Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

CRESSİ SUB Gara 2000 HF

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: CRESSİ SUB Gara 2000 HF

"anılbalcı" beyin tavsiye ettiği siteden siparişi verdim. Başka bir yerden aldığım fiyatın neredeyse % 30 - % 40 ucuzuna almış oldum.
    Paleti kullandıktan sonra yorumlarımı ayrıca ileteceğim.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Asl? anılbalcı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    cressi görünce aklıma geldi.. buralarda ismini duymadığımbir sitede cressi elbise vb. ürünlerinde cok güzel P gibi bir indirim var. alacak arkadaşlara yardımcı olmak için adını yazsam yanlış olur mu?

site yönetimine soruyorum.?
    Merhaba,
    Bana özel mesaj atabilirmisiniz ?
    Teşekkürler.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

cressi görünce aklıma geldi.. buralarda ismini duymadığımbir sitede cressi elbise vb. ürünlerinde cok güzel P gibi bir indirim var. alacak arkadaşlara yardımcı olmak için adını yazsam yanlış olur mu?

site yönetimine soruyorum.?

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

cızık eskı yıpranmıs garaları gordugum ıcın bunu gorunce paletı tanıyamadım unutmusum be ıyı nostarjı oldu termoplastıklerde ılk tercıhlerım arasındadır

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Vazgeçilmezim...Bir serbest dalış klasiği..

Bir yorum yaz:

• Mehmet Yakar
    yan?tlad?

Uygun fiyata bulduğum gara 2000 bir palet var. Taşa kayaya gelecek kadar sağlam bir palet arıyorum. Palası değiştirilemiyormuş benim için pek önemli değil, zaten kullanmakta olduğum karbon paletim var. Sizce bu palet kara kıyı için işimi görürmü ve ayrıca ne kadar yorucu bir palet? Bilgi verebilcek arkadaşlardan haber bekliyorum.

Saygılar, sevgiler.

Bir yorum yaz:

• Ali UZER
    yan?tlad?

Kullananlar 3000 daha sert diyor. İki paletide kullanıp da yorum yapabilecek kimse varm?

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

palasının değişmemesi büyük kayıp ya kompozite dönmek istersen ya karbon kullanmak istersen bunların hepsi bir eksiklik sanıyorum firma artık kendisini geliştirmeyi durdurmuş internette baktığınız zaman ürün seçeneği çok az 2 çeşit elbise 2 çeşit zıpkın
    ilk malzememi istanbulda gressi satıcısından almıştım bi ilgisizlik ve çıkan sorunlu ürünü değiştirmeme gibi bir durum isterseniz direk muhatab olduğum şahsın isminide verebilirim.
    daha sonra omer mağazasına gittim ve bütün sorunlar çözüldü sorunlu ürünü anında sorusuz sualsiz değiştirme teknik destek ve bol ürün seçeneği. kırıldı döküldü yırtıldı böyle birşeyi düşünmeye gerek yok anında ürünü değiştiriyolar.BİR ÜRÜNÜN KALİTESİ TEKNİK DESTEĞİYLE BELLİ OLUR)

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

palası değişmiyormus cunku kırılmazmıymıs neymıs olee bişi dediiler

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    bnce cok kaliteli bi palet değil ama cokta kotu değil
    arada bişeylerr

Bir yorum yaz:

• mırmır22
    yan?tlad?
    cressi sub firması ile hiçbir ticari bağım yok. fakat bügüne kadar bir çok ürününü kullandım . hiçbir ürünü beni yarıyolda bırakmadı üstelik kullandığım malzemelerin kalitesini işçiliğini diğer markaların hiçbirinde bulamadım. örnek vermek gerekirse balık şişi veya apache karbon tüfeği tüm arkadaşlara cressi sub ürünlerini tavsiye ederim. mustafa akgün 13 04 1974

Bir yorum yaz:

• can_dıver
    yan?tlad?
    tek kelimeyle 10 numara

Bir yorum yaz:

• mırmır22
    yan?tlad?
    10 numara

Bir yorum yaz:

• Oktay UZDİYEM
    bir konu ba?latt? CRESSİ SUB Gara 2000 HF

CRESSİ SUB Gara 2000 HF

GARA 2000 HF - Cressi-sub, apnea ekipmanları geliştirmede 50 yıldan daha uzun bir süredir dünya çapında liderliğini sürdürmektedir. Birçok dünya şampiyonasında kullanım bulan Gara 2000 HF üretiminde Cressi-sub'un patentli, bir işlem sürecinde üç değişik materyalin birlikte kaynaştığı metod kullanılmaktadır. Bu ürün biraz daha zorlu dalıcılar için üretilmiştir, aynı serinin diğer ürünü olan Gara 3000 paletlerine nazaran daha az esnek ve daha sert bir palaya sahiptir. Bu ürün yaratılırken dünyanın en büyük şampiyonlarının işbirliği sağlanmıştır, böylece rekor denemeleri ve şampiyonaların gereksinimlerine bir cevap olarak ortaya çıkmıştır.

no uzunluk genişlik yükseklik pala boyu ağırlık
    40/41 84 cm 21,5 cm 8 cm 58 cm 795 gr.
    42/43 85,5 cm 21,5 cm 9 cm 58,5 cm 890 gr.
    44/45 87,5 cm 22 cm 9,5 cm 59 cm 970 gr.
    46/47 89,5 cm 22,5 cm 9,5 cm 59 cm 1025 gr.
Haz?rlan?yor...
X