Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Geronimo Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CRESSİ Geronimo Pro

Yumuşak ortopedik kabza.
    Lastikler, düzgün ve kuvvetli atış yapabilmeniz için, en iyi görüş açısı oluşturacak şekilde alçak bir noktaya yerleştirilmiş ve Cressi-sub standartlarına getirilebilmek için de özel işlemlerden geçirilmiştir. Mafsallı palamut ve 6 mm inox zıpkın ile bütünleştirilmiştir.

Cressi-sub Gerenimo pro 85
    Cressi-sub Gerenimo pro 95
    Cressi-sub Gerenimo pro 105
    Cressi-sub Gerenimo pro 115

yanılmıyorsam bu zıpkın henüz piyasada yok henüz türkiye pazarına ulaşmış değil... ama emin değilim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum... fiyatı nedir ne olur.... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Yorum yap

Kalite ve işçilikten şüphem yok da, yine 6mm şiş. Adamlar su altı tüfeği üretmeye başladığından beri 6mm şiş kullanıyor, mutlaka kalın şiş ister.

Yorum yap

bu zıpkın ı daha bugün sordum ve hala türkiye pazarına girebilmiş değil... cressi nin 2007 model olan bu zıpkını muhtemelen 2008 de anca türkiyede olacak... ben de bu nedenle de cressi comanche aldım... gerenimo pro nun fiyatı 400ytl civarı olacak...

Yorum yap

Cressi'nin kalin sisleride var.isteyen alir kullanir
          @emreogec

Yorum yap

6 bana da uyar 6,5 olacagina 6 mm olsun

Yorum yap

Arkadaşlar bu tüfek İtalya'da bile yeni çıktı.Fiyatını E-Bay da buldum (ebay.it) 105'lik için 175 Euro yazmışlar .Eğer İtalyadan bunu getirtmeyi düşünen ya da ordan bi tanıdığı olan varsa irtibat kuralım ben de almak istiyorum.

Yorum yap

italya ebay'de ve birkaç online satış sitesinde satışa verildi.. çok güzel bir tüfek.. italya'dan getirtebilecekler için fiyatı da çok uygun..

Yorum yap

Arkadaşlar bu tufek teşhir amaçli izmirde nergiz ava geldi inceledim çok hafif bir tufek kabza malum cressi kalitesi ele iyi oturuyor kasım gibi tüm modelleri gelecekmiş. Fiyatı 400 ytl civarlarında olacakmış tabi yinede gelince kesinleştirmede fayda var.İzmirde oturan arkadaşların incelemesinde fayda var çok hoş bir tüfek Herkese rastgele

Yorum yap

Gövde kanallımı acaba yoksa eski gövdelerdenmi.Eğer eskilerdense yine esneme yapıcaktır.
                    Özdal GÜNGÖR
                    ozdal@windowslive.com
                    MERS?N

Yorum yap

govde kanallı bir zipkin benim gorme imkanim oldu pesin satis fiyati olarak 368 YTL iskontolu fiyatı antalyada piyasada su anda var ama siparis kısıtlı 2-3 gun icindede diger siparisler gelecektir!!!
                      onur guney ANTALYA
                      09.03.1980

e-mail: kiss_of_death_07@hotmail.com 0543 457 77 07

Yorum yap

Turkiye için 368 ytl çok iyi fiyat. ben fransa da sorduğumda 105 lik için 208 euro demişlerdi. fiyat pro modeli içindir. ben kesin olarak OMER in yeni tufegine tercih ediyorum.

Yorum yap

merhabalar 14 12 2007 tarihinde 85 lik pro modelini aldım izmirdeki fiyatı 440 ytl.
                          Tüfek çok güzel s 45 cressi lastik standart donanımında misinası ilginç kullanışlı ve güven verici , hafif ve her el tipine oturabilen bir yapısı var. Yalnız tek kafamı kurcalayan orijinal şişi (130 cm 6.25mm.cressi inox extra sertleştirilmiş) tüfeğin kafasının 40 cm kadar dışına uzayan bir şişi var.Bu mesafe bana çok fazla gibi geldi.Bu konuda sizden bilgi paylaşımı talep edicem sizce bu kadar uzun bir şiş 85 lik tüfekte problem yaşatırmı yoksa 115 cm 6.50 mm.omer şiş alıp kullansam daha iyi bir performansmı alırım.Herkese rastgele...

Yorum yap

pesin fiyati 300 ytl oldu bu zipkinin daha 2 gun once sordum cressinin bayisinde.
                            onur guney ANTALYA
                            09.03.1980

e-mail: kiss_of_death_07@hotmail.com 0543 457 77 07

Yorum yap

gelmişmi bayii lere

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X