Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Geronimo Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: CRESSİ Geronimo Pro

slm ergün bey tüfeğin orjinal halinde s45 18mm lastik olması gerekıyor. 16 mm performansı düşürür.
    Asl? Ergün Türkoğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    arkadaşlar ben geronimo pro 95 aldım..
    bayram sonrası 3 kez daldım... ama tetik çok sert gibime geldi.. tecrübesini, bilgisini paylaşacak arkadaşlara, ustalara şimdiden teşekkürler..
    şiş 6.25 orjinal cressi... yarı açık kafa ve lastik 16 mm/25 cm.. 2. çentikte kullanıyorum ..
    ama tetik sert.. noolcak şimdi?

Yorum yap

Asl? süleyman.akman taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      slm ergün bey tüfeğin orjinal halinde s45 18mm lastik olması gerekıyor. 16 mm performansı düşürür.
      haklısınız süleyman bey.. ben yanlış yazmışım s45 18mm siyah lastik var .. ilginize teşekkürler..
      işlem tamamdır.. çarşamba sabah dalışım var.. balıklar korkudan, ben de soğuktan titricez

Yorum yap

Asl? Ergün Türkoğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        çok teşekkürler şükrü..
        gördüm ayar düğmesini, neşem yerine geldi
        rica ederim ...

Yorum yap

3.5 yıl önce 85'lik almıştım. Bununla birlikte 82'lik free-sub kullanıyorum. Fakat free-sub kadar kullanışlı gelmedi bana.
          Mustafa Klein

Sakarya - Kocaeli (1974)

Yorum yap

Merhaba,Cressı Gerenimo Pro 105cm kullanıyorum,mükemmel yüzerliliğe sahip,harika nokta atışları var ve zıpkın sanki elinizde yokmuş hissi uyandırıyor insanda muazzam.
            Gayet memnunum.

Yorum yap

selamlar konu baya eski ama bende yazayım dedim Mares FV 95 Phatom tüfeğimi sattıktan sonra şuan çalıştığım şirketten alacak olduğum cressi geranimo elite 95 ile birbiirmize bakıyoruz ( bu konuyu okuyana kadar hala karar vermiş değldim Phatom daki hayal kırıklığı beni biraz seçici yaptı bu konuda ahşap tüfek bile düşünmedim değil lakin bu gün 95 lik geranimo elite tüfeği orjinal kombinasyonda çalıştığım şirketten satın aldım gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak eden ve karşılığını verebilecek bir tüfek olduğunu ve çok üst seviyede bir ürün olduğunu sizlere buradan gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Yorum yap

cressi Geronimo pro var bende makara sorunumu çözdükten sonra ahşap almama rağmen satmaya kıyamadım, ne kulanıyolarsa materyal olarak çift lastik bile kaldırıyor alet ve kullanımı çok rahat

Yorum yap

Asl? webswinger taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  cressi Geronimo pro var bende makara sorunumu çözdükten sonra ahşap almama rağmen satmaya kıyamadım, ne kulanıyolarsa materyal olarak çift lastik bile kaldırıyor alet ve kullanımı çok rahat
                  boyu kaç cm zıpkının ...
                  AL? k?sa 1974 Foça-?ZM?R

Yorum yap

• Re: CRESSİ Geronimo Pro

Güzel tüfektir
                    En son düzenleyen TR_YUSUF_S; 30.Aralık.2014, 00:59.
                    Mares Cyrano Evo Hf 110 mod-ys.
                    Mares Cyrano 70 mod-ys.
                    Aguatto...
                    Yusuf SOYSAL
                    1984 MERSIN

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X