Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSI SUB Gara 3000

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: CRESSI SUB Gara 3000

baya indirim yapmışlar

Yorum yap

abilerim, kardeşlerim daha önce inceleyip yumuşaklığını ve malzeme kalitesini kontrol ettiğim paleti internetten hemen sipariş verdim ve bugün gelicek işallah herkese tavsiye ederim mükemmel bir palet siteye yeni üye oldum fazla resimde koymadım ama iş o resimleri koymakta bitmiyo hatırlatırım saygılar sevgiler herkese

Yorum yap

Alınabilecek paletler arasında en iyilerinden birisidir yorucu ve sert olduğunu anlatan arkadaşlar sanıyorum HF modelini kullanıyorlar iyi bir bakım veözenli kullanımla uzun süre kulanıma müsait bir malzeme açıkçası ücretinin karşılığını sonuna kadar veren gözü kapalı tercih edilecek bir ürün nede olsa cressi.

Yorum yap

gara 3000 mükemmel bir palet bilekleriniz kuvetliyse asla yarı yolda bırakmıyor 3000 motorlu araba gibi alıştıktan sonra diğer paletler size yavaş geliyor yannız ilk zamanlar gerçekden insanı usandırıyor ama alışınca vazgeçilmez oluyor diğer paletlerimi arkadaşlarıma hediye ettim 2 senedir her avda yanız bu paletleri kullanıyorum

Yorum yap

sizden bir konuda bilgi istiyorum benim daldığım yerlerin derinliği en az 3 en fazla 7 metre paletlerimi değiştirmek istiyorum arkası açık paletmi kullanayım bu derinlikler için uygunmudur yoksa arkası kapalı paletmi kullannayım arkası açık paletler bana daha pratikmiş gibi geldi çıkartıp patiklerle rahat bir şekilde sudan çıkabiliniyor diye düşünüyorum bana bu konudaki tavsiyelerinizi yazabilirmisiniz

Yorum yap

Asl? zkemal7 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              sizden bir konuda bilgi istiyorum benim daldığım yerlerin derinliği en az 3 en fazla 7 metre paletlerimi değiştirmek istiyorum arkası açık paletmi kullanayım bu derinlikler için uygunmudur yoksa arkası kapalı paletmi kullannayım arkası açık paletler bana daha pratikmiş gibi geldi çıkartıp patiklerle rahat bir şekilde sudan çıkabiliniyor diye düşünüyorum bana bu konudaki tavsiyelerinizi yazabilirmisiniz
              Öncelikle lütfen forum kurallarına uyup imza kısmına isim ve yaş bilgilerinizi giriniz.

Sorunuza gelincede, arkası açık paletler serbest dalışa uygun değillerdir. 7 mt derinlikte ayağınızdan çıkan bir palet sizi zor durumlara sokar. Uzun palalı serbest dalış paleti yada daha kısa palalı arkası kapalı palet kullanmanız gerekmektedir..

Yorum yap

Asl? zkemal7 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                imza kısmından sızı tanısak ıı olursorunuza gelınce arkası acık paletler kısa ve guclu olur derınde manevra kolaylıgı ıcındır ve scuba ıcındır serbest dalısta asırı gurultucu ve kullanıssız palettır,arkası kapalı palet serbest dalıs ıcın uygundur marka sıze kalmıs ama gara3000 dedıgınız derınlıklere cok gereksızdaha uygun paletler var kolay gelsın.

Yorum yap

Gittim, gördüm, aldım, daldım, hayran kaldım
                  vesselam..

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X