Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

SEACSUB X-Pro

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• SEACSUB X-Pro

En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 17.Eylül.2009, 12:54.

Bir süre bu paleti kullandım ve o dönemde dalış derinliğim düşük olduğu için bana çok kullanışlı geliyordu. derin dalışlarda kullanmadım uzun palaları tercih ediyordum derinde ama 7-8 metreye kadar yardımcı. karakıyı ve 5-6 metre derinliğe en önemliside uzun yüzüşlere çok uygun bir palet. yeni başlayan tüm zıpkıncılara tavsiye ederim. uzun palalara geçişte çok yardımı olur.

Yorum yap

bilhassa uzun mesafe yüzüşlerde ve sığ su avcılığında(0/8mt)işinizi en iyi görücek palet diyebilirim,ayrıca çok hafif bir palet olduğunuda belirteyim

Yorum yap

evet bende var ve kullanisli ama derinlere denemedim daha 15 mtre icin yorarmi acaba?

Yorum yap

bu palet açık deniz için uygun değil. ama taş altı yada kıyı avı yapacaksanız biçilmiş kaftan. unutmayın arkadaşlar taş alatı ve kıyı avında en önemli şey rahat hareket edebileceğiniz küçük teçizatlardır...

Yorum yap

Bu paleti yeni aldım ve 1 kez kullanma fırsatım oldu.Ayakta varmı yokmu belli değil oldukça yumuşak bir palet .Fakat palet hızlı değil zorlarsanız patinaj çekiyor...yinede fiyatına göre çok iyi bir palet

Yorum yap

bu paletin fiyatı nedir acaba
              GÜRKAN U?UR - ANTALYA
              12.01.1977
              SOKAR TEAM

sigpic

Yorum yap

65-70 Ytl civarı...

Yorum yap

şu an çağlarda yok.aysonunda gelecekmiş.bilginize

Yorum yap

palaları değişmiyor değil mi?

Yorum yap

Yazılanlara göre bu tam bana göre bi palet uzun yüzüş + max. 10m. derinlik...Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. İstanbulda nereden temin edebilirim?

Yorum yap

İthalatçı firma Promar (sahibi Ateş Evirgen) yeri değişmediyse, Erenköy'de Ethem Efendi caddesinde. Web sitesinden bulabilirsiniz.

Yorum yap

ilginiz için teşekkürler Selçuk Bey paleti ikinci el olarak forumda bi abimizden aldım.Bugün ilk dalışımı yaptım.benim için yeterli bir palet tüm yeni başlayanlara tavsiye ederim.

Yorum yap

hayırlı günlerde kullan kardeşim

Yorum yap

teşekkür ederim Erkan abi

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X