Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

TIGULLIO Grinta

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• TIGULLIO Grinta

Oktay bey merhaba,
    Ben bu paleti fiyatının uygun (65€)olmasından dolayı almayı düşünüyorum ama hiçbir fikrim yok.Bursada malesef bu tip malzemeleri bulmak çok kolay değil,dükkana gidip inceleme imkanımızda yok.Sizin bilginiz varmı tavsiye edermisiniz?

Teşekkürler
    Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

Bahadır; henüz bu paleti incelemedim hiç. Kullanan bir arkadaşımda yok. Burada kullanan arkadaşlar var ise sana bilgi verebilirler.

Yorum yap

Teşekkürler Oktay,
        Bu palet hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum ...
        Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

4mm palaya sahip,pala bleak taem le aynı su itme gücüne sahip fakat ondan biraz daha sert.Pala ve ayak cebi değişmiyo fakat 2 sene garantisi var.saygılarımla

Yorum yap

Cem bilgiler için çok teşekkür ederim.firma baya iyi indirim yapıyor peşin ödemelerde ve piyasadaki diğerlerine görede çok uygun fiyat,sanırım yine ist. yolları görünüyor bize
            Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

bu markanın elbiseleri ile bilgisi olan var mı?bir hastamın arkadaşı uygun fiyata bulurum dedi.ayrıca siparişle görmeden almak uygun olur mu?

Yorum yap

elimizde bu markanın yapmiş oldğu 100€ ve120€ arasında değişen 3 ayrı elbise var bilgilerinize saygılarımla

Yorum yap

memnun musunuz?yorumunuz?

Yorum yap

ben markanın türkiye distiribütörüyüm memnun olmamam biraz saçma olur.markanın 10 senedir 5 7 ve 9 mm schuba elb salyangoza ve sanayi işinde çalışan arkadaşlarımıza vermiştik o bölünde bugüne kadar şikayet almadık avcı elbiseleri ise bu sene geldi ve 2şer seri dostlarımıza dağıtmıştık onlardan daha olumsuz bişey duymadık bilgilerinize saygılarımla

Yorum yap

yeni fiyat listemizde grintanın fiyatı 65€ dan 60€ ya düşmüşyür bilgilerinize

Yorum yap

Tıgullıo Grintanın 46-48 numarası var mı.
                        smily@mynet.com

Yorum yap

şu anda mevcut

Yorum yap

Paletin palası değişebilirmi ? Birde kamuflaj desenli avcı elbiseleriniz bulunuyormu? 3 mm fiyatını alabilirmiyim.
                            tabiki bu sorularım cem beye
                            selamlar

Yorum yap

Cevap: TIGULLIO Grinta

Tıgullıo Grintanın 46-48 numarası var mı.
                              Asl? cem önal taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              şu anda mevcut
                              Bir yıldan fazladır peşindeyim hala temin edemedim. Cem Bey 2008 de ithal edeceğinizi belirtmiştiniz. Son durum nedir

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X