Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Cressi Cherokee Open 90 vs Picasso Cobra Gw Camo 90 vs Pathos Saragos 90 yada?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cressi Cherokee Open 90 vs Picasso Cobra Gw Camo 90 vs Pathos Saragos 90 yada?

Merhaba sayin zipkinci ailesi;
    Yaz bitmeden yeni bir 90 lik zipkin almak istiyorum, elimdeki 105 lik demka bana uzun geliyor.
    0-10 metrede avlaniyorum, hep egede dalardim ama artik marmaraciyim balik pek bolmus
    Kesin olmasini istedigim ozellikler manevrasi iyi olsun(90lik amacim bu), acik kafa olsun ve munkunse guldiken/sharkfin sisle gelsin.
    Basliktaki zipkinlar arasinda tercih yapmami kolaylistiricak goruslerinizi bekliyorum, bunlarin disinda da zipkin onerilerine acigim(Omer hf kesin gelir eminim ama ne sifir ne ikinci el 90ligi pek bulamadim)
    Decathlonda cressiyi inceleme sansim oldu, cok begendim fakat bazi kisiler tetik problemi yasamislar o riske girilir mi bilemedim.800tl ye makara ile geliyor bildiginiz gibi.
    Picassoda sharkfin sis, kalamar govde, cevirme lastik vs guzel bir sekilde geliyor ama makara yok pek de onemli deil makara.800tl
    Saragos centikli sis ama herkesin cok begendigi bir zipkin o yuzden okeyim.Sifiri 900 ve ustu fiyatlara satiliyor maalesef.
    Simdiden tesekkurler
    Mert
    ?stanbul

Cevap: Cressi Cherokee Open 90 vs Picasso Cobra Gw Camo 90 vs Pathos Saragos 90 yada?

slm senin yerinde olsam yeni veya temiz ikinci el cressi geronimo elite 95 tavsiye ederim ,zipkin suda kalitesini gösteriyor ,kalamar gövde ,elcik sahane ,tek sisi kötü ama dikkat edersen seni iki sezon götürü ,pathos desen o da güzel bir zipkin ama manevrasi cressi den iyi degil ...cressi elite nerdeyse carbon zipkina kafa tutacak bir zipkin ,cok haffif ve manevrasi yüksek olan bir tüfek ,atislari orijinal kombinasyonunla on numara ,tetik mekanizmaya biraz dikkat edin fazla tas ,kum girmezsin (pathos ta fark etmiyor ,benim avlarda ne taslar cikti mekanizmada ve her zaman sikir sikir calisiyordu mekanizma) karar yine de sizin ;-) ins yardimci olabildim
    Pathos Laser Open Carbon 100
    Sporasub One 105
    Sporasub Sk40 100
    Cressi Geronimo Elite 95
    Cressi Cherokee Open 75
    Salvimar V Pro 75

Güven Yasar
    1975 Hannover/Bozburun/Marmaris

Yorum yap

Cevap: Cressi Cherokee Open 90 vs Picasso Cobra Gw Camo 90 vs Pathos Saragos 90 yada?

Önceleri cressi cherokee'den tetik dedikodusu yüzünden cekinmiş almamıştım.yeni partiden dayanamadım aldım.çift lastik taktım bana misin demiyor.tetikte en küçük bir problem yok.tavsiye ederim.kaldıysa tabi

Yorum yap

budak ahşap 90 lık veya 100 luk başka zıpkın kullanamazsın alıştın mı, ömurluk olur..
        ?aban Yan?lmaz
        1978
        Söke

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X