Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PATHOS Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: PATHOS Pro

Bende ayni zipkindan var 110luk fakat sis boyu 140cm salvimar sarkfin sis var 18 lik 62 cm lastik kullaniyorum sizce olurmu bu sekilde? Bana ne gibi öneride bulunabilirsiniz? Hedefe saptirma yaparmi saglikli olurnu?

Yorum yap

Bu yaz pathos Pro 100 aldım. Üzerindeki şiş ve lastik kombinasyonunu değiştirmeden iki gün suya girdim. Çok verim alamadım. Beni en çok zorlayan kısım ise alışık olduğum gibi ipi tutan kısmın sağ tarafta değil zıpkının sol tarafında olması idi. Çok fazla suya giremedim. Umarım bu duruma alışırım.

Yorum yap

Asl? deicide taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Bu yaz pathos Pro 100 aldım. Üzerindeki şiş ve lastik kombinasyonunu değiştirmeden iki gün suya girdim. Çok verim alamadım. Beni en çok zorlayan kısım ise alışık olduğum gibi ipi tutan kısmın sağ tarafta değil zıpkının sol tarafında olması idi. Çok fazla suya giremedim. Umarım bu duruma alışırım.
        Kafadaki mi yoksa kabzede ki ip bırak maya mı alışamadın. eger kabzede ki ise ip bırakma sağ tarafa alinabiliyor... saglicakla dal...
        ONUR ALTINKOÇ
        1985 ?STANBUL

Yorum yap

İşaretlediğim yerdeki ipi tutan kısım.

Yorum yap

çağlar avda var abi daha 1 hafta önce gördüm .

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 yıldır yılmaz 60 lıkla dalıyorum ) kendi çapımızda avcılık yapıyoruz. Artık yeni tüfek almanın zamanı geldi. Aklım çok karışık ben beuchat mundial 100 düşünüyordum. Forumda makara sorunu vs. okuyunca aklım karıştı. Zıpkın almak için dükkana gittiğimde önüme 2 tüfek çıkardı PATHOS IMVROS 100 (MAKARALI) ve APNEA REBEL 90 (MAKARALI). ve ekledi ''Hocam bütceni fazla aşmamak ve iyi bir tüfek istiyosan Apnea. Bütçeni biraz zorlayıp bir kere tüfek almak istiyorsan pathos'' dedi. Kafam allak bullak. Lütfen yardım edin. AÇIKÇASI ÇOK PARA HARCAMAK İSTEMİYORUM ama ikide bir alıp satmak istemiyorum 1 kere alayım kalsın diyorum.

Beuchat marlin 100 (makarasız) 250 TL
              APNEA REBEL 90 (MAKARALI) 300 TL
              PATHOS IMVROZ 100 (MAKARALI 520 TL

peşin fiyatları.
              Yardım istiyorum

Yorum yap

güncel

Yorum yap

Aramiza hosgeldin forum kurallari geregi imzani doldurursan seni daha iyi taniya bilir daha iyi onerilerde bulunabiliriz. Beyaz06.

Bana soracak olursan 1 kere al ve pathos al. Yarin bir gun satmaya kalktiginda 30 dk da satabilecegin tek zipkin..

Tam buraya tiklayarak imza ekleyebilir degistirebilir duzenleyebilirsin.
                  ONUR ALTINKOÇ
                  1985 ?STANBUL

Yorum yap

doğru genelde pathos diyolar ama, 500 vereceksen o fiyata daha iyileri de var diyorlar... apnea alıcam gibi hem fazla ücret ödememiş olurum. Hem ileride iyi bir zıpkın alırsam apnea da yedek olarak kalır düşüncesindeyim.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X