Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Pegaso

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R Pegaso

O.M.E.R ın yeni fiber yapılı derin dalış paleti
    3 ayrı sertlik seçeneğine sahip palet.
    Türkiyedeki satış fiyatı 556,00 Ytl.
    Tek renk ve değişik ayak numaralarına sahip.
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 17.Eylül.2009, 12:56.

O nasıl bir fiyat öyle? İnsaf...

Yorum yap

abi karbon ile aynı fiyatta abartmışlar cidden

Yorum yap

gecen cumartesi çarsıda sordum sacmalık
        Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
        http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

bu paleti bu paraya alıcağıma kasar biraz daha deniz altı alırım olmazmı.???

Yorum yap

Marka, model, performans ???

şimdi bu paleti takınca dahamı derine ineceğiz, daha büyük balıklar bu paletin fiyatına vurulup menzilemi girecek ??? Nedir bu, alt tarafı preslenmiş fiber, yani dükkan tabelası...

Yazmayım diyorum ama yeter artık, millet parayı sokaktan toplamıyor... :!:

Yorum yap

Italya da inceldim bu paleti,ordaki fiyati 230 euro.
              UNUTMA ! ! ! H?ÇB?R BALIK KEND? HAYATINDAN ÖNEML? DE??L..T?CAR? ZIPKINCILI?A ÖZENME,SEN? ÖLÜME GÖTÜRÜR...

Yorum yap

Zannediyorlarki biz enayiyiz, bu paleti alınca kendimizi Marco Bardi filan zannedicez onlarda bizim salaklığımızdan para kazanacaklar. hey Allahım yaaaa :evil:
                Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R

Yorum yap

paleti 2 hafta önce 470 ytl ye aldım hala deneme fırsatım olmadı sizinle dalış sonrası blgileri paylaşırım

Yorum yap

kendini salak olarak hissediyorsan onu bilmem ama konuşmalarına dikkat et

Yorum yap

Asl? ziyacanbayar taraf?ndan gönderilmi?
                      Zannediyorlarki biz enayiyiz, bu paleti alınca kendimizi Marco Bardi filan zannedicez onlarda bizim salaklığımızdan para kazanacaklar. hey Allahım yaaaa :evil:
                      kiç kimseye tercihinden dolayı hakaret edemezsin benden özür dilemelisin

Yorum yap

tercihen kimse kimseyi suçlamaz para senindir tabikide tercihte senin ama şu varki en iyi karbonlar bile aynı fiyattayken fibere bu kadar fazla bence.ürünü yakınen inceledim bat ile aynı bence tek farkı ayaklıktan kuyruğa doğru incelmesi. Birde kesimi tabikide.omer in karbonuda aynı fiyat sanırım.Sırf bu ürün değil omer cayman hf2 le kamuflajlı olanında fiyatı 400+ eu mu neydi yanlışım olmasın ama karbon değil birşey değil oda =)Omer pahalıdır onda bişey dediğim yok ama bu ürünler cidden fantazi fiyat ölçüsünde.

Yorum yap

Cem bey okadar para vermiş almışsınız denemedim demişsiniz allah güle güle kullanmayı nasip etsin umarım istediginiz performansı alırsınız ziyacan içten konuşan bir arkadaşımız kötü niyetle öyle şeyler yazmadıgını düşünüyorum bencede fiyat fazla ama almak veya almamak şahıslara özgü bir seçimdir bende şahsım adına o palete bu parayı vermem diyenlerdenim tabi bu benim görüşüm sonuçta para kolay kazanılmıyor
                          ÖNDER MAHMUT KARAKOÇ
                          VETER?NER HEK?M?
                          1978/?STANBUL-BEYL?KDÜZÜ

Yorum yap

bak şimdi arkadaşım ben sana salak demedim bende salak deilim
                            cümlenin gidişatını bi okursan daha iyi anlarsın en demek istediğimi

ben burda omerin kullanıcı üstünde oynadığı ticari ve psikolojik oyunlardan bahsediyorum bir daha okursan anlarsın
                            Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R

Yorum yap

Salaklardan Biri de Benim

Sevgili arkadaşlar aynı paletten ben de aldım. Epeyde kullandım. İyidir hoştur kendileri. Ancak verdiğim para 210 Euro civarıydı. Bu arada bir de elbise sordum 390 Euro'ya içi açık dışı jarse elbise gösterdiler (malum sevilen OMER satıcısı) "bu fiyata aslan gibi smooth elbiseler var, niye bu kadar pahalı" dedim. "Bunlar böyle" cevabını aldım. Ben kendimi Marco Bardi gibi hissetmedim ama videosu olan varsa bir şekilde irtibata geçelim. İzler hissederim belki.

Sevgiler

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X