Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Century

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

yaw kabzanın fiati hakkında bilgisi olan varmı?

Yorum yap

sadece elime alabıldım ama iyi bir tüfek oldugunu biliyorum .

Yorum yap

90 lıkları şiş kanallımı??? birde tetik mekanızması sessizmi???? vereceğiniz bilgiler için teşekkürler......................saygılar

Yorum yap

Picasso centurylerin standart olanlarında şiş kanalı yok ancak century fh modelinde var..
          Güray Güleç (1981) ?ZM?R/KAR?IYAKA

Yorum yap

Kabzaya aşırı derece de kum kaçıyor..Dalıştan sonra iyice temizlenmesi gerekiyor.

Yorum yap

levent gezgin demiş ki;
              90 lıkları şiş kanallımı??? birde tetik mekanızması sessizmi???? vereceğiniz bilgiler için teşekkürler......................saygılar
              Tetik mekanızmasından ben memnunun gayet sessiz

Yorum yap

4 yada 5 senedir picasso centry carbon 90 lık zıpkın kullanıyorum hiç sorun yaşamadım desemde inanmayın benim hatam sayesinde bi kere oldu kabzanın içinde şişi tutan dili kırdım büyük basarı biliyorum ama zıpkını suya atarken sisin ucu tasa geldi ve sonrası malum hemen ogansea ye gidip bilgi aldım ve tetik degişmesi gerekiyormus 35 yada 40 euro olması lazım. Surası bi gercek picasso zipkini siddetle tavsiye ederim cok memlun kalacagınızdan eminim

Yorum yap

Cevap: PİCASSO Century

110 cm nıde govdeden dolayı bir eğilme sözkonusu olabılırmı arkadaşlar.tek lastıkle kullanımında tabi.

Yorum yap

Cevap: PİCASSO Century

çok güçlü ve salam bi zıpkın bende hiç sorun yaşamadım tek eksi yönü ikinci çentiğe takarken palamutun kabzeye çarpması çentiğe geçmesini zorlaştırıyo

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X