Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ Gara Professional

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: CRESSİ Gara Professional(Yeni)

Merhaba arkadaşlar. cengizi bey in paletlerini ben satınaldım ve son 2 dalışımda kullandım. Konuda bahsedildiği gibi palaları sert, uzun yüzüşlerde insanı yoruyor gibi yorumlara asla katılmıyorum. Gerçi bu benim deneyimim ve benim görüşüm. Boyum 1.73 kilom 65 ve bu paletlerdeki konforu kullandığım bir çok palette bulamadım. esnekliği konusunda bir video çektim ve burada yayınlıyorum. Aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz...
    Dalın Sağlıcakla...

Cressi Gara Professional on Vimeo

Bir yorum yaz:

• Alp Arslan
    yan?tlad?

Ham fiyat olarak 100 Euro gorunen paletlerin fiyatinin "Baskete ekle" ve Turkiye adresini girdikten sonra 200 Eurolara vurmasi ve ustune ustuk bir de gumrukten takilip vergi odeyerek ve ugrasarak almak zorunda kalacagin icin.(fiyatlar yaklasiktir) Yoksa paletler guzeldir. Derin dalip agason yapicaksan tavsiye ederim(Ben 0-10 arasi test ettim ama boyle bi izlenim aldim) ama ben karakiyi dolasirim suyun ustunde cok gezerim diyorsan yorucu olduklarindan yanlis tercih olur.
    Asl? Kefkenli Zıpkıncı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    yok abi sipariş edecektim ama cengizi abimizin tecrübelerine dayanarak vazgeçtim ama niye etmeyelim diyecektin merak ta etmedim değil Alp abi? =)))

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Asl? Caner Fuat Kurt taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Arkadaşım niçin bu kadar para harcama heveslisisin sayın Viyanalı ) Problemin ne arakdaşım senin elbiseyi 600 tl paleti 200 tl. Allahalla ) Bak forumun saygı sevgi kurallarını çiğnetme bana. Biz o paralarla kanımızdaki alkol oranını artırabilecekken niçin yani ? Beauchet alıyoruz bitmiştir hacı, hayır almıyorum diyorsan Türkiye'ye vardığımızda sana yerli malı alırız.
    kanka sen de daldırcan bizi afrikalı yerli gibi en sonunda =))))))

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Asl? Caner Fuat Kurt taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Arkadaşım niçin bu kadar para harcama heveslisisin sayın Viyanalı ) Problemin ne arakdaşım senin elbiseyi 600 tl paleti 200 tl. Allahalla ) Bak forumun saygı sevgi kurallarını çiğnetme bana. Biz o paralarla kanımızdaki alkol oranını artırabilecekken niçin yani ? Beauchet alıyoruz bitmiştir hacı, hayır almıyorum diyorsan Türkiye'ye vardığımızda sana yerli malı alırız.
    )) aynen katılıyorum +++++

Bir yorum yaz:

• Caner Fuat Kurt
    yan?tlad?

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Asl? Alp Arslan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Viyana'yi son anda gordum, tam siparis etmeyin diyecektim
    yok abi sipariş edecektim ama cengizi abimizin tecrübelerine dayanarak vazgeçtim ama niye etmeyelim diyecektin merak ta etmedim değil Alp abi? =)))

Bir yorum yaz:

• Alp Arslan
    yan?tlad?

Cressi Gara Professional

bu paletin aynısını bu sitede buldum, yakında sipariş vereceğim!
    Viyana'yi son anda gordum, tam siparis etmeyin diyecektim

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Asl? DEEPEST taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    hayırlısı olur inşallah
    Teşekkür ederim Kaan...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Cressi Gara Professional

hayırlısı olur inşallah

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Cressi Gara Professional

Bir yorum yaz:

• cengizi
    yan?tlad?

Biraz sert geldi bana kondisyonumda iyi olmadıgı için yüzeyde beni yordu biraz,ancak suyun altında sizi uçuruyor.Degişmeyen oldukça uzun bir palası var en uçtan en uca 90 cm(42-44 numara).Malzemeden kaçılmamış biraz agır ama yapılabilecek en saglam ürünü ortaya çıkarmışlar.(zaten yakında satışa koyacagım sanırım)sorularınız varsa cevaplarım izmir manavkuyu-bornova civarında iseniz görmek ayak numarası denemek isteyenlere yardımcı olurum

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Asl? behzat ç. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Bilgiler için çok teşekkürler Kaan kardeşim. Sanırım tam istediğim tarzda bir palet! Büyük ihtimalle alacağım....
    hayırlı uğurlu olur inşallah trofeli avlarda kullanman dileğiyle

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Bilgiler için çok teşekkürler Kaan kardeşim. Sanırım tam istediğim tarzda bir palet! Büyük ihtimalle alacağım....

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Asl? behzat ç. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Sizin giydiğiniz paletin ölçülerinin olduğu bir site buldum. Site Almanca ancak aşağıda bir tablo var orada yazıyor.

Größe: Ayak Numarası, Länge: Uzunluk, Breite: Genişlik, Höhe: Yükseklik, Flossenbl.länge: Palet Uzunluğu, Gewicht einzelne Flosse: Ağırlık

Bu arada sevgili DEEPEST paletinizden memnun musunuz? Baskın avlar için uygun mudur? Yorumlarsanız çok sevinirim.
    Ne demek elimden geldiğince anlatmaktan keyif duyarım
    öncelikle Cressi Gara 3000, Cressi gara professional'den bir önce çıkan üründür, son teknoloji kompozit bir üründür.
    Gara 3000'in iki çeşidi vardır; Cressi Gara 3000 LD-Cressi Gara 3000 HF.
    -LD modelinin palası yumuşak, -HF modelinin palası serttir. Ben HF yani sert pala kullanıyorum itiş gücü mükemmel, derinde çok iyi çalışıyor sizi en kısa zamanda yukarı çıkarıyor ancak HF Sert palaya sahip olduğu için bacak kaslarında kondisyon sahibi olmanız gerekiyor yoksa uzun dalışlarda bacağınızı ağrıtabilir. Baskın avında rahatlıkla kullanılabilir itiş gücü mükemmeldir ufak hareketlerle uzun mesafe alır. Ayrıca Çok sağlam bir palettir, kayalıkdan yürüye yürüye bile girseniz bir sıkıntı yaşamazsınız iki senedir kullanıyorum sadece üzerinde içizkler oluştu. ne ayaklıkta bir ekil bozukluğu nede yırtılma yada kırılma yaşamadım. GARA modellerinin tek bir dezavantajı vardır o da palalarının değişmemesidir.
    Umarım yardımcı olabilmişimdir Efe Bey Saygılarımla.

Bir yorum yaz:

• Kefkenli Zıpkıncı
    yan?tlad?

Sizin giydiğiniz paletin ölçülerinin olduğu bir site buldum. Site Almanca ancak aşağıda bir tablo var orada yazıyor.

Größe: Ayak Numarası, Länge: Uzunluk, Breite: Genişlik, Höhe: Yükseklik, Flossenbl.länge: Palet Uzunluğu, Gewicht einzelne Flosse: Ağırlık

Bu arada sevgili DEEPEST paletinizden memnun musunuz? Baskın avlar için uygun mudur? Yorumlarsanız çok sevinirim.
    En son düzenleyen Kefkenli Zıpkıncı; 05.Mart.2011, 04:09.

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X