Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSI SUB Gara 3000

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• CRESSI SUB Gara 3000

GARA 3000 - Gara 2000'in yüksek kapasiteli özellikleri bu üründe daha esnek bir pala ile kombine edilmiştir. Gara 3000, serbest balıkadamlar ve uzun mesefaleri hızla yüzmekten hoşlananlar için mükemmel seçimdir. Gara 3000, hafifliğin, itişin, konfor ve dayanıklılığın en ilginç kombinasyonudur. Daha önceki Gara paletleriyle karşılaştırıldığında %20 daha reaktif, %30 daha hafif fakat %10 daha uzundur.

GARA 3000 HF modeli sert pala, GARA 3000 LD modeli ise yumuşak pala olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır.

no uzunluk genişlik yükseklik pala boyu ağırlık
    40/41 87,5 cm 21 cm 7,5 cm 61 cm 930 gr.
    42/43 88,5 cm 21 cm 8,5 cm 62 cm 975 gr.
    44/45 91 cm 21,5 cm 9,5 cm 63 cm 1070 gr.
    46/47 92,5 cm 21,5 cm 9,5 cm 63,5 cm 1160 gr.
    En son düzenleyen Okan YILDIRIM; 03.Mart.2008, 19:35.

SENCE ZIPKINCCILIK İÇİN İYİMİ NE DERSİN 200YTL VERİLİRMİ YANİ
    YANİ SELAMLAR
    ya?as?n denizler ve lewrekler

Yorum yap

valla çok güzel palet ama bir o kadarda narin.... palası kırıldığında değiştirme imkanın yok... ki en çok bu sorun oluyormuş bunları göz önünde bulundurmak gerek... saygılarrr...

Yorum yap

bu paletin fiyat ralığı nekadar benimle paylaşirsanız sevinirim saygılar

Yorum yap

pazarlıksız 250ytl ye alabilirsin

Yorum yap

3 yıldır kullanıyorum.çok yorucu bir palet çünkü çok sert.bu sene değiştiriyorum.tavsiye de etmiyorum.niye aldın derseniz acemiydik o zamanlar bilemedik.

Yorum yap

Plastik paletlerin bulabileceğin en yumuşak palalı markasıdır. Uzun palalılar için söylüyorum. OMER, Picasso ve Apneadan yumuşaktır. Pabucu en yumuşak ve ergonomik olanıdır. Senelerce kullanırsın.
              Uzun mesafe yüzüyorsan yormayacak palet yoktur.
              Sığda dalıyorsan yarım bir iki metrelerde tabiki yorar.
              Fiyat performans açısından ortalardadır diyebilirim. Fiyatı bir apneanın 2 katı kadardır ama apnea alıp memnun kalmazsan sonrada gidip cressi alırsan bu sefer 3 apnea parası ödemiş olursun. Carbon ya da Fiber alırsan zaten daha pahalıya çıkacağı kesin
              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
              sigpic
              " Dive4Life "
              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

cressi deyince akan sular durur bence 200 ytl eder sonuçta palet tek kullanımlık birşey değil

Yorum yap

şu an indirimdeki fiyatı 247 ytl'dir. Yerinde ve doğru kullanılırsa uzun zaman yüksek performansla güle güle giyilecek kaliteli bir palet.

Yorum yap

Asl? nince taraf?ndan gönderilmi?
                    3 yıldır kullanıyorum.çok yorucu bir palet çünkü çok sert.bu sene değiştiriyorum.tavsiye de etmiyorum.niye aldın derseniz acemiydik o zamanlar bilemedik.
                    çok doğru. hiç maceraya girmeyin felaket yoruyor.

Yorum yap

merhaba ben gara 3000 aldım ve kullanıyorum fakat ayak bileklerim daldıktan sonra agrı yapıyor bu normalmi

Yorum yap

gara 3000 ayak bileğini zorluyor ancak,sık kulanıldığında bileğiniz güçleniyor ve paletle bütünleşiyorsunuz.

Yorum yap

Paleti yalın ayak giymiyorsunuz değil mi? :?

Yorum yap

ben gara 3000 kullanıyorum.ilk zamanlar yorucu gıbı gelıyordu fakat su an paletle butunlestık baska paletler zayıf kalır.gayet dayanıklı bır palet öyle kolay kırılacagada benzemıyor nede olsa cressi.fakat zayıf bıleklılere tavsıye etmıyorum gercekten yorucu olabılır.derın dalışlar için ideal. herkese selamlar dalın sağlıcakla.

Yorum yap

Plastik paletlerin bulabileceğin en yumuşak palalı markasıdır.
                              Arkadaşlar gerçekten plastik palamı bu palet? Eğer öyleyse fiyatı biraz yüksek değil mi? O zaman sert ve yorucu olmalı kompozitlere nazaran haksızmıyım? Bende bu paletten almayı düşünüyodum ama plastikse tekrar düşünmek lazım. şuan Nergiz Av'da fiyatı 210 ytl bu arada.
                              Mehmet Yakar - 1980
                              ?ZM?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X