Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PİCASSO Asegai

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• PİCASSO Asegai

Asegai model tüfek, dinamik çekişi sağlayabilen 16mm çapında amber lateks lastiklerle donatılmıştır. Bu, tetik çekildiğinde zıpkının tedrici bir hızla gideceği ve böylelikle orta mesafeli manzilde zıpkına zarar vermemek için özellikle önemlidir.
    Olduğu gibi kullanılırsa, yeni başlayanlar ile küçük ve orta boy balıklar için mükemmel bir tüfektir.
    Profesyoneller bu tüfeği yedek tüfek veya hassasiyetli atışlar için kullanmaktadır. Ama modifiye edildiğinde Picasso’nun en üst düzey tüfeklerine uyum sağlar.
    50-60-75-90-100 cm

Cevap: PİCASSO Asegai

Oktay merahaba asegai hakkında vermiş olduğun bu kısa bilgi için teşekkürler bende yaklaşık 3 yıldır 90 lık asegai kullanıyorum kendi orjinal lastikleri ile beraber cevirme 18lik ikinci lastik ve 140 cm 6.3 mm free sub şiş modifiyesi yaptım bana göre performans izmit körfezinde görüşün az olması ve trofenin görüş alanına girmesi ile yeterli vuruş menzilinde olması şu ana kadar sıkıntı yaratmadı fakat görüşün cok iyi olduğu sularda malesef aynı randımanı alamıyorum önerebileceğiniz farklı ne tür modifiyeler olabilir

Yorum yap

Görüşün yüksek, av tercihinizinde derin su olması, özelliklede sinarit avı için 90 cm zıpkın zaten yeterli gelmeyecektir.
      Bunun dışında 90 cm ve çift lastikle kullanacağınız bir tüfek 140 cm 6,3 mm şişle uzağa atışta iş göremez. şiş boyu 120-125 cm, kalınlığıda 6,50 mm den kalın olmalı. Nedenide şiş gövdeden ayrılırken iki lastiğin şişi aşşağıya doğru çekmesi ve şişin kalınlık ve uzunluktan dolayı yaylanarak ilerlemesidir. Bunun dışında birde yapıştırma şiş kanalı tüfeğe ayrı bir atış netliği kazandıracaktır.

Yorum yap

Oktay problemimle ilgilenip yardımcı olduğun için teşekkürler

Yorum yap

Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu..

Yorum yap

Apnea pover point 100 lük ile bunun 100 lüğü arasında kaldım .Hangisini tavsiye edersiniz

Yorum yap

freesub derdim, asegai tatmin etmez sizi boşa olur tabi kullanım amacınızı ve dalış deneyiminizi bilmeden de yorum yapmak ta pek sağlıklı olmaz.kullanım amacınızı yazarsanız daha net bilgi veririm kolay gelsin.birde asegainin 90cm son modeli başka yok bilginize

Yorum yap

asagai nin 100 cm liği 95 € elimizde muvcuttur

Yorum yap

asegai 100 lük aldık bakalım. Diğer zıpkınlar hakkında bilgim olmadığından bu zıpkın hakkında yorum yapmayacağım. Sadece şişi bana çok yumuşak geldi.Bir de şişi eğilmiş.kargodan eğilmişte olabilir tabi..Bilgisi olan varsa yani şişi değiştirmek gerekiyorsa kaçlık ve hangi marka almak gerekir?

Yorum yap

Asl? AVCIALI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    asegai 100 lük aldık bakalım. Diğer zıpkınlar hakkında bilgim olmadığından bu zıpkın hakkında yorum yapmayacağım. Sadece şişi bana çok yumuşak geldi.Bir de şişi eğilmiş.kargodan eğilmişte olabilir tabi..Bilgisi olan varsa yani şişi değiştirmek gerekiyorsa kaçlık ve hangi marka almak gerekir?
                    şişi değiştirmen gerekecek sanırım. Yamuk şiş iş görmez. Yda iyice düzeltmelisin. Freesub şiş alabilirsin mesela, yada Picassoya devam. 100 lük tüfek için 140 cm ve 6.3mm tek lastik, 140cm ve 6.5mm çift lastik için önerebilirim.

Yorum yap

teşekkürler.

Yorum yap

şiş kanalsız olmasına karşın istavriti bile kafadan vurur bu zıpkın ancak şişi çok yumuşak onun yerine ben yine 6mm kalınlığında picassonun inox şişini taktım ve lastik palamut olduğu gibi orjinel kullanıyorum zaten ufak balık zıpkını bu ama aldığım performans ve atış isabeti harika asla vaz geçmiceğim bizıpkın

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X