Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Salvimar Hero

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Salvimar Hero

Arkadaşlar herkese merhaba

Salvimar Hero marka zıpkın almayı düşünüyorum kullanan varsa yorum yapabilir mi ?

Sağlıcakla dalın.
    sigpic
    SüleyMAN GÜNDO?DU
    KIRIKKALE - 1969

Cevap: Salvimar Hero

Bir cevap alamadigim soruyu daha kendim cevaplayayim , Ankara ya gidip magazada inceledim , guzel bir zipkin , ben salvimar'in sitisindeki videolardan gorup begenmistim , iki ay Turkiye ye gelmesini bekledim ama videolar da normalden daha gosterisli gorunuyor onu soyleyeyim, zipkini kullanmadan bir yorum yapmayi dogru bulmuyorum , genel gorunus itibari ile guzel , su an salvimar metal kullaniyorum ayni prensiple calisan daha buyuk bir mekanizma o nedenle daha farklı olacagini dusunmuyorum , Kulanan varsa en dogru yorum onlardan gelir.

Saglicakla dalin...
    sigpic
    SüleyMAN GÜNDO?DU
    KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

Re: Cevap: Salvimar Hero

Merhaba hero yu denediniz mi
      ERÇA? YILDIRIM
      ?STANBUL / Beylikdüzü Marmara
      84
      o Rh +
      F?NANS

sigpic

Yorum yap

Cevap: Re: Cevap: Salvimar Hero

Merhaba , hero'yu almadım o nedenle denemedim Seatec Snake Carbon aldım çok memnunum...
        sigpic
        SüleyMAN GÜNDO?DU
        KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

Asl? StorM71 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Bir cevap alamadigim soruyu daha kendim cevaplayayim , Ankara ya gidip magazada inceledim , guzel bir zipkin , ben salvimar'in sitisindeki videolardan gorup begenmistim , iki ay Turkiye ye gelmesini bekledim ama videolar da normalden daha gosterisli gorunuyor onu soyleyeyim, zipkini kullanmadan bir yorum yapmayi dogru bulmuyorum , genel gorunus itibari ile guzel , su an salvimar metal kullaniyorum ayni prensiple calisan daha buyuk bir mekanizma o nedenle daha farklÃÃâ€*’Æ’Ãâ€*âà¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚¬Ã¢â€žÃ‚¢ÃƒÆ’Ãâ€*’à ƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬*ââà ¢â‚¬Å¡Ã‚¬Ã¢â€žÃƒâ€šÃ‚ ¢ÃƒÆ’Æ’Ãâ€*’Æ’ÂÃâ₠¬Å¡Ãƒâ€šÃ‚¢ÃƒÆ’Ãâ€*’ ¢ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ ¬Ã…¡Ã‚à ƒâ€šÃ‚¬Å¾ÃƒÃâ€*’à ƒÆ’â€ ’Ãâ€*âà¢Ã¢â‚¬Å¡Ã‚¬Ã¢â€žÃ‚¢ÃƒÆ’Ãâ€*’à ƒâ€šÃ‚¢ÃƒÂ¢Ã¢ââ €šÂ¬Ã…¡Ã‚¬Ãà¢Ã¢â€šÂ¬Ã‚¦Ãƒâ€šÃ‚¡ÃƒÃâ€*â₠¬â„¢ÃƒÆ’†’ââââ ‚¬Å¡Ã‚¬Ã…¡ÃÃ⠀*’‚ÃƆ™ÃƒÂ¢Ã¢â€šÂ¬Ã…¡Ãƒâ€šÃ‚± olacagini dusunmuyorum , Kulanan varsa en dogru yorum onlardan gelir.

Saglicakla dalin...
          ankara da hangi magazada godunuz. satis fiyati nekadardi
          M.Bahad?r Anteplio?lu
          Makine Muhendisi

Yorum yap

Asl? argon taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            ankara da hangi magazada godunuz. Satis fiyati nekadardi

bahadir abi selamlar,

cevap geldi mi bilmiyorum ama ankara ilinde olabilecek tek dukkan kaftanoglu diye tahmin ediyorum.
            LEVENT YED?GÖZ
            1978 MERS?N

Yorum yap

Asl? LEVENT33 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              bahadir abi selamlar,

cevap geldi mi bilmiyorum ama ankara ilinde olabilecek tek dukkan kaftanoglu diye tahmin ediyorum.
              sagol kardesim cevap gelmemisti.. tesekkur ederim..
              M.Bahad?r Anteplio?lu
              Makine Muhendisi

Yorum yap

Merhaba Bahadir kardesim,

Bu aralar giremedim siteye , zipkin ankarada kaftanoglu av malzemelerinde mevcut idi , su an var mi bilmiyorum telefon ile irtibat kurabilirsin. Ordki fiyati da 2.511,00 TL

Saglicakla dalin.
                En son düzenleyen StorM71; 04.Kasım.2019, 23:22.
                sigpic
                SüleyMAN GÜNDO?DU
                KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X