Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

OMER T20

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• OMER T20

KABZA: Cam elyaflı plastik
    KAFA: Cam elyaflı plastik
    GÖVDE: Aluminyum, et kalýnlıðı 1.75mm./1.85mm.
    şİş: AISI 630 inox, yaylık çelik, 6.5mm.
    LASTİK: Omer POWER 18
    PALAMUT: Fransız eklemli model

60-75-90-100-110 cm

90 lığını kullanıyorum,biraz modifiye ettim,sığ su,avlarında mükemmel

Yorum yap

110 luğunu kullanıyorum. Tüfek süper ancak tek kötü yanı kafaları daha ilk günden patladı...

Yorum yap

Cevap: OMER T20

O kadar para sayıyosunuz ve kafaları patlıyo..

Yorum yap

herkese selamlar,
          zıpkıncılaga merakım eskıden beri var ancak daha simdilerde yeni yeni malzemeleri tamamlayıp,daha profosyonel olarak avlanmak ıstıyorum.buna vesile olarak bana hediye gelen 2. el bir 100 luk t-20 mim var.gecen hafta ilk dalısımı yaptım ve cok zorlandım .tufegin kanallı olmayısı benı bayagı bır zorladı.makara olmamasıda ayrıca bır handıkaptı.dalsımda tek bir kaya levregi gordum ve onuda vuramadım.nedense bana sis hedeften saptı gıbı geldi.bu arada tekrar misınayı duzene sokup tufegi kurma nerdeyse 15 dk surdu..bana tavsiyesi olacak usta arkadaslara simdiden tesekkurler..
          bu arada tufekle ılgılı ıkıncı sorun borunun ıcıne nedense su almıs eve gelince farkettim ve tufegı dık konumda 1 hafta beklettim.su anca bosaldı.kafa kısmındakı plastıkten dAmlaya damlaya su geldigini gordum.bu plastık kafayı nasıl duzeltebilir ve suyun boru kısmına gelmesını nasıl engellerim.yardımlarınızı bekliyorum....

Yorum yap

Asl? drturgut taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            110 luğunu kullanıyorum. Tüfek süper ancak tek kötü yanı kafaları daha ilk günden patladı...
            Hiçbir tüfeğin kafası durduk yere patlamaz. Özellikle OMER tüfeklerin. Patlasaydı önce diğer markalar patlardı... Kullanım hatası olduğu açık. Forumda kaç kişinin tüfeğinin kafası patlamış bir sorun neden patlamış...
            Kafaları patlatanlar çok yakından kayaya sıkanlar oluyor taş altında... Buda demek oluyorki taş altında balığın beynine dayamadan mümkünse 1. çentikte atın o zaman kafa patlamaz Malum balıklara dikkat...

Eğer öyle bir sorun olsaydı. Yani üretim hatası gibi... Forum ayağa kalkardı emin olun. OMER dende hemen yanıt alırdık... Sizde bir hata var
            Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
            sigpic
            " Dive4Life "
            Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Merhabalar arkadaşlar ,

Forumu bayadır takip ediyordum yalnız yeni üye oldum resmen merhaba .
              Öncelikle kafa patlaması ömer marka tüfeklerde yasanabilecek bir sıkıntı oldugunu zannetmiyorum yıllardır ömerin her türlü markasını kullandım hiçbir şekilde öyle bir problem yaşamadım. tek yaşadıgım sıkıntı tüfeklerin fazla güçlü olması dolayısıyla şiş dayanmaması buda profesyonelleştikce daha uzaktan yapılan atışlar ve birinci çentiğe kurularak yapılan atıslarla aşıldı.

şu anda kullandığım tüfek 96 cmlik ömer mb2000. Tüfeğimden son derece memnunum fakat dalışlar derinleştikce makara ihtiyacı duymaya başladım bu tüfeğin makarasınıda bulamadığımdan dolayı ikinci silahımı almak istiyorum.

size sorum kullanan arkadaşlar eminim vardır. birinci seçenek omer t20 millenium carbon 110cm / ikinci seçenek ise apnea dentice 110 cm / üçüncü seçeneğim ise eger bulabilirsem picasso black line carbon 110 cm.

ilginize şimdiden teşekkürler.

iyi dalışlar

Yorum yap

omer dünya markası ama böyle kaliteli malzemeyle bu kadar kötü zıpkın yapılır omerde çalışan uzmanlar hiçmi test etmezler bu zıpkınları excalibar 2000 tipi ve omer karbon 90 lık kullandım şişin kabzaya girişi ile zıpkın ucundaki plastik kafa ara mesafesi 1 cm aşağıda kalıyor ve haliyle ne yaparsanız yapın tüfek alt atıyor ( ilk 1 metrede 15 cm gibi bir alt atma ) yani tüfeğin kafası şişin girdiği tetik hizasından 1 cm aşağı hayretler içerisinde kaldım heeeeyyyyyyyyyy omer yetkilileri uyumayın bu kadar kaliteli malzemeyi ufak teknik hatalarla mahfetmeyin.omer zıpkın kafalarıyla ilgili çoğu kullanıcı sıkıntılı onlara beuchat mundial kafa ile modifiye etmelerini öneririm bana duacı olacaksınız.

Yorum yap

t-20 serısını omer artık uretmıyor bılgınıze.kataloglarından kaldırdı.lutfen ımza kısmını doldurursanız sızı daha ıyı tanımıs oluruz.

Yorum yap

1 cm yükseklik farkının ne demek olduğunu bilmiyorsun. herhalde 1 mm demek istedin Ama onunda olduğunu sanmıyorum. Boru düzgün ve şiş kanallarının yükseklikleri aynı olduğuna göre bu 1 cm nin nereden geldiğini açoklar mısın? Tabi ismini bize bağışlarsan !!!

Not borunun çapı 3 cm dir...
                    Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                    sigpic
                    " Dive4Life "
                    Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X