Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

MARES Razor Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• MARES Razor Pro

New fin with interchangeable blade Mares is the only company in the world that has a computerized test bench for design and testing of fins.
    The characteristics of the foot pocket incorporate comfort, technique, and efficiency.
    The volumes and additional thicknesses on the instep or the tensioners under the arch have been meticulously studied to convey maximum thrust from the product without sacrificing ideal comfort.
    The foot pocket is manufactured in a single material
    – one of the lightest – thus eliminating any problems
    in bonds between different materials and offering excellent mechanical properties.
    The significant side ribs perfectly support the blade, channeling the flow of water. They also prevent lateral slippage.
    The variable-thickness blade bends during the various phases of finning action, achieving the ideal flexion curve.
    The best technopolymers are used in this fin and increase its agility and resistance.
    The special design of the channels makes it possible to increase and channel the flow of water toward the pronounced “V” at the end of the blade, thus increasing thrust and preventing slippage to the side.
    Its light weight and power give the Razor Pro the best yield among all the technopolymer fins currently available on the market.

Cevap: MARES Razor Pro (Yeni)

Gerçekten harika birpalet razor pro alıcakarkadaşlara tavsiye ederim gözünüze büyük görünüyor ama hiç ağır değil fiyatlarıda oldukca uygun

Yorum yap

DÜN ALDIM kullanmak henüz nasip olmadı görüş ve fikirlerimi nisan ortasında bildiricem.....
      Murat VARLI
      Tekirda?/Çorlu Çanakkale/Gelibolu(sarozum)
      secura23@hotmail.com

Ok gibi do?ru olsam yayla atarlar beni,yay gibi e?ri olsam elde tutarlar beni...

http://img372.imageshack.us/img372/6...oooobmpjw6.jpghttp://img178.imageshack.us/img178/995/lllllom9.jpghttp://img99.imageshack.us/img99/5743/logoasilhk9.jpghttp://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=10349

Yorum yap

razor pro ile razor arasında ne fark var?

Yorum yap

Asl? Emre Tunalı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          razor pro ile razor arasında ne fark var?
          ugur ateşin yapmış oldugu yorumdur alıntıdır.
          AYNI PALET PALETIN UZERINDE SADECE RAZOR YAZMAKTA EEE KISA GELDIĞI ICINDE ISIM OLARAK SADECE RAZOR KULLANILIYO AMA İTALYANLAR RAZOR PRO DİYEDE YAZIYO HER YERE KISACASI PROFESYONELERIN PALETI OLDUĞUNU ANIMSATMAK AMACLI ISMI RAZOR PRO DIYEBILIRIZ....MARES RAZOR PRO PALETTLER SONUNDA GELD
          Cem B. C?VAN since 1988
          EGE ÜN?VERS?TES?
          SU ÜRÜNLER? MÜH.
          CMAS**
          B Rh (+)
          ?zmir/urla-bornova & Antalya
          555 989 11 13
          sigpic

Yorum yap

190 TL olduğu zaman Emrah ÖZATA abımle bır gorusucem ( cüzdanımda )

Yorum yap

Asl? Emre Tunalı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              190 TL olduğu zaman Emrah ÖZATA abımle bır gorusucem ( cüzdanımda )
              tavsiye ederım kullanıyorum ve cok rahat bır palet suanki fiyatı zaten 180 190 tl cıvarı kampanya yapmıs bır cok yer
              Cem B. C?VAN since 1988
              EGE ÜN?VERS?TES?
              SU ÜRÜNLER? MÜH.
              CMAS**
              B Rh (+)
              555 989 11 13
              sigpic

Yorum yap

hanı bunu alana kadar bı gara yada kompozıt alsak daha ıyı degılmı aradakı fıyat farkı fazla yok zaten paylasım ıcın sagol

Yorum yap

Asl? zek_tani taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  hanı bunu alana kadar bı gara yada kompozıt alsak daha ıyı degılmı aradakı fıyat farkı fazla yok zaten paylasım ıcın sagol
                  hüseyin abi gara ile kıyaslanamaz bunun palaları degısebılıyor ama kompozit daha mantıklı tabi ben bi an heves edipte ani bir kararla almıstım bu paletı
                  Cem B. C?VAN since 1988
                  EGE ÜN?VERS?TES?
                  SU ÜRÜNLER? MÜH.
                  CMAS**
                  B Rh (+)
                  555 989 11 13
                  sigpic

Yorum yap

Avlanılan derinliğe göre kompozit te süper performans verebilir plastik de. Kafanızda öyle bir önyargı oluşmasın kompozit daha iyidir diyerek arkadaşlar. Farklı av biçimlerinde farklı malzemelerle rahat edersiniz. Herkesin yaptığı hata en kaliteli palet karbon palettir diye düşünülmesi. Halbuki plastik palalarla da çok konforlu avlar yapmak mümkündür.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

İlk önce Emre'cim sen merak etme yaparım bir güzellik ben sana ayarlarım biraz paleti anlatıyım size arkadaşlar bu tarzda termo plastik pala paletler arasında eşi benzeri olmayan bir palet, ilk önce değişken bir pala, Eren arkadaşımızında söylediği gibi amacınıza yönelik kullanabiliyorsunuz, ( kompozit, carbon yada kendi palasını) ikincisi çift delikli bir ayaklık çoğu palaya kullanılabilecek bir ayaklık yani, üçüncüsü ve en önemli özelliği HİÇBİR PALET EVET HİÇBİR PALET 4mm den 2mm e doğru incelmiyor bu esneklik yok . Tavsiye ediyorum arkadaşlar ....

Yorum yap

bende bugün 190 tly mares razor aldım bakalım perfonmansı anlatıldığı kadar iyimi.ama şunu söyleyim diger plastik paletlere göre baya bi hafif.

Yorum yap

arkadaşlar merhaba ;
                          şuanki fiyatını bilen varmı ben antalyadayım
                          bir arkdaş 150 birarkadaş180-190 civarı dedi
                          yardımcı olursaız sevinirim..
                          ben uygun fiyata alırım diyorsanız yardımcı olunuz

Yorum yap

Arkadaşlar ben dün aldım henüz denemedim ama baya büyük görünüyor fiyatına gelince 190 tl 5 taksit

Yorum yap

nereden aldınız acaba.bende omer stingray veya mares razor almayı düşünüyorum.selamlar....

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X