Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Pegaso

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ayıptır söylemesi, omer 5mm med mimetic avcı elbisesinin italya ve türkiye satış fiyatları şöyle;

http://www.garantialisveris.com/onur...roductID=69648

http://www.tuttopescamare.com/artico...c_med_5mm3.asp

linkler reklama giriyorsa kaldırabilir, sadece fiyatları da yazabilirim..

:roll:

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R Pegaso(Yeni)

ticari bişi...onurum haklısın sen

Yorum yap

Yook artık, bu fiyata bir palet alacağıma kendime 0 dan bir zıpkın elbise palet kısaca yeni bir takım daha alırım yedeğim olur, elbette herkesin zevki ayrıdır, ama ben hiçbir zaman bir palete bu kadar para vericek kadar zengin olamam, trilyonerde olsam olamam
        Halil ÖKSÜZ {1981} Dörtyol/HATAY

Yorum yap

Asl? Halil ÖKSÜZ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Yook artık, bu fiyata bir palet alacağıma kendime 0 dan bir zıpkın elbise palet kısaca yeni bir takım daha alırım yedeğim olur, elbette herkesin zevki ayrıdır, ama ben hiçbir zaman bir palete bu kadar para vericek kadar zengin olamam, trilyonerde olsam olamam
          sevgili halil kardeşim şeyet benim aldığım paletlerin fiyatı değerinde baştan aşağı dalış malzemesi giyinirim derseniz açıkçası yanılırsınız...
          aldığınız elbise sizi soğuktan korumıcaktır yada çabuk yıpranacaktır..
          aldığınız tüfek sanırım ilk tetiğine basmadan pas tutucaktır.,yada çoraplar ve eldivenlerde sizi soğuktan korumazsa bi geriye paletler kalır onlarında sağlam olması bi işe yaramaz sanırım.
          anlatmak istediğim şu iyi mala birkere para verirsin ama kötü mal çabuk yıpranır ve sürekli almak gerekir. Ben enbaşında bu hatayı yaptım ve tekrar ürünleri yarı fiyatına satıp bu sefer omer mağazasından kaliteli ürünler aldım... kalın sağlıcakla

Yorum yap

arkadaşlar sonunda siz kazandınız buna mahalle baskısımı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama paletleri ayağıma bile takmadan omer bat 25 mımetic paletlerle değiştirdim
            bi pegasoyu bana çok gördünüz.

yahu insan bi paleti bile rahat giyemiyor yahu..niye değiştirdim neden değiştirdim bilmiyorum belkide bukadar yazıdan sonra beni soğuttunuz palete karşı evet artık elimde bat 25 var bununda fiyatı 186 euro isterseniz bunada pahalı deyin ama artık ne derseniz deyin değiştirmem kaliteden vazgeçmeye niyetim yok ayrıca pegaso satın alan arkadaşa hayırlısı olsun diyorum güle güle kullan sağlıcakla eskit ben giyemedim sen giy hayrını gör

Yorum yap

evet yurtsisi satis fiyatiyla turkiye fiyati arasinda en cok fark omerde var nedense
              cenk sivri 28
              derin kara mavi sular
              deniz gö?e,gök deniz oldu?unda deniz ça??rd???nda

Yorum yap

Asl? cem bravo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                arkadaşlar sonunda siz kazandınız buna mahalle baskısımı dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama paletleri ayağıma bile takmadan omer bat 25 mımetic paletlerle değiştirdim
                bi pegasoyu bana çok gördünüz.

yahu insan bi paleti bile rahat giyemiyor yahu..niye değiştirdim neden değiştirdim bilmiyorum belkide bukadar yazıdan sonra beni soğuttunuz palete karşı evet artık elimde bat 25 var bununda fiyatı 186 euro isterseniz bunada pahalı deyin ama artık ne derseniz deyin değiştirmem kaliteden vazgeçmeye niyetim yok ayrıca pegaso satın alan arkadaşa hayırlısı olsun diyorum güle güle kullan sağlıcakla eskit ben giyemedim sen giy hayrını gör
                Birşey yazmayacaktım çünkü haklıydın ama kusura bakma şimdi saçmaladın. Ne mahalle baskısı arkadaşım. Sanane milletten. Sen kazanmışsın sen almışsın. Milletin yorumları seni ne ilgilendirir. Bu başlığa yorum yapan adamları hayatında kaç kere gördün de senin verilmiş kararını değiştirecek kadar etkileri var üzerinde. Sen aldığın malzemenin tadını çıkarsana. Ben de onca kötü yoruma rağmen gittim Picasso Blackteam aldım. Milleti dinleseydim paleti suya bile sokmamam gerekiyordu. Evet sert bir palet, uzun yüzüşlerde ayağı yoruyor ama beni sağlamlığı etkiledi aldım ve de çok memnunum.

Para senin kazanç senin harcama özgürlüğü de senin. Gerisi sadece fikir verir.

Yorum yap

+1 Bora haklısın isterse 1000 ytl olsun şahsen bende alır kullanırdım çatır çatır

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

abi ne bu fiyat yoksa bizim bilmediğimiz bi özelliğimi(uçuruyomu)var acaba?

Yorum yap

Su altı malzemeleri ürün yelpazesi olarak gerçekten geniş bir açıya sahip;
                      fakat Türkiye nin malum uygulanan ekonomik ambargolar nedeni ile malzemelere sahip olmamız için ödenen bedeller çok daha farklı bir kıvamda karşımıza çıkıyor.
                      İmkaanı olanlar yurt dışından ürünleri temin edebiliyor vede ucuza alabiliyorlar.
                      İmkaanı olmayanlarsa kıyıp parayı alıyorlar..
                      Diğer konu ise ürünlere verilen paraların yada o parayı ödeyen insanların bilgi paylaşımı yada ürünü aldım demesinin burada eleştirilmesi...
                      1 trilyonluk palet uçurmaz,1 tl lik palette uçurmaz.
                      Kullanılan malzeme farklıdır en önemlisi avcının yada alıcının içine sinmesi olayıdır.
                      Seac x pro palet ile c4 falconuda bir tutamazsınız....Kısacası ürün alan arkadaşları eleştirmek yerine ÜRÜN SATAN FİRMALARI ELEşTİRELİM.
                      bana imkaan sunulsa SALAK değilim bende 300 den almak isterim bu paleti....

Yorum yap

palet gerçekten çok para edermi? bence etmez omer kalite olarak biliniyor ama şaşırmamak mümkün değil nasıl kaliteyi ve isabeti iddaa eden bir firmanın zıpkınlarının bu kadar berbat olmasını ve mutlak modifiye ederek ancak kullanışlı hale gelmesini izah edebileceğini merak ediyorum.

Yorum yap

arkadaşlar herkesin gelirleri farklı birbirimizi kırmayalım durumu iyi olan alıyo iyi olmayan alamıyo herkes ister en iyisi olsun ama napalım yapılacak bişi yok ama gerçekten baya bi pahalıymış
                          Ceyhun Ak?n

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X