Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Century FH

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Century FH

Kabza 6.6 naylondan yapılmış olup fiberglas takviyelidir. İki değiştirilebilir kabza ile değişik el büyüklüğüne uyum sağlayabilir.Bu ürünü normal century modelinden ayıran özellikler üzerinde U lastik bulunması ve açık kafa olmasıdır.Gövde özel, yansıtma yapmayan mat aluminyumdam üretilmiştir. Beraberinde 190kg/cm² sertliğinde 6.5mm çapında Inox® paslanmaz çelik zıpkın verilmektedir.
    Boru 28mm çapında Duralimin®den üretilmiştir.
    60-75-90-100-110 cm

Bu zıpkını internetten inceledim de fiyat olarak diğer century lerden daha ucuz.

Bu konu hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

http://www.ogansea.com/urunler/

picasso century FH 90 lık fiyatı 135 euro yazıyor doğru mu

Açık kafa kapalı kafa arasında ne gibi bir fark var?
    Rafet 1987 ?ZM?R

Yorum yap

Cevap bekliyorum. Teşekkürler.
      Rafet 1987 ?ZM?R

Yorum yap

Zamanında sormuşum sormuşum cevap gelmemiş.

Bende pathos var şimdi.
        Rafet 1987 ?ZM?R

Yorum yap

Picassonun fiyatında bir hata olmalı, bildiğim kadarıyla 195 €. Normal Century modelinin açık kafa ve güldiken şiş içeren versiyonu. Çok güzel bir tüfek.

Yorum yap

öncelikle yeni tüfeğiniz hayırlı olsun rafet bey;
            son yaptığım dalışta çok ileri derecede sünüzite yakalandım 20gündür çok ciddi bi baş arısı sormayın gitsin,bu baş ağrısı yüzünden ne bilgisayara nede televizyona odaklanabiliyodum bu tamamiyle benim hatam kütfen kusuruma bakmayın
            konuya açıklık getirmek için evey century 90 135E dur selçuk beyin söylediği model pasific modeli ve fiyatıdır
            saygılarımla

Yorum yap

Geçmiş olsun gripken bende suya başımı daldıramıyordum sinüzit ağrısı alnımın orta yerindeydi ama geçti tabi umarım sizinkide acil şifa bulur.
              Rafet 1987 ?ZM?R

Yorum yap

Resmi iyi inceleyince farkını gördüm. Bunda şiş kanalı ve güldiken şiş yok. Pacific modelinde çift 16 mm çevirme lastik vardı ip palamutlu. Fiyat farkı bunlardan kaynaklanıyor sanırım. Alacak olsaydım pacific modelini tercih ederdim. İzmir Güderoğlu'nda bir tane var ama lastikleri çürümüş vitrinde dura dura.

Yorum yap

BEN ONLARA LASTİK GÖNDERİYİM OZAAMN
                  2008 modellerde gövde biraz daha inceldi 28 mm oldu tüfek baya bi hafifledi bide artık kamuflaj seçeneğide olucak sayın dilşen bilgilerinize
                  rafet bey iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım ilerleyen zamanlarda sizide picasso sahibi yapabiliriz
                  saygılar

Yorum yap

Vay be, şansa bak. Onca hesap kitap karşılaştırma sonunda aldığımız tüfek 1 ay geçmeden eski model oldu demek.
                    Neyse, benimkinin gövde kalınlığı 32 mm. , daha dayanıklı olur diyerekten kendimi teselli edeyim bari. :mrgreen:

Selçuk Abi o vitrindeki tüfeğe de baktım ama gül dikeni şiş barbunlarımı parçalayabilir diye düşündüm, vazgeçtim.
                    "Totally Addicted To Bass"
                    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Resmi iyi inceleyince farkını gördüm. Bunda şiş kanalı ve güldiken şiş yok. Pacific modelinde çift 16 mm çevirme lastik vardı ip palamutlu. Fiyat farkı bunlardan kaynaklanıyor sanırım. Alacak olsaydım pacific modelini tercih ederdim. İzmir Güderoğlu'nda bir tane var ama lastikleri çürümüş vitrinde dura dura.
                      Selçuk bey İzmir hisarönünde Hedef av markette gördüğünüz pacific modeli bulunmakta
                      Güray Güleç (1981) ?ZM?R/KAR?IYAKA

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X