birlikte.
    KAFA : Yeni ve eşsiz kafa özellikle üçlü yuvarlak lastik için tasarlanmıştır. Kafanın burnu yan tarafında bulunan bir vida aracılığıyla sökülebilir. Böylelikle kullanıcının tercihine göre tüfekte uygun dengeyi sağlamak için içindeki ağırlık bilyeleri azaltılıp arttırılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Zıpkının rahatlıkla kayması için kendinden yataklıdır. Inoks paslanmaz çelik makara kılavuzu.
    BORU : Özel 32 mm çapında alüminyum boru. Boru kendinden yataklı.
    şİş : Inox paslanmaz çelik 6.5mm çapında. 190 kg/cm2.
    PALAMUT: Mafsallı ve dayanıklı palamut.
    LASTİK: Mega 19mm
    90-100-110-120 cm

bu zıpkını kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım war..
    TARIK ÖZ - 1984
    ?STANBUL / AYVALIK / KU?ADASI

Yorum yap

ben aldım yorumlar gelmeden..
      artık isteyene ben tecrübelerimi söyleyebilirim..
      TARIK ÖZ - 1984

Yorum yap

Asl? Scarface84 taraf?ndan gönderilmi?
        ben aldım yorumlar gelmeden..
        artık isteyene ben tecrübelerimi söyleyebilirim..
        Arkadaşım tüfek hakkında biraz bilgi verebilirmisin ...

Yorum yap

Mrb Turgut Abi..uzun araştırmalar sonucunda bu zıpkına karar verdim..aynı tüfeğin pacific top modeli war ek olarak..fakat onda güldikeni şiş ve boğma palamut var ben o yüzden tercih etmedim..tüfekte değişik olrak 90lık boya genelde 130 cm şiş takılırken bunda 140 cmlik şiş var..sanırım bu da atışta biraz etkiler ama balıa daha çok yaklaşmamızı sağlar..tüfek karada ağır fakat sudayken 10 da 1 ağırlığına düşüo..şişi titanyum karışımlı inox..üzerindeki lastik 19mmlik..şiş kanalı var ama öyle laftan değil..bildiğin şiş içine gömülüo..tam nokta atışı için..fiyatı 185 €..bütün firmaların bayisine gidip her tüfek hakkında bilgi aldım..BANA EN CAZİP GELENİ PİCASSO CENTURY PACİFİC MODELİ OLDU.. www.ogansea.com adresinden inceleyebilirsin.. Tercih edersen kesinlikle pişman olmassınız..
          TARIK ÖZ - 1984

Yorum yap

ZAMANLA şİş KANALINDA DEFORME OLMUYORMU .BENDE BU ZIPKINI ALMAYI DÜşÜNÜYORUM

Yorum yap

değerli arkadaşlar. bu tüfek hakkında söyleyeceğim şeyler var. zamanla sizi yarı yolda bırakacaktır. tüfeğin şişi bırakmama gibi huyu var. tam avınıca odaklandığınız anda atınışınızı yapınca şişin gitmediğini görmek sizi çok mutsuz edicektir. güçlü lastikleri kaldıramıyo .mekanizma lastik güçlenince kendini sıkıştırıyo. bunu bi kaç arkadaşım yaşadı.) bana da onarmak kaldı.. bol avlar.

tecrübeli acemiden saygılar

Yorum yap

adınızı sanınızı bilmediğim için hitab edemiyorum eğer kendi kafanıza göre modifiğe yaparsanız bu sunuçla karşılaşmanız çok normal modifiye olucak tüm tüfekleri ücretsiz olarak yapılmakta test edilip size verilmektedir lütfen orjinali dışında yapılan modifikasyon tüfeğinizde problemler yaratıcaktır keşke böyle şeyleri distribitörle paylaşsanızda bizde size yardımcı olsak şu anda firmamızda tamir veya servis gören tüfek bulunmamaktadır

Yorum yap

Bu tüfekle ilgili tecrübesini aktarmak isteyen başka kimse var mı?
                  "Totally Addicted To Bass"
                  Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

arkadaşımda var gerçekten iyi bir zıpkın

Yorum yap

Cevap: PİCASSO Century Pacific

Asl? Oktay UZDİYEM taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster

KABZA : 6.6 yoğunluklu naylondan yapılmış olup azami sağlamlık için cam elyafı ile güçlendirilmiştir. Değişik el büyüklükleri için değiştirilebilir iki kabzası vardır. Müstakil göğse yaslanan dipçik sistemi.
                      Inoks paslanmaz çelikten monofilament ip salıvermeli tetik mekanizması. Monofilament ip ve kauçuk şok giderici ile birlikte.
                      KAFA : Yeni ve eşsiz kafa özellikle üçlü yuvarlak lastik için tasarlanmıştır. Kafanın burnu yan tarafında bulunan bir vida aracılığıyla sökülebilir. Böylelikle kullanıcının tercihine göre tüfekte uygun dengeyi sağlamak için içindeki ağırlık bilyeleri azaltılıp arttırılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Zıpkının rahatlıkla kayması için kendinden yataklıdır. Inoks paslanmaz çelik makara kılavuzu.
                      BORU : Özel 32 mm çapında alüminyum boru. Boru kendinden yataklı.
                      şİş : Inox paslanmaz çelik 6.5mm çapında. 190 kg/cm2.
                      PALAMUT: Mafsallı ve dayanıklı palamut.
                      LASTİK: Mega 19mm
                      90-100-110-120 cm

selam ben bu zipkinin yani picassonun yedek parcasi hakkinda bir sey soracaktim, benim gabzenin içinde bir parca kirilmiş acaba bildigin bir yer varmi yedek parca konusunda?

Yorum yap

bu tüfeklerin tüm parçalarını ogan deniz firmasından alabilirsiniz

Yorum yap

Bende asegai 100 modeli değiştirip bu modelin 100 lüğünü aldım. Ama daha önce hiç zıpkın kullanmadım.
                          Tavsiye verecek arkadaşların tavsiyelerini beklerim .Teşekkürler.

Yorum yap

pasific century modeli açık kafa bir zıpkın herkes çok iyi diyor ama bakalım bende yeni aldım deneyeceğiz artı ve eksilerini paylaşırız .

Yorum yap

cem bey borunun et kalınlıgını ögrenebilirmiyim
                              gelip zıpkını gördüm begendim ve teslim edilirken tek 19 lastikle veriliyor dimi
                              bol avlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X