Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkınlar (Genel)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Re: Zıpkınlar (Genel)

Herkese merhaba..adim ahmet ve foruma yeni katildim..bir zipkin almak istiyorum.seatec markasinda karar kildim..model olarakta geko ve geko carbon modelleri arasinda kaldim.karakoy ogs marinde inceleme firsatim oldu tufegi..carbon modeli tam carbon degil sanirim..cunku olmasi gerekenden daha agir..ve aralarinda 80 lira fiyat farki var..birde iki tufegin govdeleri tamamen ayni tek fark cikartmayla tufegin altina yazilan carbon yazisi..fakat dikkat bu yazi cikartma bir yapistirmayla yazilmis.bitirmek gerekirse tu
    fekler hakkinda bilgisi olan arkadaslardan fikirlerini almak isterim..simdiden tesekkurler.

Yorum yap

Cevap: Zıpkınlar (Genel)

yaz başında yılmaz 75 lik aldım.yeni başlıyordum ve de biraz ucuz olduğu için seçtim.fakat 2 kez daldıktan sonra ipe baglı olan ve ipi gergin halde tutmaya yarayan lastik koptu.sonra 4.dalışımda tetiğe basıp mili fırlattığım anda zıpkına bağlı olan ip koparak mil aldı başını gitti.daldım mili çıkardım ipi tekrar bağladım yerine. daha sonrada benim daldığım yerler biraz kayalık milin ucu bir kaç kez sert şekilde kayaya çarpmış olabilir,milin ucunda ki sivri olan kısmı dibinden çatladı. ''ucuz etin suyu kara olur derler''.

Yorum yap

Asl? autunno taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        arkadaşım ben de 75 lik çift lastik yılmaz kullanıyorum nitekim;
        menzilini kesinlikle yeterli görmüyorum yani balığı gafil avlamadığım sürece uzaktan 2 lastik geriliyken pek balık aldığımı söyleyemeyeceğim ayrıca şiş konusundaki sorunları bilirsin son dalışımda alt lastiğin geçtiği plastik yer kırıldı üstüne üstlük bir sonraki dalışta da palamut kırıldı... tamamen ticari bir marka olarak görüyorum bu işi düzgün yapabilmek için kesinlikle yetersiz bir alet olduğunu düşünüyorum... hemde anlattığım üzere beni yarı yolda bıraktı seri üretimdir bir gün seni de yarı yolda bırakır...

neyse uzatmadan;
        ben de fiyat/performans bakımından iyi bir zıpkın arıyorum şu anki düşüncem 150 ytl ye makara ve ipiyle birlikte alınabilen apnea PP 100 veya apnea PP 90
        zira kanalı var atış menzilini 3-5 m arası olarak biliyorum ...

saygılarımla...
        yılmaz konusunda bence biraz hakkını yiyorsunun.Bende kullandım ve şuan yılmaz zıpkınım hala duruyor dediğiniz gibi palamut kırıldı dalışımı kesmek zorunda kaldım ama bu zıpkınla bir çokta balık vurdum.başlangıç için ideal şaşmayın derim. şimdi apnea pp 90 almayı düşünüyorum.hadi hayırlısı
        Mertcan Ersoy

1994 ?stanbul / ?zmir / Gökçeada

Ege Üniversitesi- Radyo Televizyon Sinema

ersoymertcan@hotmail.com

Yorum yap

merhaba...zıpkın konusunda fikirlerinizi almak istiyorum..forumlarda yakaya sub yakuza hakkında fazla bilgi yok. ben apnea rebel 95 açık kafa yada yakayasub yakuza 95 arasında tercih yapmak istiyorum. bu iki tüfek hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim. teşekkürler.

Yorum yap

aranıza yeni katılan bir arkadaşım bu yazıyı yazacak yada yeni bir konu açacak topick kirliliğine yol açmamak için bu sayfada yazmanın doğru olacağını düşündüm

çok gereksiz bir tüfek aldım apnea mokan 75 ben bunu tamamen masrafdan kaçmadığım halde satıcının tavsiyeyi üzerine aldım

iyi bir elbise ve takım almak isterken doğrusu yerine amatör kulanışı bie olmayacak kadar kötü başladım konuları deteyları bilmiyordum

ben zıpkına bir kaç ekleme yapmayı denedim ama kaldırmadı çift lastik ve bozulan mekanizma dalışı ve bilgileri uzun zamandır geliştirmeye çalışıyorum her şey yolunda zıpkın için bu hafta alıcam ,

sorum

1.?şiş yamulmayan ve zıpkın markasıyla kendini tanıyan olmalı ama ne :?

2:?lastik kombinasyonu gereklimi orj olarakmı kalmalı

3:?hızlı ama açık kafa olmalı 95 minimum

4:?makara bence gerekli sizce olmalımı

5:?boğma ip çok mantıklı 1gr bile ağırlık çok fark edebiliyor ses için de okuduğum kadarı ile

marka şuan baktığım kadarı ile yakayasub yacuza 95 zıpkın bu şartlar ona uyarmı yada bu şartlar içinde sitemizde sıfır zıpkın tavsiyeniz olabilirmi bana sitemizden bir çok zıpkıncı ile karşılaştık kendi bölgemde ilk yazımda onlara tşk ederim beni bu foruma yönlendiridkleri içi
            En son düzenleyen bulserkan; 09.Eylül.2013, 12:06.

Yorum yap

Öncelikle foruma hoşgeldiniz. İmza kısmını kurallara göre doldurursanız sizi daha iyi tanırız.

zıpkın seçimi konusunda forumda en az 500 konu açılmıştır. bunlara bi göz atarsanız alacagınız bir zıpkına - ve + larıyla karar verebilirsiniz...
              Aşağıdaki linke tıklamanız yeterlidir.

http://www.zipkinci.com/search.php?searchid=4967597

kyhnyldrm@hotmail.com
              https://twitter.com/kyhn_yldrm
              http://www.icimdekidusman.com
              '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

TşK EDERİM kayhan bey imza ok link bende açılmadı yinede tşk ederim

Yorum yap

Arkadaşlar Merhaba

Bir sorum olucaktı sizlere

Zıpkın markası önerir misiniz ? İsabetli bir zıpkın istiyorum şuan kullanmakta olduğum zıpkın APNEA POWER POINT 90 pek memnun değilim açıkçası daha isabetli bir zıpkın istiyorum bir kaç yerde okumuştum PATHOS ve DEMKA markaları hakkında kullanan arkadaşlar için söylüyorum nasıl bu markalar acaba yardımcı olabilir misiniz?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X