Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

2014 amatör denizcilik belgesi alimi hakkinda bilgisi olan varmi_

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 2014 amatör denizcilik belgesi alimi hakkinda bilgisi olan varmi_

Amatör denizcilik federasyonu tarafından verilen ADB Amatör denizcilik belgesi artık amatör denizcilik federasyonu tarafından verilmeyecekmiş.28 Ağustos 2013 tarihinde başvurular kapatılmış.Ama halan daha bir bilgi bir haber yok bunun hakkında bilgisi olan abilerim yada kardeşlerim varsa bilgilendirirlerse sevinirim.

Cevap: 2014 amatör denizcilik belgesi alimi hakkinda bilgisi olan varmi_

Merhabalar

Sınavı yapması gereken UDHB'da hiçbir açıklama yok.Yakın zamada ADB sınavı görünmüyor..

Fakat başvuruların sadece E-Devlet üzerinden yapılabieceği bilgisine ulaştım..
    UFUK
    1983

Yorum yap

Asl? extreme09 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Merhabalar

Sınavı yapması gereken UDHB'da hiçbir açıklama yok.Yakın zamada ADB sınavı görünmüyor..

Fakat başvuruların sadece E-Devlet üzerinden yapılabieceği bilgisine ulaştım..
      Merhaba Ufuk Bey İlginiz için teşekkür ederim.Yakın zamanda sınav yapılmayacaksa başvuru neyin nesidir.Onu anlayamadım.

Yorum yap

Bende geçenlerde epey araştırdım ama maalesef doğru dürüst bilgiye ulaşamadım
        E devletten sınav parasının yatacağından bahsediyor ama başvuru hakkında bilgi yok.
        Türkay Demiro?lu
        ?stanbul-F?nd?kzade
        01.03.1967
        0 Rh+

Yorum yap

Asl? unaltunca taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Merhaba Ufuk Bey İlginiz için teşekkür ederim.Yakın zamanda sınav yapılmayacaksa başvuru neyin nesidir.Onu anlayamadım.
          Tekrar merhabalar,

Açıklanmış bir sınav takvimi yok.Fakat sınav takvimi belli olduğunda başvuru şekli ile ilgili bilgi olarak verilmiş.
          UFUK
          1983

Yorum yap

Asl? Türkay Demiroğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Bende geçenlerde epey araştırdım ama maalesef doğru dürüst bilgiye ulaşamadım
            E devletten sınav parasının yatacağından bahsediyor ama başvuru hakkında bilgi yok.
            neseki zamanında almışım

Yorum yap

son günü almıştım bende
              tekne var ehliyet yoktu allahtan bende zamanında almışım

Yorum yap

benım bıldıgım kadarı ıle sıstem tamamıyle degısıyormus onun ıcın sıstemın ne oldugu yada ne olacagı kesınlık kazanana kadar bellı bır acıklama yapılmıyormus bır cok fırma ıle gorustum herkez aynı seyı soyluyor zamanında almadık sımdı debelenıyoruz

Yorum yap

ADB başvuruları başlamıştır...

Yorum yap

başvurular nereden yapılıyor. bilgi alabileceğimiz bir link ekler misiniz?
                    burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Ulaştırma bakanlığı tarafından yapılacak.Bu adresten www.didgm.gov.tr Word belgesini indirerek bilgilere ulaşabilirsiniz..

Yorum yap

Asl? avci81 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        başvurular nereden yapılıyor. bilgi alabileceğimiz bir link ekler misiniz?
                        bilgi için çok teşekkür ederim )
                        burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Asl? avci81 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          bilgi için çok teşekkür ederim )
                          Rica ederim ne demek...

Yorum yap

Bugün belgeye başvuru yapmak için rapor alayım dedim. İzmir/Bornova' da rapor parası olarak 100 TL fiyat biçtiler. Raporun geçerliliği de 4 ay. Hadi raporu aldık diyelim, ne sınav tarihleri belli ne de müfredatı. Böyle eli öpülesi bir sistem ile Türkiye haricinde başka bir yerde karşılaşabilir miyiz merak ediyorum. Kan emicilik içimize işlemiş...

Yorum yap

Asl? Egemencev taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Bugün belgeye başvuru yapmak için rapor alayım dedim. İzmir/Bornova' da rapor parası olarak 100 TL fiyat biçtiler. Raporun geçerliliği de 4 ay. Hadi raporu aldık diyelim, ne sınav tarihleri belli ne de müfredatı. Böyle eli öpülesi bir sistem ile Türkiye haricinde başka bir yerde karşılaşabilir miyiz merak ediyorum. Kan emicilik içimize işlemiş...
                              Merhaba egemen bey bende 1 hafta önce devlet hastanesinden 31 tl ye aldım.Bir yanlışlık var o işte her protokol başına 15.50 kuruş ücret alınıyor..Bilginize

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X