Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkınlar (Genel)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Zıpkınlar (Genel)

Kullanmakta olduğunuz veya kullandığınız zıpkınlarla ilgili açılmış başlıklara zıpkının eksileri-artıları-modifiye seçenekleri ve düşüncelerinizi yazmanızı istiyoruz. yeni başlayan ve malzeme almak istiyen arkadaşlarımız bu yazılardaki değerlendirmelerle seçim yapabilirler. Teşekkürler.

Oktay abi bu bölüm süper valla.Yeni alacağımız zıpkınlar hakk. yorumları okuduktan sonra daha güvenli alış veriş yapabiliriz.Teşekkürler oktay abi..

Yorum yap

Amacımız tüm siteleri gezmeden, hemde kullanıcıların uyarı ve bilgilerini okuyarak tek bir siteden seçim yapabilmenizi sağlamak...

Yorum yap

TEBRIKLER OKTAY COK IYI DUSUNMUSSUN

Yorum yap

tebrikler oktay abi iyi düşünmüssün bende yorum yapıcam ama kullandıgım zıpkını arıyorum baslıklarda ama bulamıyorum DEMKAyı unutmussunuz rica etsem bi başlık ben VELOS modelini kullanıyorum ALS ve AMİ modellerini kullananlarda var bunlar içince başlık atarsan iyi olur

Yorum yap

bi kaç yere zıpkın almak hakkındaki kararsızlığımı yazdım bakalım ne kadar yardımcı olucak bu baslıklar!!!

Yorum yap

Özellikle Ediz beyin yeni aldığı zıpkınla ilgili yorumlarını merakla bekliyoruz

Yorum yap

pathosların tek olumsuz yanları 6mm şişe uygun olmamaları,ben apnea seabass kullanıyorum gayet memnunum.ikinci tüfek için seatec düşünüyorum artıları çok fazla bence.Demkaları da yabana atmamak lazım derim.Tüm markaların fiyatlarını da yazarsanız sevinirim.Saygılar

Yorum yap

benim bir sorum olacak zıpkından çok başıma gelen bir durumdan dolayı
                  geçenlerde avlanırken şiş 2kayanın arasına girdi öğle oldu ki çıkaramadım çok üzüldüm vede sinirlendim en sonunda çok fazla bükünce kırıldı avdan onca yolu yüzerek geri dönmemde cabası
                  sorum şu bu gibi durumlarda nasıl yaparım ki şişi çıkarabileyim bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Yorum yap

Asl? abdulkadirelbir taraf?ndan gönderilmi?
                    benim bir sorum olacak zıpkından çok başıma gelen bir durumdan dolayı
                    geçenlerde avlanırken şiş 2kayanın arasına girdi öğle oldu ki çıkaramadım çok üzüldüm vede sinirlendim en sonunda çok fazla bükünce kırıldı avdan onca yolu yüzerek geri dönmemde cabası
                    sorum şu bu gibi durumlarda nasıl yaparım ki şişi çıkarabileyim bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
                    şiş kayaya sıkıştığında çıkarmak çok zor olur. Bunun için kakıç adı verdiğimiz bir ekipman kullanırız. Mesela benim bıçağımda bu iş için delikler ve kakıç bölümü var. Sıkıştımı takar çıkarırım. Diğer deliklerlede yamulan şişi düzeltebilirim. Bu iş için 2 demirden yapılan çok kullanışlı kakıçlar mevcut.

Yorum yap

Asl? romeo taraf?ndan gönderilmi?
                      bi kaç yere zıpkın almak hakkındaki kararsızlığımı yazdım bakalım ne kadar yardımcı olucak bu baslıklar!!!
                      Sorduğun sorular için başlığın önemi yok. Bu başlıklar okuyarak yazılanlardan pay çıkarıp tüm zıpkın modellerinin özelliklerini kendi kafanda kıyaslayıp karar vermen için.

Yorum yap

sizde bulunan bıçaktan veya kakıç bölümü olanından nasıl bulabilirim veya elinizdeki malzemenin fotosu varsa rica etsem gönderir misiniz

Yorum yap

Bıçak bu. Arka kısmında ve ortada bulunan uzun delikler kakış işlevi görür. Küçük yuvarlak deliklerde şiş düzeltme işlevi yapıyor.

Yorum yap

çok sağol teşekkür ederim

Yorum yap

Oktay kardeş çok saol
                              bende bu picasso bıçağındaki deliklerin
                              sadece biçim amaçlı olduğunu sanıyordum
                              Telerezyoncu arkadaşlara çelikten yaptıracağım

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X