Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Snorkel İle Karadan Dalışlar İçin Palet Tavsiyeniz Nedir

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Snorkel İle Karadan Dalışlar İçin Palet Tavsiyeniz Nedir

abidin kardeşim bende san teşekkür eder,sen,n aracılınla bişeyide ekleme isterim ..:İzmir içinde olmak kaydı ile merka edilen özellikle maske-palet ve tüfek uyumu gibi kaygı duyduğunuz her durumda malzeme paylaşımı konusunda elimden geleni yapmaya çalışırım ..Tüm yakın çevrem ile kendi malzemelerimi tüm genç arkadaşlar ile paylaşabilirim ..deneme yanılma ile malzeme edinmenin çok pahalıya geldiğini bildiğim için aynı yolları geçmelerini istemem ..

Yorum yap

Re: Cevap: Snorkel İle Karadan Dalışlar İçin Palet Tavsiyeniz Nedir

Mares paletleri en iyi. Özellikle Türkiye'de 🌊🙂👍🏼

Yorum yap

Asl? Deniz Cura taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Apnea Cfb den kara kıyıda kullanıp memnuniyet durumu nasıl acaba merak ediyorum.Fiyat olarak uygun aslında almayı düşündüğüm bir ürün.
        ben kullandım ancak kırdım. bence kırılmaması gereken yerden kırıldı ve açıkcası sonradan karbon ve xxone kompozit kullandım onunla işkence çektigimi anladım.
        bence çok kıyıda gezeceksen ve ayağını yormasın arada ayağa kalkarım sağa sola bakarım yada paleti takar geri geri suya dalarım filan diyorsan plastik ve yumuşak palalı paletlerden seç. paleti vurdunmu uçursun ayağa kalkmam dikkatli giderim diyorsan karbon palet.
        ?S?M :YUSUF
        DO?UM YILI :1980
        YER :ALANYA

Yorum yap

Konu 4 yil sonra hortlamis...
          ONUR ALTINKOÇ
          1985 ?STANBUL

Yorum yap

Bu kur yüksekliğinde valla malzemeye acımamak imkansız. Karbon paletlerimi kıyıda kullanmak istemiyorum çizilmesin istiyorum diyorsan en iyi seçenek omer stingray. Ben memnunum. Palet yormuyor ayağı. Gerçi bu birazda tekniklere bağlı.
            Sezgin E.
            Pathos Saragos 90
            Pathos Sniper 105

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X