Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Century

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Century

Kabza 6.6 naylondan yapılmış olup fiberglas takviyelidir. İki değiştirilebilir kabza ile değişik el büyüklüğüne uyum sağlayabilir. Kafa çabuk ve kolay doldurum için azami doğruluğu verecek şekilde tasarlanmıştır. Gövde özel, yansıtma yapmayan mat aluminyumdam üretilmiştir. Beraberinde 190kg/cm² sertliğinde 6.5mm çapında Inox® paslanmaz çelik zıpkın verilmektedir. Wishbone Picasso’nun mafsallı heavy duty competition modeli olup Mega 20mm çapında lastik takılıdır. Boru 28mm çapında Duralimin®den üretilmiştir.

60-75-90-100-110 cm

Aralık 2004'den beri kahrımı çeken sevgili zıpkınım. Aslında çok temiz kullanıyorum kendisini, pek kahrımı çekmedi.Lafın gelişi öyle dedim. Sığ su avı yapıyorum, çoğunlukla yatarak avlanıyorum ve 90'lık Picasso Century kullanıyorum. Çok sağlam ve insana güven veren bir kabzası var. Ancak kumlu yerlerde kabzanın içine çok kum kaçmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Eğer kum kaçarsa tetik eziliyor. Tetiğe basıyorsunuz basıyorsunuz hareket yok. Bunu şu şekilde aşıyoruz, tüfeğimizi suyun içinde hızlıca sağa sola, öne arkaya sallıyoruz. Bu şekilde kabzadaki kum temizleniyor ve tetik ezmiyorsunuz. Bazı arkadaşların başına gelen kabzanın şiş kaçırması olayını ise hiç yaşamadım. Picasso lastiklerinin ve şişlerinin kalitesi tartışılmaz, ancak şiş ile ilgili olarak şöyle bir modifiye tavsiyesi verebilirim. 90 lık tüfek 140 lık şişle geliyor ve bu şekilde kullanıldığında tüfek alta çekiyor.Bu problemi ise şişin uzunluğunu 140 cm.den 130 cm.ye düşürerek aşıyorsunuz. Bu tüfeğin olmazsa olmazı, makarası. Söylediğim konulara dikkat etmek kaydıyla makaralı bir Picasso Century ile uzun zaman güzel avlar yapabilirsiniz. Rastgele.
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Sayın Mustafa bey benim sormak istediğim aynı zıpkından yeni aldım şişi kesmeden başka hangi marka şişi kulana bilirm tabi dediğiniz gibi 130 luk rasgele

Yorum yap

Tayfun bey;
        şişi yine picasso alabilirsiniz. Hatta diğerini kullanmadıysanız aldığınız yerden 130cm likle takasa girin derim. Yada yeni alın yadak şişiniz olur böylece. şişin ne zaman bozulcağı belli olmaz. Piyasadaki en iyi şişlerden biridir picasso.

Yorum yap

Bir kere kullandım onun için değiştirmezler yenisi ni alsam daha iyi bide çevirme lastikle beraber kullana bilirmiyim 58 cm yeterlimi bizim burada akyalar fazla hormonlu onlar için gerekli diye düşünmüştüm.Ras gele cevabınız için teşekkürler

Yorum yap

Fiyat konusunda bilgi verebilirseniz çok sevinirim..

Yorum yap

90 lık 140 şiş 20lik lastik 26 cm boy makara 50mt siyah ip yedek elçik
              hepsi dahil 185 euro ben euro olarak ödedim.Ras gele

Yorum yap

Bende 82 lik picasso century aldım..Çok güzel bir zıpkın..Tavsiye ederim..
                Nokta atışı yapabilirsiniz

Yorum yap

ben de 4 yıldan beri 100lüğünü kullanıyorum şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadım
                  fakat şu anda yeni lastik alıcam 100 lük için önereceğiniz lastik varmı arkadaşlar

Yorum yap

19*26 güzel bir verim sağlar

Yorum yap

Ben picasso nun 21*24 lastiklerini kullanıyorum çekmekte zorlanmam derseniz bu zıpkının hakkı bu lastikler bence..

Yorum yap

Pardon 21*26 olacaktı..

Yorum yap

Bir arkadaşıma ait olan picasso century zıpkının kabzasında sorun oluştu ve şişi sürekli kaçırıyor.Kaçırması bir yana hiç tutmuyor hatta..

Bu kabzelerin tamiratı varmı ?

Alınış tarihini bilmediğim için garantisini sormuyorum bile
                          ?SMA?L HAKKI ?AH?N
                          1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Kabzaya kum kaçmış olabilir.Ben bu tüfeği 3 yıl sorunsuz kullandım.

Yorum yap

Ogansea türkiye distrabütörü oradan bilgi ala bilirsin gerekeni yaparlar gerekirse tüm tetik malzemesini tederik edebilirsin. orjinal şişmi kulanıyorsun kulanmıyorsan birde ojinal şişinle dene. Rasgele kazasız avlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X