Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Geronimo

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CRESSİ Geronimo

Yumuşak ortopedik kabza.
    Lastikler, düzgün ve kuvvetli atış yapabilmeniz için, en iyi görüş açısı oluşturacak şekilde alçak bir noktaya yerleştirilmiş ve Cressi-sub standartlarına getirilebilmek için de özel işlemlerden geçirilmiştir. Mafsallı palamut ve 6 mm inox şiş ile bütünleştirilmiştir.

Cressi-sub Gerenimo 60
    Cressi-sub Gerenimo 75
    Cressi-sub Gerenimo 90
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 02.Ağustos.2008, 12:42.

Fuarda inceleme fırsatım oldu. Çok eski bir Cressi kullanıcısı olarak bu tüfeğin kabzası bana çok hassas ve zayıf geldi. Test eden varsa bilgi verebilirse iyi olur.

Yorum yap

Cevap: CRESSİ Geronimo

MErhabalar
      Kabze dediğiniz gibi çok kibar yapılmış fakat tetik mekanizması çok iyi vede çok sessiz...
      Çift lastik biri s45 diğeri 16 lık hiç sertleşmeden yada problem çıkartmadan taşıdı...
      Merak etmeyin kabzada bir sorun yok sadece tasarım olarak zarif ve vehşi bir tüfek yakalamak istemiş cressi....

Yorum yap

Bu tüfekte şiş kanalı nerden başlıo? Bütününde yok die biliyorum.

Yorum yap

ahmet bey merhaba;
          geronimolarda şiş kanalı yok.
          şiş kanalı geronimo pro modellerinde var.prolarda şiş kanalı kafaya doğru giderken kalamar kafa dizaynı sebebiyle bitirilmiş fakat kafada tekrar şiş yatağı mevcut.Bahsettiğim şiş kanalsız bölüm 10 cm civarında maximum tüfek boyu için.mesela 85 likte 5 cm kadar bişey bu kanalsız bölüm.

Yorum yap

Pro modeliyle aradaki tek fark Daha kaliteli şiş ve 18lik lastikmi ?
            Yani gövde kafa ve kabze her iki modeldede standartmı ?

Bu tüfek bayağı kafama yattıda pro ile normal modeli arasında yaklaşık 100 ytl fark var değermi onu düşünüyorum.

Selamlar.

Yorum yap

bu zıpkında şiş kanalı yoksa bu kadar para çok değil mi? birde cressilerde mekanizma tutukluk yapabiliyor diye duymuştum doğrumu. bu modellerdede varmı sorun
              https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
              M.E.B
              mu?la-1981

Yorum yap

Asl? lider48 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                bu zıpkında şiş kanalı yoksa bu kadar para çok değil mi? birde cressilerde mekanizma tutukluk yapabiliyor diye duymuştum doğrumu. bu modellerdede varmı sorun
                genel anlamda sert lastığı cressıler pek zevmez.ınce atışlar ıcın ozellıkle sığ su avında harıka.şiş-lastık kombınasyonları genelde 16-18mm lastıkler ve ince şişlerle guzel verım sağlanabılıyor.

Yorum yap

Güzel görünüyo ama kullunışlımı eşkina için

Yorum yap

bu zıpkına baska bır markanın makarasını takabılır mıyız .uyar mı baska.?cressi cok pahalı makarası

Yorum yap

başka makara olmuyor

Yorum yap

pekı cressi comanche takılan makara uyar mı geronımo ya acaba

Yorum yap

freesub makara oldugu söylenmişti forumda bi arastırmak lazım...

Yorum yap

Asl? emrekrbrn taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            freesub makara oldugu söylenmişti forumda bi arastırmak lazım...
                            Slmlar;

Doğrudur gecen haftalarda bır abımız dalarken rastlamıstım freesup makara takmıs geronimoya.
                            Sevgiler..

Yorum yap

takılıyo geronimo proya
                              ama kendi makarası daha iyi gibi geldi bana tek vida biraz yetersiz kalıyo freesubda

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X