Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

PATHOS Open Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: PATHOS Open Pro

Arkadaşlar bir sorum olacak. Makarasız zıpkın kullanımında atış sonrası (90 open pro için) şişin ipi kısa olduğundan ve şişin çıkış gücü iyi olduğundan kafa ani çekilmelere maruz kalıyor. Bunun kafaya zararı çok olurmu? (Tek lastik kullanıyorum. 16 ve 17.5 bleu)
    En son düzenleyen Cemal IşISAL (Cyprushunter); 20.Nisan.2010, 23:28.

Yorum yap

Asl? cyprushunter taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Arkadaşlar bir sorum olacak. Makarasız zıpkın kullanımında atış sonrası (90 open pro için) şişin ipi kısa olduğundan ve şişin çıkış gücü iyi olduğundan kafa ani çekilmelere maruz kalıyor. Bunun kafaya zararı çok olurmu? (Tek lastik kullanıyorum. 16 ve 17.5 bleu)
      bir zararı olmaz ama siz yinede bir şok lastiği takın kafanızda soru işareti kalmaz. şunu da eklemek isterim, ne zman ne ile karşılaşacağınız hiç belli olmaz çok iyi bir trofeyi sirf makaranız olmadığı için kaçırabilirsiniz buyüzden mutlaka makara kullnmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

saygılar

Yorum yap

Arkadaşlar elinde fazla pathos açık kafa olan varmı saygılar

Yorum yap

110 onlun fiyatı ne kadar yazarsanız sevinirim birde suda agırlı nasıl apnena var 90 onda bşka zıpkın kulanmadım ama bir tane pathos almayı düşünüyorum tavsiyeniz bekliyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X