Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SEACSUB X-Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bıçak omer mini laser

Yorum yap

bu paleti yarın alıyorum ama bildiğim kadarıyla sıfırı 60--70 lira dediler ben kullanılmışını alacağım 40 ytl dediler uygunmudurrr

Yorum yap

Cevap: SEACSUB X-Pro

arkadaslar paleti 1.5 sezon kadar kullandım yormayan bi palet max max 10mt derinliği kadar tavsiye ederim yamulma olayı bendede oldu kırılıcağını sanmıyorum bn baya zorlu koşullarda kullandım ama hiç bisey olmadı bu palet 60 70 ytl civarı bana sorarsanız 40 ytl daha verin cressi prostar alın dalıs partnerimde cressi var performans olarak farkı rahatlıkla hissediyorsunuz .

Yorum yap

bu paleti izmirde nerde bulabilirim özellikle karşıyakada:S

Yorum yap

Karşıyaka'yı bilemem ama Hisarönü'nde Çağlar Av'da vardı bir ara. Hala satıyorlar mı bilmiyorum.
            "Totally Addicted To Bass"
            Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

bunların palaları degısıyormu

Yorum yap

Asl? zıpkıncı123 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                bunların palaları degısıyormu
                Hayır değişmiyor Can.
                "Totally Addicted To Bass"
                Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

oktay abinin tavsiyesiyle seacsub x pro yu aldım guzele benzıyor ama sorduhum yerlerden hep olumlu yanıt aldım pro palete geçmek için bence iyi bir palet tavsiye ederim

Yorum yap

bu paleti alalı 1 hafta oldu ama harika herkeze tavsıye ederim

Yorum yap

bende dalışa yeni başlıycam bu palet çorapsız giyiliyomu ve 42 numara giyiyorum çorapsız kullanıcam kırılma eğilme problemi yaşayan arkadaşlar nasıl bu duruma geldiğinii gelmemesi için neler yapmamız gerektiğini ve bunu kocaeliden veya internetten nerden bulabileceğimi söylerseniz sewinirim galiba çok şey istedm

Yorum yap

Arkadaşım kırılma diye bir durum sözkonusu değil plastik zaten..
                        Ancak bir süre sonra eğrilme oluyor ancak paletin performansına etkisi yok denecek kadar az...
                        Çorapsız giyme ayak hassasiyetiyle ilgili bir durum...ben çorapsız kullanamıyorum ancak kardeşimde sıkıntı olmuyor bu durum...
                        çağlar ava telefonla sipariş vererek almıştım ben...birgün sonrada elime ulaşmıştı...
                        AL? ERKEK _1981 KÖYCE??Z/MU?LA

Yorum yap

ben bu paleti yaklaşık sekiz aydır kullanıyorum, genelde de taş altı avlanıyorum üzerine de çok bastığım halde hiç bir şey olmadı çok ta hafif o nedenle yüzeyde uzun süre dolaşırkende yormuyor beni fiyat olarakta uygun bence kesinlikle bunu tercih edin derim
                          sigpic
                          SüleyMAN GÜNDO?DU
                          KIRIKKALE - 1969

Yorum yap

bende bu paleti yaklaşık temmuz ayında aldım banada oktay abı tavsıye etmişti ve ona tekrar teşekkur edıyorum palet harika almayı düşünen herkeze tavsıye ederım fiyatı 65 ytl idi temmuz ayında iyi avlar

Yorum yap

Bende bu paleti yaklasik 2 aydir kullaniyorum. Su ana kadar hicbir problem yasamadim. Plaj paletlerinden buna gecildiginde performansin oldukca artmasina ragmen kullaniminin uzerinde yurumeye calismadikca hemen hemen ayni kolaylikta oldugunu soyleyebilirim.
                              Yeni baslayan biri olarak paletlerden istedigim performansi aldim. Egilme olayi bende de oldu ancak bir sorun olusturmuyor. Almayi dusunenlere tavsiye ederim.
                              Emrah TUZCU
                              ?zmir / Kastamonu

Yorum yap

arkadaşlar bu palet hakkında birçok şey yazılmış ama halan kararsızım! (kıyıda takıldığımdan uzun palet şimdilik tercih etmiyorum.) cressi pro star ı inceledim sağlam birşeye benziyor fakat bu paleti yakından görme fırsatım olmadı. görünüş olarak cressiden daha iyi fakat malzeme sağlamlılığı zayıf gibi! fiyat olarak ne kadar iyi olsada kırılacak bir malzeme bu fiyatta olsa pahalı sayılır. cressi pro star mı yoksa seacsub x-pro mu?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                                X