Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TÜRKSUB TR eagle

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• TÜRKSUB TR eagle

30 mm dış çap, 26 mm iç çap ve 2 mm et kalınlığında pultrizyon teknolojisiyle üretilmiş karbon compozit gövdeye sahiptir. Esneme yapmaz. Kabzası fiberglas takviyeli poliamit’ten enjeksiyon baskı olarak üretilmiştir. Tetik mekanizması kasetli olup,kaseti dahil 316 paslanmazdır. Lastik montaj kafası da 316 paslanmaz olup içine diş çekilmiştir. İnox şiş ve 20 mm lastikle mükemmel sonuç sağlar. şiş ve lastik haricinde 10 yıl garantilidir. 75cm,90cm,100cm’lik boylarda..

bu zıpkınların fiyatları ve satınalabileceğimiz yerlerhakkında bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

Cevap: TÜRKSUB TR eagle

Selamlar

Fuat abi sana her konuda yardımcı olur hatta ben sana numarasını da veriim sen direk onunla konuş 0542 413 61 13 geçenlerde karbon palet aldım saolsun çok esnek davrandı kesinlikle tanış derim incelemek istersen web siteside budur

Turk-Sub

Yorum yap

biraz yuksek geldi fiyatlar :S

Yorum yap

Asl? zıpkıncı123 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          biraz yuksek geldi fiyatlar :S

fuat beyle konuşmanızdan sonramı fiyatlar yüksek geldi ?

pek olası gelmiyor bana bu durum

Yorum yap

Asl? CosyShuttle taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Selamlar

Fuat abi sana her konuda yardımcı olur hatta ben sana numarasını da veriim sen direk onunla konuş 0542 413 61 13 geçenlerde karbon palet aldım saolsun çok esnek davrandı kesinlikle tanış derim incelemek istersen web siteside budur

Turk-Sub
            " çok esnek davrandı " aldığın karbon bileşen olduğu için olsa gerek

Yorum yap

öncelikle selamlar fakat sizce listedeki fiyatlar normalmi yada her müşteri arayıp telefon pazarlığımı yapacak bu ne kadar doğru arkadaşlar bir türk firmasıbu ürünleri yapıyor mutluluk verici fiyatlar daha makul olsa eminimki hem kullanıcı hem satıcı kazanır diye düşünüyorum

Yorum yap

Turk-Sub TR Eagle 90 kullanıcısıyım tüfek'ten son derece memnunum.
                Ayrıca Fuat ÖZTÜRK'e bir Türk Firması ve Türk üreticisi olarak hammaddesi tamamen yurtdığından getirilen ürünler ile (carbon kumaş, epoxi vs.) bir Türk markası yaratarak yerli malı ürünleri bizim kullanımımıza sunduğu için çok teşekkür ediyorum..

Yorum yap

fuat beye burdan tekrar teşekkürlerimi iletirim

sattığı ürünlerin tamamen her an arkasında bende onun ürünlerini kullanıyorum

saygılarımla

ahmet/1960 ist

Yorum yap

Fuat bey selamlar, 90'lık Turksub'ın şişini kayada bıraktım bu hafta. Orjinal şişin ağırlık, çap ve boy bilgilerini bildirebilirseniz çok sevinirim.
                    Murat ÜNAL (1970-?zmir) 0 RH +
                    Rol yapma, dü?ün!

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X