Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TIGULLIO Grinta

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: TIGULLIO Grinta

abi aklımdasın hiç merak etme ama paletten fabrikadada yok 3mm eldivendede aynı problemi çekiyorum imalata yetişemiyolar gelir gelmez msj atıcam

Yorum yap

cem merhaba bu paletlerden almak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

Yorum yap

bu marka paletler izmirde nerede satılır

Yorum yap

izmirde nerdedir acep????

Yorum yap

madem bu paleti satıyosunuz tenezül edip cevap yazın.

Yorum yap

bende bu paletı almayı dusunuyorum fıyat uygunlundan dolayı ama performansda onemlı performans degerlendırmesı yapabılecek varmı ???
              Aykut KARA

aykutkara-@hotmail.com

05433055476---05544304480

14.07.1988

S?NOP

Yorum yap

Hiç kullanan yokmu bu paletı ...
                Aykut KARA

aykutkara-@hotmail.com

05433055476---05544304480

14.07.1988

S?NOP

Yorum yap

Sevgili Arkadaşlar, bende bu paletten var.Yaklaşık2 sene önce komple malzeme yenilemesinde fiyat ve performans ilişkisi iyi olduğu için almıştım.Kullanımda çok fazla bir sıkıntı yaşamadım.sadece ayaklık kağuçuğu biraz sert gibi, bu nedenle ayak numaranıza göre, kullanacağınız çorap kalınlığına göre çok iyi hesaplayarak uygun numara almanızı tavsiye ederim.Sıkma yapıyor çünkü.Pala biraz sert.Bu nedenle kondisyonsuzsanız, dalış sonrası akşam biraz ağrı yapıyor.Dalışta da bir kaç defa kramp yaşamadım.Fakat bu benim kendimden de kaynaklanan bir sorun olabilir.Uzun zamandır antremansız olduğum için çok derin ve hızlı dalışlarda deneme şansım olmadı.Fakat 8-10 metreler kadar ve sığ su için uygun.Sonuç olarak genel yorumum bence ortalama üstü bir ürün.Uygun fiyatlı bulabilirseniz ödediğiniz paranın hakkını gerçekten verir.Kendime şimdi yeni kevlar destekli ve değiştirilebilir palası olan Turksab palet aldım.fakat yinede ne olur ne olmaz diye dalışa giderken, sürekli TIGULLIO Grinta larımıda yanımda götürmeyi düşünüyorum.Saygılar sunarım..Bu arada bu da galiba forumda 2. mesajım oldu...Kusurumuz olursa acemiliğimize verile ve affola...

Yorum yap

Asl? X-Calibur taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Sevgili Arkadaşlar, bende bu paletten var.Yaklaşık2 sene önce komple malzeme yenilemesinde fiyat ve performans ilişkisi iyi olduğu için almıştım.Kullanımda çok fazla bir sıkıntı yaşamadım.sadece ayaklık kağuçuğu biraz sert gibi, bu nedenle ayak numaranıza göre, kullanacağınız çorap kalınlığına göre çok iyi hesaplayarak uygun numara almanızı tavsiye ederim.Sıkma yapıyor çünkü.Pala biraz sert.Bu nedenle kondisyonsuzsanız, dalış sonrası akşam biraz ağrı yapıyor.Dalışta da bir kaç defa kramp yaşamadım.Fakat bu benim kendimden de kaynaklanan bir sorun olabilir.Uzun zamandır antremansız olduğum için çok derin ve hızlı dalışlarda deneme şansım olmadı.Fakat 8-10 metreler kadar ve sığ su için uygun.Sonuç olarak genel yorumum bence ortalama üstü bir ürün.Uygun fiyatlı bulabilirseniz ödediğiniz paranın hakkını gerçekten verir.Kendime şimdi yeni kevlar destekli ve değiştirilebilir palası olan Turksab palet aldım.fakat yinede ne olur ne olmaz diye dalışa giderken, sürekli TIGULLIO Grinta larımıda yanımda götürmeyi düşünüyorum.Saygılar sunarım..Bu arada bu da galiba forumda 2. mesajım oldu...Kusurumuz olursa acemiliğimize verile ve affola...
                    Arkadaşlar, yukarıdaki yorumumda " Dalışta birkaç defa karamp yaşamadım" diye yanlış yazılmıştır.Doğrusu dalışta birkaç defa kramp yaşadım olacak...Saygılar...

Yorum yap

Paletleri uzun süreli ve derin dalışlarda kullanacaksan biraz daha paraya kıy ve başka bi ürün al derim eğer ki fazla derin yapmıyorum ve çok yüzmüyorum diyosan uzun yıllar kullanırsın bende var 3 yıldır kullanıyorum hiç bişi olmadı palete ama dediğim gibi koşulları gözden geçir derim bi kere daha SAĞLIKLIKLI DALIşLAR DİLERİM

Kubilay Mese
                      Kocaeli/DARICA
                      10.04.1981
                      0RH+
                      Kubilay Me?e
                      1981 0 Rh+
                      Kocaeli / Dar?ca

Bildi?im en iyi ?ey, zamanla ö?renece?imdir.

Yorum yap

5-10m derinlik ve dalışa yeni başlayanlar için ideal bir palet. Çok sağlam, gevşeme yapmıyor, satıhta çok fazla takılırsanız bileklerde biraz ağrı yapabilir. Sert olduğundan akıntıya karşı ve ani dalışlarda ya da çıkışlarda güçlü. 2 sene kullanmama rağmen kramp gibi bir sorunla karşılaşmadım. Kısacası fiyat performansı beni sığda tatmin etti.
                        En son düzenleyen Kandan Adam; 31.Mart.2010, 18:03.

Yorum yap

Bende tigullio firmasınının diğer ürün kalitesine güvenerek sipariş vericem ama umarım bu palet plastik ayaklıklı batmayan tip birşey çıkmaz..Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardım ederlerse çok sevinirim ..zaten 10 kg ile zor batıyoruz birde şamandıra gibi paletle uğraşmayalım ..Diğer almayı isteyen arkadaşlarda buna dikkat etmeli derim ..

Yorum yap

İlk başladığımız yıllar bu paletten almıştım. Yeni başlayanlar için kesinlikle uygun değil çok sert ve uzun yuzuslerde çok yoruyor fakat iniş çıkış konusunda başarılı. Özetle kıyıdan giriyor ve uzun sure yuzuyorsaniz pişman olabilirsiniz fakat botla noktaya gidip dalisimi yaparım diyorsanız başarılı.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X