Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TECHNİSUB STRATOS FP

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• TECHNİSUB STRATOS FP

Arkası kapalı paletler arasında üretilmiş olan en güçlü paletlerden birisidir. Güçlü yapısı ve sağlam meteryalleri sayesinde dünyada en çok tercih edilen bu paletimiz sarı,mavi ve siyah renk seçenekleri ile beğeninize sunulmuştur.

merhabalar ben yaklasık 3 hafta once 110ytl ye aldım orta sertlikte cok kullanıslı bi palet tavsiye ederim

Yorum yap

TECHNİSUB Plaet Ve Zıpkınım Var Tek Sorunum Paletın Onu Acık Olmadıgı Icın Gıren Kumlar ... Ayagımı Yara Ediyor.. Gerisi Yanı Av Konusunda Cok Iyı Bır Malzeme Turu TECHNİSUB

Yorum yap

ben de bu paletten almıştım geçen sene.hala kullanıyorum. memnunum. tavsiye ederim. ilk başlarda biraz yormuştu ama alışınca gayet rahat. özellikle de dalgalı denizlerde onun sayesinde rahat bir yüzüş yapmıştım.

Yorum yap

bu palet süper kaliteli technisub ancak önü açık olmadıı için kumlar girio

Yorum yap

serbest dalışa başlarken ilk bu paleti kullan diğe tawsiye almıştım...

Yorum yap

kullanımı cok rahat antalyada kullanmıstım fakat ilerleyen vakitlerde kesmeyebilir bence zıpkına ılk baslarken sert bı paletle baslamalı .

Yorum yap

Cevap: TECHNİSUB STRATOS FP

115 ytl bu palet ıcın cok bence gecen gun sordum daha :s

Yorum yap

başka aramayın bence, en iyisiiiiii
                  sedat--can@hotmail.com

http://zipkinci.com/picture.php?albu...pictureid=8933

Derdimi Dinledim , Derdimden ??rendim....
                  Onun Derdini Gördüm , Derdime ?mrendim....
                  Ömür Dedi?in Üç Gündür,
                  Dün Geldi Geçti, Yar?n Meçhuldür,
                  O Halde Ömür Dedi?in Bir Gündür,
                  O da Bugündür, D?LED???N G?B? HARCA..........

Yorum yap

bendede bu paletten var ama suda batmıyor bilek ağırlıgı takmak şart bence

veli alsan
                    1978
                    aliağa/izmir

Yorum yap

bende bu paletten aldım.forumdan 2.el olarak serkan abiden aldım.
                      palet hoşuma gitti,sağlam gibi ve başlangıç seviyesinde(kara kıyı avında)yeterli olacak gibi gözüküyor.Henüz suya girmedim ama genel olarak palet güzele benziyor.

Yorum yap

Aranızda TECHNİSUB STRATOS FP kullanan biri var mı? Palet hakkında izleminlerini paylaşabilir mi? Ayrıca bu paleti en ucuz hangi siteden bulabilirim?

Yorum yap

Asl? amatördalıcı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          Aranızda TECHNİSUB STRATOS FP kullanan biri var mı? Palet hakkında izleminlerini paylaşabilir mi? Ayrıca bu paleti en ucuz hangi siteden bulabilirim?
                          Bende 42-44 no var.Çok sağlam bir palet .Ama yarı düztaban olduğumdanmıdır nedir ayağımı ağrıtıyor.Satmayı düşünüyorum

Yorum yap

Bence gerçekten güzel bir palet 1 yıla yakındır kullanıyorum memnunum...

Yorum yap

Daha öncede paylaştığımı hatırlıyorum ama tekrarlamakta fayda görüyorum ..Direk adı batsın ... scubacılar gibi dizlerinizi kırıp,bisiklete binme şeklinde paleti kullanabiliyorsunuz.öyle kalçadan yada bilekten vurma şansınız yok kadar az.Yada zorlarsanız krampa yol açacağı kesin ..ben böyle kütük bi palet görmedim ..

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X