Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Comanche

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CRESSİ Comanche

Yumuşak ortopedik kabza.
    Lastikler, düzgün ve kuvvetli atış yapabilmeniz için, en iyi görüş açısı oluşturacak şekilde alçak bir noktaya yerleştirilmiş ve Cressi-sub standartlarına getirilebilmek için de özel işlemlerden geçirilmiştir. Mafsallı palamut ve 6 mm inox zıpkın ile bütünleştirilmiştir.

Cressi-sub Comanche 60
    Cressi-sub Comanche 75
    Cressi-sub Comanche 90
    Cressi-sub Comanche 100
    Cressi-sub Comanche 110

ben 75 liğini kullanıyorum kabze gayet düzgün ve ergonomik avuç içine ii oturuyor...atışları düzgün 6.5 mm şiş ve 18 lastiklede etkili olur...

Yorum yap

çok kullanışlı bir zıpkın yeni alacaklara tavsiyem kensinlikle denemelisiniz...

Yorum yap

6 senedir kullaniyorum. Cok memnunum.

Tavsiye ederim.

Yorum yap

arkadalar comanche 75 lik makarali fiyati nekadar bileniniz vardir herhalde

Yorum yap

Meraba sıteye sonunda uye olabıldım Bende cressı comanche 75 lık var 2 sene sonunda zıpkınımın lastıklerı eskıdı ve hızı dustu Zıpkınıma kendı markasının lastıklerınden mı almalıyım yoksa dıger markalarda olabılr mı Ornegın Apnea Bıde 75 lıge cıft lastık taksam altınada makara taksam olur mu Cıft lastık hedefte sapma yaratabılrmı yada bı boy kısa mı lastık takmalıyım(ACele yardım)Tahmınen NE kadara fıyat cıkar :?: :?: :?:
            Denizler bugun bizimse yar?n ba?kalar?n?n DEnizlerimizi kirletmeyelim..

Yas:25 Yazlar? Ayval?k K??lar? Eskisehir- Fatih Özel-ESES EsEs Ki Ki Ki Eski Eski Es

Yorum yap

arkadaşlar bende de 75lik tüfek var ve bu tüfeğin tetiği ile ilgili sorun yaşıyorum.
              bu işe ilk başladığım zaman 90 lığını almıştım onda da aynı sıkıntıyı yaşadım ve değiştirdim.
              bu konuda ne yapılabilir mekanizmayı söküp temizlemekten başka ?
              tavsisi olabilcek arkadaşlarımın ilgisine şimdiden
              teşekkür ederim ....
              bu arada tüfeğin lastiklerinin gücü şişi konusunda hiç bir şikayetim yok hatta süper diyebilirim.
              son bir şey daha şişi gövdeye bağlarken misina kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yorum yap

Güzel tüfek

Yorum yap

Tarık bey tetikle ilgili sorun nedir acaba?

Yorum yap

Bu zıpkının 90'lık ve 100'lüğünün fiyatı nedir? İstanbul'da nerelerde satılır?

Yorum yap

Cressi-sub İstanbulda kızıltoprakta marintek te satılıyor daha önce apachi kullandım 20 lik lastiklerle nerdeyse katlanıcak hale geldi yeni gövde aldım 20 lik lastiklerde sorun vardiye cressi artık üretmiyormuş kabzası en rahat zıpkınlarımdan birisi bu sene 7 ci senesi sadece lastik ve gövde değiştirdim gercekten kaliteli ama daha hızlı olanları var

Yorum yap

kabzasını kullanıorum sağlamlığı çok iyi 3-4 çevirme 18liği rahat kaldırıo 118lik tüfekte fakat çok ergonomik değil bence...

Yorum yap

90 ve üstü alırken dikkat edin esneyebilir.
                          Özdal GÜNGÖR
                          ozdal@windowslive.com
                          MERS?N

Yorum yap

Arkadaslar bende 2 tane 90 lık bırde 60 lık var ve cok memmunum yaklasık 4 .
                            5 senedır kullanıyorum ve arza yapmadılar sımdıye kadar tavsıyem CRESSI
                            COMANCHE bırtek bunu kullanırım baska NO

Yorum yap

ilk kullandığım zıpkın ve o zıpkınla dünyanın balığını vurdum kesinlikle çok çok güzel bir zıpkın

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X