Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

FREE-SUB Extreme

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: FREE-SUB Extreme

Asl? bülent yalçıner taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    bende bu paleti aldım felaket kötü palet su üstünde geziyor ve çok kullanışsız çok yoruyor. şimdi apnea kompozit fiber aldım palet budur dünya kadar fark var arasında.
    hayırlı olsun

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bende bu paleti aldım felaket kötü palet su üstünde geziyor ve çok kullanışsız çok yoruyor. şimdi apnea kompozit fiber aldım palet budur dünya kadar fark var arasında.

Bir yorum yaz:

• cosmos_85
    yan?tlad?

bu paleti 2 yıldan beri kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım ama karbona felan alışkınsanız sizi zorlayabiliri picasso black teamde kullandım bu paletten sonra ama buna geri döndüm black team 'e göre fikrimce çok daha iyi bileği yormuyor bi şikayetim yok daldığım derinlikler 0-15 arası hiç kasmadı bu aralıklarda...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

galıba bu palet

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

yaklaşık 6-7 aydır kullandığım bir palet. herhangi bir sorun yaşamadım. gayet güzel ve kullanışlı. karakıyı ve açık avlar için gayet uygun bence. tek sorunu paletin su yüzüne çıkıyor olması. onuda sıkı bir ağırlık denğelemesiyle çözdüm. sadece bilek ağırlığı değil bele de ince bir ayar yapınca sorun kalmıyor. öyle deneye bilirsin.

iyi avlar..

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

bende var bu paletten.. 2*500gr kurşun kullanmama rağmen paletler suyun üstünde geziyor.. ne yapmak gerekir bilen varsa yazsın lütfen

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Bencede bu paleti almaktansa 5-10 ytl fazla verip apnea tecknosport almayı tercih ederim...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

ben de bunu kullanıyorum ama oldukça sert ve satıhtaki yüzüşlerde ayağı yoruyor..15 metrelerde iniş ve çıkışta gayet iyi ama yorgun olduğunuz için paleti değiştirmek fikrini aklınızdan biran olsun çıkartamıyorsunuz..ben satmayı düşünmüyorum, yedek olarak kullanacağım..

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    İlginizden dolayı teşekkür ederim

Satıyorum bölümüne başlık yazdım

Bir yorum yaz:

• Oktay UZDİYEM
    yan?tlad?
    Asl? CosyShuttle taraf?ndan gönderilmi?
    Arkadaşlar Selam

yanlış yönlendirmeden dolayı almış olduğum paletimi satmak durumundayım ayağımı sıkıyor

ufak tefek çizikler var palet resimdekinin aynısıdır free sub uzun pala extreme 40-42 numara hiç bir problem yok

100 YTL ye veririm kargo da benden
    Dinçer bey; attığınız mesaj sanırım satıyorum bölümüne ait. Lütfen satıyorum bölümüne başlık açınız...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Arkadaşlar Selam

yanlış yönlendirmeden dolayı almış olduğum paletimi satmak durumundayım ayağımı sıkıyor

ufak tefek çizikler var palet resimdekinin aynısıdır free sub uzun pala extreme 40-42 numara hiç bir problem yok

100 YTL ye veririm kargo da benden

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    bencede bi palet olarak pahalı üç beş milyon daha verip apneanın değişebilir palasını bulabilirsiniz

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    çok kaliteli olabilir ama sabit palalı bir palet için çok fazla bir fiyat

Bir yorum yaz:

• Mustafa ÇAY
    yan?tlad?
    75 EUR
    çok kaliteli bir palettir.

Bir yorum yaz:

• sametacikgoz
    yan?tlad?
    1 ay önce sorduğumda 145 ytl idi.sanıyorum bi değişiklik olmamıştır.

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X