Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Paletler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Selam zonlee öncelikle profilinden imza ksımına ad soyad ve doğum tarihini yazarsan sana nasıl hitap etmemiz gerektiğini anlarız dediğin sorunun da çözülemeyecek gibiyse yani tam olan yanlardan sıkıyor ve büyük olan da bol geliyorsa açık ayaklıklı plaet sorununu çözecektir diye tahmin ediyorum açık ayaklıklı paletleri bir dene derim

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

öncelikle ilgin için teşekkürler,bilmem yanılıyormuyum ama açık paletlerin istedigim performansı veremeyeceğini düşünüyorum fakat gara 3000'in ayaklığının konforlu ve yumuşak olduğu yazılmış sitede, acaba benim sorunuma çare olabilir mi?

Yorum yap

Yazları sadece ucuz bir palet ve 60 cmlik Nemrut ile dalış yapıyorduk. Bu işi geliştirebilmek için scuba dalışa başladım. şu anda suya ve sualtına çok daha bilinçli yaklaşıyorum. Tüplü dalışa daha fazla zaman ayırdığım için ve aynı zamanda serbestte yapmak istediğim için Aqua-Lung'ın Blades HF arkası açık paletini aldım. Scuba dalışlarda sürat açısından ve denge konusunda gayet başarılı. Uzun palası olduğu için serbesttede yardımcı olacağını söylediler. Sizden bu konuda ve paletim hakkımda yorum ve eleştiri bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

Yorum yap

machair,
          Arkası açık paletler ana mesajda da yazdığı gibi sadece sığ dalışlarda işinizi görür ve gelişmenizi engeller.
          Yazıyı ekindeki tabloyu inceleyerek bir kere daha okumanızı tavsiye ediyorum.
          Forumlara çok vakit ay?ram?yorum. Dan??mak istedi?iniz konularda e-postayla ileyi?im kurarsan?z daha h?zl? cevaplayabilirim.
          enginyildirim75@gmail.com

Engin YILDIRIM
          ?stanbul '75

Yorum yap

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

picasso carbon hakkın da bigisi olan ya da kullanan varsa lütfen beni bilgilendirsin
              :roll:

Yorum yap

palet

POSEIDON Forza paletler hakkında bana bilgi verebilirmisiniz.

Yorum yap

Cevap: Paletler

seac sub x pro kullanıyorum,bana fazla yumuşak geldi,bundan önçe kullandığım cressi paletler yavaştı ama sudaki hakimiyeti çok iyiydi.
                  Mutlaka bilek ağırlığı ile kullanılmalı seac sub paletler o zaman performansi artıyor.Fiyatına göre iyi olduklarını söyleyebilirim.

Yorum yap

Cevap: Paletler

Paylaşımınıza ve emeğinize sağlık.Konunun temelini vermişsiniz.Teşekkürler.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X