Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SEACSUB X Fire

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SEACSUB X Fire

Lastik: Birinci kalite latex lastik 17.5mm çapında
    şiş: "Sandvick" paslanmaz çelik, 2100N/mm2,çap 6.25mm
    Tetik: Lazer kesimli paslanmaz çelik
    Kabza: Ergonomik tasarım,yumuşak elcikli, göğüs dayamalı.
    İp: 1.40mm Nylon monoflament

Kod Boru Lastik şiş
    X Fire 75 75cm 46cm 105cm
    X Fire 85 85cm 50cm 115cm
    X Fire 95 95cm 54cm 125cm
    X Fire 105 105cm 58cm 135cm
    X Fire 115 115cm 62cm 145cm

açık kafa olması gerçekten çok büyük bi avantaj sağlıyor,ve şişini kırmakta özel beceri gerektiriyor,ben 95 liğin şişini ikici çentikte gerili iken yaklaşık 35/40 cmden direk kayaya attım ucunun biraz körelmesi dışında hiç bir şey olmadı,ayrıca kabzeside ele çok iyi oturuyor,tek dez avantajı eski modellerinde ip bırakma piminin biras kısa olmasıydı yeni çıkanlarda bu eksiğide kapatmışlar gibi gözüküyor

Yorum yap

arkadaslar 75likve 90lik makarali icin fiyat yazabilirmisiniz pegasus 1974 Izmir

Yorum yap

arkadaslar 75likve 90lik makarali icin fiyat yazabilirmisiniz pegasus 1974 Izmir

x-fire 95 fiyatı 206€ makara ve ip dahil bilgilerinize.

Yorum yap

Asl? PEGASUS taraf?ndan gönderilmi?
          pegasus forum kuralları gereği imza kısmına isim ve soyisim yazmanı rica edicem...

Yorum yap

:!: :!: :!:

Yorum yap

x fire ahşap en mükemmel tüfek

arkadaşlar x fire yeni ahşap modelini kullanıyorum 110 cm lik olanını ses yok , lastikler kevlar çevirme ses yok . ip tutuşuda iii
              lastiklere dicek yok güldikenin birincisini kulanıyorum aff yok 15 atış ta 15, şişten kurtulup kaçarsa o ayrı ama tam snipe 12 den vuruyor ama makara aparatları yaramaz çünkü şişi kurtarayım derken ipi kopardım bu arada makara düşmüş, kaybettim evdeki bulgurdan olduk ama tüfek kannas gibi bişey kanalı şişi süper sürüyor tavsiye ederim bide uzun model düşünenler kurarken zorlanabilirsiniz zorlanmıyacak tüfek alın

Yorum yap

Bende bugün aldım bakalım henüz denemedim ama ele çok güzel oturuyor

Yorum yap

Asl? ado taraf?ndan gönderilmi?
                  oturur ado sen kafanı takma.

Yorum yap

Asl? ado taraf?ndan gönderilmi?
                    bugün aldım demişsiniz fiyat nedir sakıncası yoksa tabi

Yorum yap

ben Karaköydeki Dalıcı mağzasından 185 euroya aldım (95) lik boyunu

Yorum yap

TEşEKKÜRLER

Yorum yap

Evet arkadaşlar tüfeği denedim herkese tavsiye edrim çok memnun kaldım nokta atışı yapılabiliyor tek eksisi ip bırakma pimi biraz kısa ip kayıyor birde lastik biraz daha güçlü olabilir alan arkadaşlara hayırlı olsun

Yorum yap

Asl? Kaan ERGE taraf?ndan gönderilmi?
                            kabza dizaynı olarak piyasadaki en güzel zıpkın diyebilirim.Eksileri sesi fazla(tetik mekanizması modifiye gerektiriyor),İp bırakma aparatı çok kısa(biraz uzatarak bu sorunu çözdüm),lastikleri zayıf değişim şart,birde gövde et kalınlığı 1mm.' lastiği kaldıracağını zannetmiyorum.Ama ahşap çalışırsa ki çağlar av yapmış inanılmaz güzel bir tüfek oluyor...
                            selamlar ... yukarıdaki bahsettiğiniz metal tetik ve sesini, yeni çıkacak olan ve bu sezon çok uygun fiyatlar ile bomba gibi piyasaya girecek olan thunder modelinde plastik malzeme ağırlıklı sistem ile çözmüşler görünüyor ... yine açık kafa ve yine süper bir kabza ancak tetik sistemi plastik ağırlıklı ...

ben de bekliyorum, gelince bir tane 105lk alacağım ... bakalım nasıl birşey olacak ...

Yorum yap

95 lik makarasiz fiyati 379.00 ytl civari.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X